נגישות
 • טיסות למוסקבה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות למוסקבה

טיסות זולות למוסקבה יקחו אתכם אל בירת רוסיה האלגנטית, שכל שעל בה ספוג ההיסטוריה ותרבות. ממתחם הקרמלין לתיאטרון הבולשוי, מקתדרלת ואסילי הקדוש לתחנות המטרו. טיסות למוסקבה יבטיחו לכם חופשה שכולה חגיגה לעיניים.
טיסות מוסקבה

טיסה למוסקבה

23/12/18 - 29/12/18
טיסת סדירות
טיסות מוסקבה

טיסה למוסקבה

23/12/18 - 09/1/19
טיסת שכר
טיסות מוסקבה

טיסה למוסקבה

27/12/18 - 31/12/18
טיסת סדירות
טיסות מוסקבה

טיסה למוסקבה

17/1/19 - 05/3/19
טיסת שכר

טיסות למוסקבה ברגע האחרון

טיסות למוסקבה מזמינים עם אופיר טורס!


טיסות למוסקבה יקחו אתכם לעיר הבירה התשיעית בגודלה בעולם, של המדינה ששטחה הוא הגדול בעולם ובכל זאת בירת רוסיה כמעט ואינה נמצאת על המפה של התייר הישראלי הממוצע, וחבל שכך. מוסקבה תחשוף אתכם לבירה אירופאית אלגנטית ומקסימה, עמוסה במונומנטים היסטוריים, אדריכליים, תרבותיים ואמנותיים. אפילו ביקור בתחנות המטרו של מוסקבה הוא חוויה.

 

טיסה למוסקבה – הקרמלין

 
באופן טבעי, אם לקחתם טיסה למוסקבה ביקור במתחם הקרמלין הוא בגדר חובה. ליבה הפוליטי של רוסיה, שבעבר היה משכן למלכיה ואחר כך מפקדה למנהיגים הקומוניסטיים, משמש כיום כביתו של נשיא רוסיה, וכמתחם מוזיאונים ענק, הנחשב כולו כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו. בין האתרים המעניינים במתחם הקרמלין, בית האוצר, בו שמורים אוצרות בית המלוכה ובהם ביצי פברז'ה המפורסמות, קתדרלת העלייה לשמים היפהפייה, קתדרלת המלאך מיכאל, בה קבורים כמה מגדולי האומה הרוסית, בית הנשקייה המוקף תותחים, ארמון הפטריארך, ארמון הקרמלין, ארמון טרם ועוד. למרגלות חומת הקרמלין נמצאה אתר נוסף בו ראוי לבקר אם לקחתם המוזוליאום של לנין.
  

טיסות זולות למוסקבה - קתדרלת ואסילי הקדוש

 
טיסות זולות למוסקבה אל עיר שנודעה בעבר בשם "סורוק סורוקוב", כלומר ארבעים פעמים ארבעים, על שם הכנסיות הרבות בעלות כיפות הבצל, המבצבצות בקו השמיים שלה. כיום נהרסו רבות מהכנסיות האלו, אולם אחת מיוחדת נשמרה ומהווה את אחד המראות המפורסמים בעיר, הכוונה כמובן לקתדרלת ואסילי הקדוש הניצבת מול מתחם הקרמלין בצידה השני של הכיכר האדומה. מי שלוקחים טיסות למוסקבה לא יוכלו לפספס את הכנסייה המקסימה, המעוטרת בתשע כיפות בעלות בסיס משותף, שכל אחת מהן מעוטרת בצורות שונות וצבועה בצבעים עליזים. האגדה מספרת שלאחר שנשלמה בניית הקתדרלה, בשנת 1588, ניקר איוון האיום את עיני האדריכל, כדי שלא יוכל לבנות עוד מבנה מרשים כל כך. כדאי לנצל טיסה למוסקבה כדי לחזות בה.
 

טיסה סדירה למוסקבה – תרבות מוזיאונים ואמנות

 

מוסקבה היא עיר המתהדרת במוזיאונים רבים. גלריית טרטיאקוב, המפורסמת שבהם, מחולקת לשני חלקים: הגרליה הישנה, המציגה יצירות של אמנים רוסיים מהמאות ה-18 וה-19, והגלריה החדשה, המציגה יצירות בנות המאה ה-20. במוזיאון פושקין, המוקדש לאומנות העולם, תוכלו לצפות בין היתר ביצירות של סזאן, גוגן, מונה, פיקאסו ועוד. כמו כן, כדי לפקוד את אחד מ-29 התיאטראות של העיר, הידוע בהם הוא תיאטרון הבולשוי, בו מופיעה גם להקת הבלט בעלת אותו שם. תוכלו לעשות סיבוב אמנותי לא שגרתי בתחנות המטרו של העיר, המעוטרות שיש, נברשות בדולח, פסיפסים וציורי קיר.
 

טיסות למוסקבה עם המשפחה והילדים

 
מוסקבה עם הילדים היו סמוכים ובטוחים שגם להם יש מה לעשות בעיר היפהפיה. שטחה של מוסקבה מכיל למעלה ממאה פארקים וגנים ציבוריים, הידוע שבהם הוא פארק גורקי, המכיל בתוכו גן שעשועים, רחבת ריקודים, מגרשי ספורט והחלקה על הקרח, ואגמים בהם ניתן לשוט בסירה. הגן הבוטני של האקדמיה של מוסקבה הוא הגדול מסוגו באירופה, ובגן החיות יוכלו הצאצאים להתרשם מחיות רבות. בנוסף, טיסות למוסקבה יביאו אתכם אל עיר בה פועלים שני קרקסים, תיאטרון בובות, מוזיאון הסוקר את ההיסטוריה של טיסות לחלל, מוזיאון טכנולוגי, מוזיאון זיאולוגי ושני מוזיאונים להיסטוריה. וגם אם לקחתם טיסה למוסקבה למטרות מנוחה ושיטוט - רחובות כמו אוליצה אראבאט, המציעים שלל בתי קפה ומופעי רחוב, יספקו  לכם עניין והנאה.
 
 
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

מוסקבה

-15°--13°
שלישי -14°--12°
רביעי -18°--13°
חמישי -15°--12°