נגישות
 • טיסות לאירלנד

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לאירלנד

אירלנד היא אחת המדינות היפות ביותר באירופה. היא נודעת בשל תרבות השתייה הייחודית שלה, הלבוש המסורתי, הנופים הירוקים והים הכחול עמוק שלה. האוקיינוס האלטנטי משרה עליה אווירה ייחודית, וכמו מצייר נוף מושלם עם הרים ועמקים ירוקים, ונוף רחב ידיים עד קצה האופק. הספרות, הקולינריה וההיסטוריה של העם האירי (בכלל, אבל גם ביחס לאנגליה) מרתק, ומושך אנשים רבים לעלות על טיסות לאירלנד - דבלין היא עיר הבירה של אירלנד, המרכז התרבותי שלה והמקום אליו בדרך כלל מגיעים בתחילת הטיול. בעיר אטרקציות רבות מסוגים שונים; ממבשלות בירה, דרך אדריכלות ותיאטראות וכמובן הבארים האיריים המפורסמים.
טיסות דבלין

טיסה לדבלין

13/4/18 - 19/4/18
טיסת סדירות
טיסות דבלין

טיסה לדבלין

26/3/18 - 01/4/18
טיסת סדירות
טיסות דבלין

טיסה לדבלין

19/4/18 - 24/4/18
טיסת סדירות
טיסות דבלין

טיסה לדבלין

08/4/18 - 10/4/18
טיסת סדירות

טיסות לאירלנד עם אופיר טורס!

 

אפשרויות מעניינות לטיול באירלנד

 
בדבלין עצמה יש הרבה סיבות להתארח, ולעלות על טיסות לאירלנד - מוזיאון הבירה של גינס, מוזיאון דביליניה שמציג את ההיסטוריה של אירלנד והעיר עצמה, פארק סיינט סטפן, גן חיות גדול, חנויות, מרכזי קניות, כנסיות, והטמפל בר שם אפשר למצוא הרבה אפשרויות לשתות מהאלכוהול המקומי, שכה מפורסם בעולם כולו. העיירה קילנרי היא גם אטרקציה מעניינת באירלנד, שם אפשר להינות מפארק גדול, אך גם מטירת רוז, הרי המקגילקאודיס, ותצפיות עוצרות נשימה. אם אתם אוהבים דווקא טרקים או טיולי רכב, בצפון אירלנד ישנם מסלולים מתאימים לכך. אפשר לעשות טיול רכב לאורך חוף האוקיינוס עד לבירת המדינה בלפסט. התיירות באירלנד ברמה גבוהה מאד ויש שם בתי מלון מהאיכותיים באירופה ובעולם כולו בכלל. טיסות זולות לאירלנד יוצאות לעיתים קרובות מאד; הטיסות הישראליות יוצאות בתדירות משתנה, אבל אפשר לטוס גם בטיסה עם עצירת ביניים אם רוצים להגיע בהתראה קצרה.

אופיר טורס מתמחה בטיסות לאירלנד. אם אתם מעוניינים לדעת לאיפה לנסוע, איך לטוס ודרך איזו חברת תעופה כדאי להגיע, נשמח לעמוד לרשותכם. תוכלו למצוא דרכנו מלונות, טיסות לאירלנד והמלצות 

 
 
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.