נגישות
 • טיסות לשוויץ

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לשוויץ

שוויץ היא אחת המדינות היפות באירופה. היא מדינה קטנה ומלאת תיירים ונחשבת לבעלת נופים יוצאים מן הכלל, תרבות ושפע ברמה גבוהה מאד. היופי הטבעי שלה משתלב עם היופי שיצר האדם, והיא נחשבת לפנינה של ממש שמקנה לה מראה של גלויה. מצד אחד, האלפים, שם בדרך כלל נוסעים לעשות סקי. מצד שני, ערים קלאסיות כמו ג'נבה, ציריך, בזל ולוצרן, שם אפשר להינות מאוכל, אדרכילות וקניות. טיסות לשוויץ מביאות אתכם התיירים למדינה מסודרת, מאורגנת, שקטה ונקייה – כזו שנראית כמעט כמו חלום. אורך החיים השוויצרי מעודן ויש האומרים נהנתני, ומי שאוהב את החיים הטובים יהנה מאד בטיולו הקרוב לשוויץ.
טיסות ציריך

טיסה לציריך

07/3/19 - 11/3/19
טיסת סדירות
טיסות באזל

טיסה לבזל

24/2/19 - 28/2/19
טיסת סדירות
טיסות ז'נבה

טיסה לז'נבה

24/2/19 - 28/2/19
טיסת סדירות
טיסות ציריך

טיסה לציריך

24/2/19 - 01/3/19
טיסת סדירות

טיסות לשוויץ עם אופיר טורס!


טיסה לשוויץ - הפרטים


טיסה לשוויץ מצריכה טיול של 5-7 ימים לפחות. לא משנה אם זה סקי או "סתם טיול קניות", שוויץ כל כך יפה שחייבים לבלות בה מספר ימים כמינימום. יש בה אטרקציות רבות, כפרים, אגמים. מומלץ לשכור רכב ולעשות בה טיול יומי לכל אחד מהאתרים המרכזיים, או לעשות בה ספורט אתגרי כמו חתירה או סקי. בנוסף, שוויץ קרובה מאד למספר רב של מדינות (גרמניה, צרפת, איטליה, אוסטריה) ולכן אפשר להינות מרב תרבות עשירה ביותר, בשל ההשפעות של המדינות השונות. שוויץ מחולקת ל-26 מחוזות שבכל אחת מהם מדברים שפה קצת שונה ולכן דוברי שפות שונות יכולים להינות בה ולהסתדר היטב. בשוויץ מדברים צרפתית, גרמנית, איטלקית ורומנש. שוויץ היא ללא ספק טיול עבור מי שאוהב את החיים הטובים.
 

טיסה לשוויץ 

 
אם אתם מעוניינים בטיסה לשוויץ באופיר טורס ישמחו לעמוד לרשותכם. תוכלו למצוא טיסות בתאריכים משתנים, חבילות סקי ונסיעות ישירות לערים שונות, דרך האתר שלנו. נשמח לעמוד לרשותכם בחבילות, השכרת רכב או עצות והסברים אודות הטיול הקרוב שלכם לשוויץ. 
 
 
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

ציריך

0°-3°
שישי -3°-11°
שבת -2°-11°
ראשון 1°-9°