נגישות
 • טיסות לבוקרשט

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לבוקרשט

בוקרשט היא בירתה של רומניה, אנשים רבים מעידים שהיו שם בשל סיבה אחת ועיקרית- טיול שורשים. ישראלים רבים הם ילידים או צאצאים של ילידי רומניה ומעוניינים לראות את המקומות המרשימים של רומניה ועל מה מדברת משפחתם בארוחות החג. אבל בוקרשט היא הרבה יותר מעיר אליה יש לבוא לצורך טיול שורשים. בוקרשט היא עיר של תרבות.
טיסות בוקרשט

טיסה לבוקרשט

24/3/19 - 25/3/19
טיסת שכר
טיסות בוקרשט

טיסה לבוקרשט

31/3/19 - 04/4/19
טיסת שכר
טיסות בוקרשט

טיסה לבוקרשט

04/4/19 - 07/4/19
טיסת שכר
טיסות בוקרשט

טיסה לבוקרשט

27/3/19 - 28/3/19
טיסת שכר

טיסות לבוקרשט ברגע האחרון

טיסות לבוקרשט מזמינים עם אופיר טורס


טיסות לבוקרשט - מידע כללי לפני הגעה לעיר

 
טיסה לבוקרשט בירת רומניה ניתן לראות מבנים מרשימים מאוד, המקנים לעיר את ההוויה התרבותית וההיסטורית שלה. הראשון הוא ארמון הפרלמנט שנבנה בתקופתו של צ'אוצ'סקו. במשך חמש שנים, עשרות אלפי עובדים בנו את הפרויקט המרשים הזה, שעונה לשם "ביתו של העם". אולמות מרהיבים, שטיחים מקיר לקיר, וילונות מהודרים ורצפות מרשימות- כל אלו תוכלו למצוא בעת סיור במקום העצום הזה, שלמרות גודלו ויופיו, עדיין לא הושלמה בנייתו לחלוטין. טיסות לבוקרשט יגרמו לכם לחזות בפלא ארכיטקטוני נוסף הממוקם ממש ממול לארמון הפרלמנט. האתנאום הרומני שנוסד בשנת 1888 מארח את הקונצרטים הפילהרמוניים של רומניה, כמבנה שמתגאה באקוסטיקה נהדרת, כשפרט לכך הוא גם עומד בפני עצמו כאתר תיירותי יפהפה ומרשים בפשטותו מאין כמוהו.
 

טיסות זולות לבוקרשט - אמנות ומוזיאונים מומלצים

 
אבל לא רק מבנים מרשימים תורמים לתרבות המתפתחת של בוקרשט. העיר הרומנית משופעת במוזיאונים משובחים ולא נופלת בכך באף עיר גדולה אחרת באירופה. טיסב לבוקרשט תביא אתכם אל המוזיאון הראשון אליו חובה להגיע, למרות שהוא נחשב למוזיאון הפחות מתוייר בעיר, הוא המוזיאון לאוספי אומנות. במשך שנים רבות נאספו יצירות אומנות לא מעטות המוצגות במבנה מרשים מהמאה ה-19, וכוללות בין היתר פסלים, ציורים וסמלים דתיים. טיסות לבוקרשט יפגישו אתכם בנוסף עם המוזיאון המוכר והגדול יותר בעיר, מוזיאון קוטרצ'יני. במהלך תקופת הרודן צ'אוצ'סקו המקום שימש כמעין מוסד חינוכי עבור נערים צעירים, שם למדו את רזי הדיקטטורה. כיום המוזיאון מציג מיצגים שונים מתקופות שונות של ההיסטוריה הרומנית, כל מיצג שוכן באחד מהחדרים הרבים שבמקום. המוזיאון האחרון ברשימה, אך לא האחרון בבוקרשט, הוא המוזיאון הלאומי להיסטוריה. מוזיאון זה שוכן בבניין דואר ישנן משנת 1900 ומציג תערוכות מגוונות, עם דגש על זהב ותכשיטים יקרים, המוצגות באחד מ-41 החדרים שבמקום.
 
 
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

בוקרשט

12°-19°
חמישי 9°-17°
שישי 8°-15°
שבת 3°-19°