נגישות
 • טיסות ללוקסמבורג

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות ללוקסמבורג

טיסות ללוקסמבורג הבירה מביאות אותנו לעיר היפהפייה השוכנת בראש צוק מרהיב המתנשא מעל מספר עמקים. הנוף שמשתקף מארמון הדוכס למשל, שגם הוא מצוי בעיר הבירה, משקף למעשה את כל מה שהמדינה הזו מציעה- נופים מדהימים, מדשאות ירוקות, יערות רחבים, צוקים הנישאים לגובה רב ובעיקר סדר וניקיון שלא נופל אפילו מהקפדנות של מדינה קטנה אחרת שממוקמת לה אי שם באסיה, סינגפור. אך אם בסינגפור מדובר בעיקר בשלטון הקשוח של המדינה שמכריח את התושבים בה, ואף את התיירים שפוקדים אותה, להתנהג ולהתיישר לפי החוקים אחרת העונשים יהיו חמורים מאוד, בלוקסמבורג הדוכס אינו מתכוון להחמיר ענישה אלא חצי מיליון התושבים בדוכסות הזעירה פשוט דואגים בעצמם לאיכות הסביבה ולניקיונה של המדינה.
טיסות לוקסמבורג

טיסה ללוקסמבורג

17/3/18 - 23/3/18
טיסת סדירות
טיסות לוקסמבורג

טיסה ללוקסמבורג

02/3/18 - 09/3/18
טיסת סדירות
טיסות לוקסמבורג

טיסה ללוקסמבורג

26/2/18 - 09/3/18
טיסת סדירות
טיסות לוקסמבורג

טיסה ללוקסמבורג

06/3/18 - 13/3/18
טיסת סדירות

טיסות ללוקסמבורג


טיסות ללוקסמבורג עיר הבירה

 
ראש המדינה של לוקסמבורג הינו דוכס, זאת מאחר והמדינה הזערורית הזאת הנמצאת בלב ליבה של אירופה נחשבת למעשה לדוכסות. אחת המדינות העשירות באירופה משתרעת בסך הכל על פני 82 קילומטרים לאורכה ו-58 קילומטרים לרוחבה. לגבי שמה של עיר הבירה של הדוכסות כנראה שממציא השם לא התאמץ במיוחד כדי להעלות שמות מעניינים בראשו והסתפק בלקרוא לה באותו השם כפי שקרויה המדינה, לוקסמבורג.
 

טיסות ללוקסמבורג - קודם טיסה, אחר כך רכבת

 
כמובן שגם אתרים תיירותיים מרהיבים ניתן לראות בדוכסות הקטנטנה, כשאמנם האתרים הינם מועטים אך איכותיים לאין ערוך. חשוב לציין- טיסות ללוקסמבורג הן אינן טיסות ישירות אלא הדרך הטובה ביותר להגיע לדוכסות היא טיסה לפריז ומשם להמשיך ברכבת ללוקסמבורג. האתרים הבולטים במדינה הקטנה הינם המצודה וויל דה לוקסמבורג שאמנם אינה קיימת יותר, אך שרידיה עדיין נותרו לצפייה במקום והסיטדל דו סנט אספרי, מצודה שמציעה את אחת התצפיות היפות ביותר באירופה כולה.
 
 
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

לוקסמבורג

-3°-4°
חמישי -3°-2°
שישי -3°-2°
שבת -4°-3°