נגישות
 • טיסות לאנטליה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לאנטליה

טיסות לאנטליה עבור ישראלים רבים היא החופשה המושלמת הכל כלול. חופשה כזו בה אין צורך לדאוג לכל הדברים שמסביב- לא לאוכל עבור בני המשפחה, לא לנסיעות לבריכה ואפילו לא לאטרקציות עבור הילדים- הכל נכלל במסגרת החופשה. התייר משלם מראש ויודע בדיוק מה הוא מקבל, כך שהוא יכול לנפוש בראש שקט.
טיסות אנטליה

טיסה לאנטליה

27/5/18 - 31/5/18
טיסת שכר
טיסות אנטליה

טיסה לאנטליה

23/6/18 - 27/6/18
טיסת שכר
טיסות אנטליה

טיסה לאנטליה

10/5/18 - 13/5/18
טיסת שכר
טיסות אנטליה

טיסה לאנטליה

29/4/18 - 06/5/18
טיסת שכר

טיסות לאנטליה ברגע האחרון

טיסות לאנטליה מזמינים עם אופיר טורס


טיסות זולות לאנטליה - העיר העתיקה

 
אם בעבר חופשת הכל כלול בתוך המדינה הייתה מועדפת בעיקר בשל המחיר, כיום דווקא חופשה שכזו בחו"ל תהיה זולה יותר ממקבילתה בישראל. לכן, החיפוש אחר דילים שכאלה במדינות בחו"ל הפך נפוץ יותר, מה שהוביל אלפי ישראלים לעלות על טיסות לאנטליה. מלבד האוכל והבילויים בתוך המלון, אנטליה מציעה לתייר אפשרויות נוספות. ראשית כל, חוף ים נהדר, שיגרום לכל נופש להתפנק על אחת ממיטות השיזוף שבמקום. היעד השני הפופולרי במקום הוא העיר העתיקה של אנטליה. במקום תוכלו להתהלך בין סמטאות צרות ומבנים מיוחדים, אשר בדרך כלל תוכלו להיתקל בהם רק בדמיונכם. העיר העתיקה היא בדיוק כמו שמה, עתיקה, והסיבה העיקרית לכך היא האיסור לבנייה חדשה במקום, כך שהמקום שמר על יופיו וייחודו לאורך כל השנים שעברו. כמובן שכל ביקור בעיר העתיקה מחייב ביקור גם בנמל שלה. הנמל העתיק של אנטליה שימש בעברו כמקור הפרנסה העיקרי של התושבים בעיר באמצעות הדיג, אך כיום הפרנסה העיקרית באזור מגיעה דווקא מכיוונם של המסעדות והמועדונים שבמקום. הנמל הינו פינה יפהפייה בעיר בזכות היותו מוקף סלעים והיותו מתהדר בשוברי גלים מרהיבים.
 

טיסה לאנטליה - תרבות ואמנות

 
גם אנשי התרבות יבלו בעיר. המוזיאון הארכיאולוגי של אנטליה מכיל מוצגים ארכיאולוגים שנמצאו לאורך השנים באנטליה בפרט ובטורקיה בכלל. המוזיאון מתחלק למספר אגפים, כשבכל אחד מהם תוכלו למצוא ממצאים אחרים דוגמת מאובנים עתיקים, כלים מתקופת האדם הקדמון ועוד. טיסות לאנטליה והטיול בעיר לא יהיה מושלם כמובן בלי האטרקציה העיקרית של ישראלים רבים- חיי הלילה. פרט למועדונים ולמסעדות בנמל שהוזכרו קודם, באנטליה תוכלו לבלות באחד מהפאבים של המקום וכמובן שגם בקזינו הגדול של העיר.
 
 
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

אנטליה

18°-25°
שלישי 19°-26°
רביעי 19°-25°
חמישי 21°-27°