נגישות
 • טיסות לרוסיה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לרוסיה

רוסיה היא המדינה בעלת השטח הגדול בעולם. רוסיה הפכה למדינה נפרדת כאשר ברית המועצות התפרקה בשנת 1991. הפדרציה הרוסית מכילה שטחים נרחבים מיבשת אירואסיה. בחלק האירופאי והאסיאתי מישורים ענקיים. ערבה בדרום ומיוערים בכבדות בצפון. רכסי הרים נמצאים ליד הגבול הדרומי (הרי הקווקז), בחלק המזרחי (רכס ורחויאנסק) ובמרכז (הרי אורל).
טיסות מוסקבה

טיסות למוסקבה - רוסיה

04/4/19 - 05/4/19
טיסת שכר
טיסות סנט פטסבורג

טיסה לסנט פטרסבורג - רוסיה

21/3/19 - 28/3/19
טיסת סדירות
טיסות מוסקבה

טיסה למוסקבה - רוסיה

22/3/19 - 26/3/19
טיסת שכר
טיסות סנט פטסבורג

טיסה לסנט פטרסבורג - רוסיה

24/3/19 - 31/3/19
טיסת סדירות

טיסות לרוסיה עם אופיר טורס


בירתה של רוסיה היא מוסקבה שמאז ומעולם הייתה מרכז כוח עולמי וסמל בפני עצמה. אחת הערים העתיקות והיפות ביותר ברוסיה. בין האטרקציות החשובות בה ניתן למצוא את מתחם הקרמלין, בית האופרה של בולשויי, הכיכר האדומה, רובע ארבאט, מנזר נובודביצ'י, כנסיות, מעל מאה מוזיאונים, מסעדות בכל הסוגים ועוד.

סנט פטרסבורג – היא העיר השנייה בגודלה ברוסיה. היא שוכנת צפון מערבית למוסקבה וידועה כמרכז תרבותי ואחת הערים היפות באירופה. בסנט פטרסבורג פארקים, תעלות, פסלים, אנדרטות, מוזיאונים חשובים ואגמים. בין המקומות המפורסמים והחשובים בעיר - מוזיאון הארמיטאז' ששוכן בארמון החורף, מנזר אלכסנדר נבסקי שבו קבורים גדולי הספרות הרוסית, קתדרלת פטר ופול שם קבורים רבים מבני משפחת המלוכה (בית רומנוב), כיכר האמנויות, כיכר הארמון עם עמוד אלכסנדר ועוד.


טיסות לרוסיה - אתרים מרכזיים


הקרמלין – אתר היסטורי מבוצר בלב העיר מוסקבה שמשקיף על הכיכר האדומה וכולל בתוכו את ארמונות הקרמלין – הארמון הגדול, קתדרלת הקרמלין, ארמון הסובייטים ואתרים נוספים. המתחם מוקף בחומה המפורסמת בזכות מגדליה המחודדים. הקרמלין משמש כמושב הרשמי של נשיא רוסיה ומקום עבודתו. בשנת 1990 הוכרז כאתר מורשת עולמית. הכיכר האדומה – הכיכר המפורסמת של מוסקבה ונחשבת פעמים רבות למרכזה של העיר. אורכה של הכיכר הוא 695 מטר וסביב לה שוכנים מבנים היסטוריים חשובים – הקרמלין,

המואוזליאום של לנין, בית הקברות של חומת קרמלין, כנסיית וסילי הקדוש, אנדרטת מינין ופוז'ארסקי, הבימה העגולה – לובנויה מייסטו, קתדרלת קאזאן, שער התחייה וקפלה קטנה עם לוח ארד שמסמל את קילומטר האפס של מוסקבה, המוזיאון ההיסטורי הממשלתי ועוד. מוזיאון הארמיטאז' – המוזיאון המפורסם בסנט פטרסבורג. נחשב למוזיאון הגדול ביותר ברוסיה ואחד הגדולים והחשובים בעולם האומנות. האוסף מוצג בשישה בניינים, שהראשי בהם הוא ארמון החורף ששימש כמקום מגורים לצארים הרוסים.אוסף המוזיאון מורכב משלושה מיליון פריטים וכולל את אוסף הציורים הגדול בעולם.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

מוסקבה

-3°-0°
שלישי -2°-2°
רביעי 1°-2°
חמישי -1°-2°