נגישות
 • טיסות ליוהנסבורג

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות ליוהנסבורג

דרום אפריקה היא מדינה שקרנה עלתה בשנים האחרונות, הרבה בזכות המונדיאל המוצלח בשנת 2010 שנערך במדינה. ההצלחה הכבירה באירוח והלבביות לתייר אותה הציגה המדינה, גרמה לתיירים רבים לשוב אל המדינה ולתיירים חדשים להסתקרן ולהזמין טיסות ליוהנסבורג בדרך למדינה השוכנת ביבשת אפריקה.
טיסות יוהנסבורג

טיסה ליוהנסבורג

21/3/19 - 28/3/19
טיסת סדירות
טיסות יוהנסבורג

טיסה ליוהנסבורג

24/3/19 - 31/3/19
טיסת סדירות
טיסות יוהנסבורג

טיסה ליוהנסבורג

11/4/19 - 18/4/19
טיסת סדירות
טיסות יוהנסבורג

טיסה ליוהנסבורג

04/4/19 - 11/4/19
טיסת סדירות

טיסות ליוהנסבורג


טיסות ליוהנסבורג - ספארי בתוך פארק


גולת הכותרת של דרום אפריקה היא ככל הנראה יוהנסבורג. עיר הבירה של המדינה היא סמל לדו קיום השורר בין הלבנים לשחורים במדינה, ועושה זאת תוך כדי שהיא ממוקמת באחד האזורים היפים ביותר ביבשת ומציעה לתייר אינספור אטרקציות מרתקות, כשאחת מהמוצלחות יותר הוא כנראה פארק האריות. טיסות ליוהנסבורג יכולות להוות תחליף לטיולי ספארי בשאר המדינות ביבשת, כשלעיתים במקום הרפתקאות עם אריות ופילים, מה שמקבלים זה לחזות בזברות ובהיפופוטמים. לכן, פארק האריות מציע לתייר לא פחות מ-85 סוגי אריות, כשאחד מאלה השוכנים שם הוא האריה הלבן המלכותי, שנחשב לא רק לאחד האריות הנדירים שיש אלא לחיה נדירה בכלל. בפארק, מלבד האריות שנמצאים שם כמתבקש מהשם, תוכלו לסייר גם בין ג'ירפות, נמרים וקופים. למי שלא הספיקו בעלי החיים בפארק האריות, יכול להגיע אל הפארק הלאומי פילנסברג. בפארק זה תוכלו מלבד אריות לחזות גם בפילים, קרנפים ואפילו בפאלו, לצד חיות מזנים שונים כזוחלים.


טיסות ליוהנסבורג - אטרקציות לנופש


כמובן שיוהנסבורג מציעה הרבה יותר מפארקים ובעלי חיים. אתר הנופש סאן סיטי נחשב ללאס וגאס של דרום אפריקה ומציע לצד האטרקציות המצופות מהשם דוגמת בתי קזינו ומופעים מרהיבים, גם בריכות, רכיבה על פילים ואפילו אפשרות של המראה באמצעות כדור פורח. אבל בין אם המראתם בכדור פורח, או בחרתם בדרך הרגילה של טיסות ליוהנסבורג, בוודאי תשמחו לבקר בניו-טאון, האזור המחודש של יוהנסבורג שכולל בין היתר את גשר נלסון מנדלה על שמו של הנשיא הנערץ, תיאטראות ושוק פשפשים. ואם כבר לאחר עלייתכם על גשר נלסון מנדלה אתם במצב רוח היסטורי, תמיד תוכלו להגיע לפארק השעשועים גולף ריף סיטי, שהוקם על מכרה אמיתי מהעבר. במקום תוכלו למצוא כמו בכל פארק מתקנים ולצד הבילוי תוכלו ללמוד על תהליך הכרייה ולבקר במוזיאון האפרטהייד שבמקום.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

יוהנסבורג

16°-24°
שלישי 11°-29°
רביעי 10°-27°
חמישי 9°-30°