נגישות
 • טיסות ללימה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות ללימה

כל תרמילאי מתחיל יודע שבמהלך הטיול הגדול בדרום אמריקה אם יש מקום אחד שעליו להגיע אליו זהו המאצ'ו פיצ'ו. לכן, העיר בה נוחתים הכי הרבה מטיילים קרוב לוודאי תהיה לימה, בירת פרו. מאחר והנחיתה בפרו נעשית בלאו הכי, כשלצד זה מטיילים רבים נהנים מלימה, כדאי מאוד לשמוע אילו אטרקציות מציעה העיר ומדוע מאוד מומלץ לעצור בה, לקחת רגיעה של מספר ימים ורק אז לעבור ליעד הבא.
טיסות לימה

טיסה ללימה

05/3/18 - 13/3/18
טיסת סדירות
טיסות לימה

טיסה ללימה

27/2/18 - 08/3/18
טיסת סדירות
טיסות לימה

טיסה ללימה

03/3/18 - 10/3/18
טיסת סדירות
טיסות לימה

טיסה ללימה

17/3/18 - 25/3/18
טיסת סדירות

טיסות ללימה עם אופיר טורס!


טיסות ללימה - מבנים יוקרתיים לצד שכונות עוני


ההבדלים בין הרחובות בהם תעברו בלימה גדולים מאוד. לצד מלונות יוקרה ובניינים מפוארים, תוכלו למצוא הרבה שכונות עוני וילדים ברחובות. ההבדלים העצומים באזורי המגורים הם גם אלו שיעניקו לכם הבדלים גדולים במחירים, בין אם בקניות ובין אם בלינה, כך שתוכלו בקלות לשים לב לאיזה אזור בדיוק הגעתם, כדי שלא תמצאו את עצמכם לפתע חסרי ארנק. טיסות ללימה מציגות למרות החסרונות של האזורים הפחות טובים של העיר, גם את היתרונות של אלה היותר טובים. הקניונים הגדולים באזור זה, שם תוכלו ליהנות משופינג איכותי לצד ארוחה יוקרתית, יפתיעו גם אתכם. אחת האטרקציות המרכזיות באזור של לימה הם בתי הקזינו, שחלקם גדולים מאוד ותוכלו לשחק בכלל המשחקים אותם אתם מכירים, החל מהבלאק ג'ק המפורסם דרך הרולטה ועד לפוקר.


טיסות ללימה - אטרקציות בולטות


בלימה תוכלו לשהות גם באחד החופים המרשימים שלה. בין אם לשם שיזוף רגוע ובין אם לשם שחייה או אפילו לצורך ספורט ימי כגלישת גלים, החופים של לימה יתאימו לכל אחת מהאטרקציות הללו באופן נהדר. טיסות ללימה גם יכולות לחשוף אתכם לתרבות הפרואנית המקומית במהלך ביקור באחד מהמוזיאונים הרבים של העיר. המוזיאון המרכזי של לימה הוא המוזיאון הלאומי של פרו, שם תזכו לחזות בתערוכה הנפרסת על פני שלוש קומות המציגה בסדר כרונולוגי את כלל העמים וההיסטוריה של פרו החל משבט האינקה ועד הכיבוש הספרדי. ואם במאצ'ו פיצ'ו התחלנו, אז במאצ'ו פיצ'ו גם נסיים. לצד מוצגים היסטוריים במוזיאון ניתן לצפות גם בדגמים מוקטנים של האתרים העתיקים המרכזיים במדינה וכמו שכבר ניחשתם, אחד הדגמים הבולטים במוזיאון הוא זה של המאצ'ו פיצ'ו.
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

לימה

22°-27°
שני 21°-26°
שלישי 22°-26°
רביעי 22°-25°