נגישות
 • טיסות לורונה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לורונה

ורונה היא עיר עתיקה שנמצאת במחוז ונטו בצפון איטליה. אוכלסיית ורונה מונה כ-265 אלף תושבים. הרבה תיירים מזמינים טיסות לורונה בזכות סיפור האהבה המפורסם והטראגי בין רומיאו ליוליה והמרפסת של יוליה היא האתר המפורסם ביותר בעיר. ורונה נחשבת גם לאתר מורשת עולמית עם מבנים רבים שהשתמרו מהתקופה הרומית.
טיסות ורונה

טיסה לורונה

07/4/19 - 11/4/19
טיסת סדירות
טיסות ורונה

טיסה לורונה

31/3/19 - 04/4/19
טיסת סדירות
טיסות ורונה

טיסה לורונה

04/4/19 - 09/4/19
טיסת סדירות
טיסות ורונה

טיסה לורונה

28/3/19 - 02/4/19
טיסת סדירות

טיסות לורונה עם אופיר טורס


טיסות לורונה – אתרים מרכזיים

ורונה ידועה בזכות המורשת האומנותית שלה, הירידים, המופעים והאופרות המתקיימות באמפי תיאטרון העתיק שבעיר. המקום משמש כבמה מרכזית של ורונה ונמצא במרכז העיר.
 
חובבי ההיסטוריה ייהנו במיוחד מהמוזיאונים ומהמבנים העתיקים בראשם הארנה – האמפיתיאטרון רומי עתיק השלישי בגודלו בעולם. שרידי החומה שנשארו והמבצר מהמאה ה-14.  
הבית של יוליה – המוקד התיירותי המפורסם ביותר בעיר. בחזית הבית נמצאת המרפסת של יוליה שעליה היא עמדה במהלך המחזה. בחצר הבית ניתן למצוא את פסלה של יוליה ועל קירות החצר נמצאות מאות אלפי הצהרות אהבה כתובות בידי מבקרים במקום.
 
בעיר נמצא גם בית כנסת של הקהילה היהודית המעטה שחיה בעיר. על קיר הכניסה ומסביב לדלת הראשית שישה עיטורים מסורתיים.
 
טירת קסלווקיו – טירה מבוצרת מלבנים אדומות הממוקמת על גדות נהר Aldige. בטירה נמצא מוזיאון האומנות של ורונה שמציג אוסף גדול של פסלים מימי הביניים וציורים מתקופת הרנסנס.
 
 
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

טיסות לוורונה – איטליה עם אופיר טורס

ורונה, עיר בצפון איטליה, שידועה בעיקר בעקבות סיפור האהבה הטרגי של רומיאו ויוליה. ורונה היא עיר עתיקה ורומנטית ובה אתרים מפורסמים. העיר הוכרזה כאתר מורשת עולמית ע"י אונסקו בזכות המבנים העתיקים שלה מהתקופה הרומית, המוזיאונים, שרידי המבצר מהמאה ה-14 שהיה חלק מחומה שהקיפה את העיר, הארמונות מפוארים מתקופת הרנסנס והמרפסת המפורסמת של רומיאו ויוליה.

העיר מציעה מטבח עשיר ומבחר יינות מהטובים בעולם. בין האטרקציות החשובות בעיר – המרפסת של יוליה, האמפיתיאטרון הרומי, טירת סן פייטרו, בית הכנסת העתיק, שוק הפשפשים, מבחר מוזיאונים, כנסיות עתיקות ופסטיבלים שמושכים תיירים – פסטיבל היין, פסטיבלי מוזיקה, תיאטרון וריקודים.  

הזמינו עוד היום טיסה לוורונה ובואו ליהנות מהנוף המושלם, סיפורי האגדות סביב משפחת יוליה, האוכל הטעים וכמובן מהיינות זוכי הפרסים.
 
טיסות לוורונה – אטרקציות מרכזיות

ורונה, העיר הרומנטית שנותנת את הכבוד הראוי לשייקספיר מציעה מבחר אטרקציות ומבנים עתיקים, מוזיאונים מעניינים, כנסיות מרשימות, ירידים, מופעים, פסטיבל אופרה גדול ועוד כל כך הרבה.  

אתרים בעיר –

האמפיתיאטרון הרומי / הארנה של ורונה– נבנה במאה ה-1 לספירה ונשתמר כמעט בשלמותו והוא השלישי בגודלו בעולם. הוא יכול להכיל עד 30,000 צופים ובנוי מאבן שיש ורדרדה. בעבר שימש למשחקים, קרקסים, מופעי גלדיאטורים וטורנירים. כיום מתקיימים במקום בתקופת הקיץ מופעי אופרה וקונצרטים ובעבר שימש לקרבות גלדיאטורים והוצאות להורג פומביות. אחד המבנים המפורסמים בוורונה.

הבית של יוליה / המרפסת– האטרקציה התיירותית ביותר בעיר היא הבית של יוליה, מהמחזה המפורסם של רומיאו ויוליה. הבית נבנה במאה ה-12 ונמצא ברחוב קאפלו מס' 23 , לבית מרפסת מפורסמת בו עמדה יוליה בעוד רומיאו חיזר אחריה בשירה (במחזה). בחזית הבית פסלה של יוליה עשוי ארד ועל קירות החצר מאות מכתבי אהבה של המבקרים במקום. הבית שייך למשפחת קאפולט, אבל אין קשר בינה לבין המחזה הדמיוני של שייקספיר, במשך השנים החליטו לקשר את המחזה למשפחה והכניסו שינויים במבנה כולל המרפסת וכן רהיטים מתאימים לבית.

פיאצה די סיניורי / כיכר הנבחרים– הכיכר שימשה בעבר כמרכז שלטוני אדמיניסטרטיבי של העיר והיא מוקפת מבני ציבור מרשימים שנבנו לאורך השנים – ארמון העירייה עם פסלי שיש לבן ורוד, ארמון בתי המשפט מהמאה ה-14, ארמון הפודסטה, מרפסת המועצה ובמרכז הכיכר פסלו של המשורר דאנטה.

הדואמו (הקתדרלה) של ורונה– נבנה במאה ה-12 ועבר במשך השנים שינויים רבים. הקתדרלה בנויה בסגנון רומנסקי ומחולקת לשלושה אגפים עם יצירות אומנות רבות מתקופת הרנסנס והבארוק. חזית הקתדרלה הושלמה במאה ה-16 והיא מעוצבת עם תבליטים ופסלים. בתוך הקתדרלה ניצבת יצירתו של טיציאן "העלייה לשמיים".

אטרקציות נוספות– פסלו של שייקספיר שממוקם בהיכל קברה של יוליה, עמוד שיש ועליו אריה מכונף – סמלה של העיר ונציה ששלטה בעבר בוורונה, קאפילטו – עמוד ובמה ששימשו בעבר להכריז על צווי הממשל, מזרקת "ורונה מדונה", בית העירייה "פאלאצו דה קומונה" עם מגדל האבנים, מבצר "קאסטלווקין" מהמאה ה-14 שמשמש היום כמוזיאון לאומנות, תיאטרון רומנו, המוזיאון לארכיאולוגיה, גשר פייטרה הרומי ועוד. 

ורונה

7°-14°
שלישי 4°-15°
רביעי 3°-11°
חמישי 0°-9°