נגישות
 • טיסות לנפאל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לנפאל

נפאל היא מדינה מעניינת מאד, ובשל כך מגיעים אליה מיליונים בכל שנה. יש בנפאל מוקדי משיכה רבים, ובמיוחד המראה המשתנה שלה מעירוני לפראי, ובשל האוכלוסייה המקומית בעלת התרבות הייחודית. טיסות לנפאל יוצאות בכל השנה, אולם מומלץ לנסוע באיזור פסח, שם מזג האוויר הוא נח יותר, או דווקא בתקופת ראש השנה. נפאל נמאת בין הודו לסין, ובשל כך תרבותה ייחודית. היא ממוקמת גאוגרפית בצמידות להרי ההימלאיה. אחת האטרקציות הספורטיביות המפורסמות ביותר בעולם נמצאת בשטחי נפאל: הר האוורסט. ספורטאים רבים ואנשים הרתפקנים עולים על טיסה לנפאל בכל שנה כדי לטפס על ההר.
טיסות קטמנדו

טיסה לקטמנדו

24/3/19 - 31/3/19
טיסת סדירות
טיסות קטמנדו

טיסה לקטמנדו

21/3/19 - 28/3/19
טיסת סדירות
טיסות קטמנדו

טיסה לקטמנדו

31/3/19 - 07/4/19
טיסת סדירות
טיסות קטמנדו

טיסה לקטמנדו

07/4/19 - 14/4/19
טיסת סדירות

טיסות לנפאל עם אופיר טורס


טיסות זולות לנאפל כל המידע


טיסה לנפאל איננה ישירה מהארץ. רוב הישראלים נוסעים להודו ומשם לוקחים טיסות לנפאל. יש הרבה אפשרויות טיסה, שאפשר לארגן כבר מכאן מישראל וחברות רבות מציעות אפשרויות מגוונות להגיע לנפאל. חלק מהטיסות עוברות דרך המפרץ הפרסי. בכל הקשור לאמור לעיל חשוב להיות קפדניים ואחראים ולא לקחת דווקא את ההצעה הזולה ביותר שיכולה לסכן את בטחונכם.

נשמח לייעץ ולהציע לכם את הטיסות הטובות ביותר כדי להגיע לנפאל בבטחה. הטיסה בדרך כלל אורכת (כולל טיסות המשך) כ-24 שעות. מכיוון שמדובר במדינה נחשלת יחסית, יש הרבה רמאים וחשוב לא להתפתות לקנות טיסות דרך אתר לא אמין בחו"ל. הטיסה מגיעה לקטמנדו (וטיסות פנימיות אפשר לקחת גם משדה התעופה הקטן לולקה). בנפאל המחירים לא גבוהים אולי כדאי ומומלץ להתמקח על המחירים, כולל של מוניות.


טיסה לנפאל 

       
נפלא, מדינה הררית בדרום אסיה שחלק ניכר משטחה מורכב מרכס הרי ההימליה כולל הר אוורסט הגבוה בעולם. חלק נוסף במדינה מורכב משמורת טבע וחי. המדינה מחולקת לשלושה אזורים פיסיוגרפיים – שפלה שטוחה בדרום, הרים נמוכים וגבעות במרכז והרי ההימליה הגבוהים ברצועה הצפונית.

נפאל נמצאת בין סין והודו והריה הגבוהים מפרידים ביניהן. 8 הפסגות הגבוהות בעולם נמצאות בשטחה של נפאל וזו הסיבה העיקרית להיות יעד תיירותי למי שרוצה לצאת לטרקים בהרים. במרכז נפאל נמצא עמק קטמנדו, שהוא אחד האזורים הפוריים והמפותחים ביותר ובה נמצא גם המרכז התרבותי והשלטוני של נפאל.  

טיסות לנפאל מגיעות לעיר הבירה שלה קטמנדו. קטמנדו היא עיר סואנת וצפופה ובה מבנים יפים ומקדשים. בליבה של העיר שוכן הארמון המלכותי, מוקף רחבה גדולה בשם "כיכר דורבר" ומסביב לכיכר עשרות מקדשים ומבנים היסטוריים.

בין האטרקציות המומלצות בקטמנדו – מקדש "פשוטפטינאת", ארמון "הנומן דהוקה", מקדש "מאג'ו דגה", המבנה – "קומארי מהאל", מקדש "ג'אגאנאת" ועוד.
 

טיסות זולות לנפאל – אתרים מרכזיים


קטמנדו הינה בירת נפאל והיא מציעה מבחר גדול של אטרקציות כגון מקדשים צבעוניים, ארכיטקטורה מדהימה, רחובות צרים וצפופים ופסלי אלים בכל מקום.

להלן מבחר האטרקציות בעיר – כיכר "דורבאר" או כיכר הארמון שאפשר לשוטט בה ולראות את המבנים ההיסטוריים והפסלים. בכיכר מעל 50 מקדשים ומבני תפילה. "מקדש הקופים" – נקרא ככה על שם קבוצת הקופים שהפכו אותו לביתן. מהמקדש אפשר לצפות על עמק קטמנדו ולחזות בתפילות הבוקר והתהלוכות. במקדש גם סטופה ומבנה מוזהב בראשו. מקדש "פאשופטינאת" ההינדי, "בודנאהאת" – הסטופה הגדולה בנפאל, מבנים נוספים ורבים ברחבי העיר ומנזרים בהם ניתן לצפות בטקסים.

אופיר טורס מציעה מבחר טיסות לנפאל אל עיר הבירה קטמנדו. מסביב לקטמנדו אפשר לצאת לטרקים וקטמנדו משמשת כנקודת התארגנות ויציאה אליהם.  טרקים / טיפוס הרים מומלצים באזור הר האוורסט, המסלולים אינם קלים להליכה, אך הנוף שווה את המאמץ.

לרכס "האנאפורנה" מגיעים דרך העיר פוקרה. גם שם המסלולים אינם קלים להליכה, אבל מומלץ מאוד מכיוון והנופים מושלמים – מנזרים מבודדים ופסגות מושלגות.  

אטרקציה מומלצת נוספת בנפאל היא הרפטינג. נהרות נפאל שוצפים וחברות טיולים מציעות טיולי רפטינג של יום ועד שבועיים בנהרות המדינה ובנוף פראי וירוק.

אטרקציה נוספת היא קפיצת באנג'י. לא רחוק מקטמנדו, על הכביש המוביל לטיבט נמצא אחד מאתרי הבנג'י הגבוהים בעולם. נפילה חופשית אל נהר הבוטה קוסי. האתר מנוהל ע"י חברה ניו זילנדית.

אטרקציות נוספות מחוץ לקטמנדו –

"גוקארנה באן" – אתר ובו ניתן לעשות ספארי, אבל לא בסגנון אפריקאי. בעבר שימש כאתר צייד וכיום יש בו צבאים מאולפים, קופים, ציפורים ונמרים. במקום רכיבה על פילים וסוסים, אתר גולף או אפשרות לעשות פיקניק.

שמורת היער "נאגארג'ון באן" – ניתן לצאת לטראק לרכס "ג'אמאמצ'ו" ולראות את מערות האבן גיר, בפסגה עומדת סטופה מקושטת דגלי תפילה ומגדל תצפית להשקיף על העמק ופסגות ההימלאיה.

פאטאן – עיר עתיקה המשמשת משכן לאמנים רבים. במקום מקדשים, מנזרים עתיקים ורובע טיבטי עם מרכז אריגת שטיחים.

פוקרה – עיירת נופש הנמצאת על גדות אגם פיווה. העיר משמשת נקודת יציאה למטיילים לרכס האנפורנה המפורסם וכן לשמורת צ'יטואו.

הרי ההימליה – אפשר להגיע למקום גם אם אתם לא מטפסים מקצועיים. במקום שבילי הליכה רבים שעוברים בין כפרים ומאפשרים להתרשם מחיי המקומיים וליהנות מהיופי של ההרים. 

קטמנדו

12°-13°
שלישי 11°-24°
רביעי 7°-24°
חמישי 8°-25°