נגישות
 • טיסות לבאזל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לבאזל

טיסות לבאזל העיר בה ייסדנו את מדינת היהודים וזה נפלא, אך חבל שלא אישרו לנו גם לגור שם. העיר השוויצרית היא עיר יפהפייה שמושכת אליה תיירים רבים מכל העולם בזכות השילוב בין ישן לחדש, היופי שנשקף מכל פינה בה והשקט ששורר שם. באזל משמעותית לכל ישראלי בזכות חוזה המדינה, אך כמובן שגם מבלי הנאום המפורסם של הרצל, יש בעיר מקומות נהדרים לראות ולטייל בהם.
טיסות באזל

טיסה לבזל

24/3/19 - 28/3/19
טיסת סדירות
טיסות באזל

טיסה לבזל

21/3/19 - 26/3/19
טיסת סדירות
טיסות באזל

טיסה לבזל

04/4/19 - 08/4/19
טיסת סדירות
טיסות באזל

טיסה לבזל

31/3/19 - 04/4/19
טיסת סדירות

טיסות לבזל עם אופיר טורס!


טיסות לבזל - האתרים הציוניים

 
בצפונה של שוויץ ממוקמת לה העיר בזל, במקום הנקרא פינת שלוש המדינות. העיר שוכנת בדיוק בנקודת הגבול המשותפת של שוויץ עם גרמניה וצרפת ומכאן קיבלה הפינה את שמה. טיסות לבזל יובילו אותנו לאחד מהמקומות החשובים ביותר להיסטוריה היהודית והישראלית, לכן הגעה לעיר מבלי לבקר באתרים הנחשבים ציון דרך לעם היושב בציון, יהיה ביקור מהנה, אך כזה שיהיה חסר לו משהו.

האתר הראשון בו עליכם לבקר הוא מלון שלושת המלכים. במלון זה צולמה התמונה המפורסמת של הרצל כשהוא נשען על המעקה שבמרפסת החדר במלון. האטרקציה הגדולה במקום היא לעלות לחדר 117, אותו חדר בו התארח חוזה המדינה, בו אף תוכלו למצוא על אחד הקירות דיוקן של הרצל. ממלון שלושת המלכים, המקום השני אליו מומלץ להמשיך הוא בית הקזינו בבזל. אולם הקונצרטים שלו היה המקום בו כונס הקונגרס הציוני הראשון וגם אליו ניתן להגיע מבלי שום בעיה מיוחדת.
 

טיסות לבזל - העיר העתיקה

 
אך בבזל ישנן אטרקציות נוספות ולא רק כאלה הקשורות לבנימין זאב הרצל. העיר העתיקה מתהדרת בסמטאות מרוצפות אבן ובכלל, מכילה בתוכה מספר אתרים השווים ביקור, הראשון הוא כיכר השוק. סיור במקום יפתח לכם את חוש הריח בזכות השילוב המענג בין ריחות התבלינים והמאכלים בשוק, לבין הריחות של הפרחים הנמכרים בדוכנים.

טיסות לבזל וביקור בעיר העתיקה שלה, יועידו לכם מפגש עם הקתדרלה שנבנתה במאה ה-11 ושופצה במהלך הזמן, כך שהחזות של המקום נראית מתאימה יותר לרובע הגותי של ברצלונה, ונותנת לה ייחוד משלה בעיר. הצריחים היפים וגג הרעפים המרהיב משלימים מחזה נהדר, שהופך ביקור במקום לחובה, על אחת כמה וכמה כאשר כניסה למקום הינה חופשית.
 
 
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

באזל

2°-4°
שלישי 0°-5°
רביעי 0°-5°
חמישי -1°-7°