נגישות
 • טיסות לשיקגו

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לשיקגו

שיקגו היא אחת הערים המוכרות ביותר ברחבי ארצות הברית והרבה בזכות אגדת הכדורסל מייקל ג'ורדן והשושלת של שיקגו בולס גם המושל ברק אובאמה שהפך לנשיא השחור הראשון של ארצות הברית גדל בעיר. שיקגו אינה צריכה אטרקציות בכל כמה שנים על מנת למשוך אליה תיירים או להרים את מעמדה בעולם - המקומות הנמצאים בה עושים זאת בצורה מספיק טובה.
טיסות שיקגו

טיסה לשיקגו

24/2/19 - 03/3/19
טיסת סדירות
טיסות שיקגו

טיסה לשיקגו

06/3/19 - 13/3/19
טיסת סדירות
טיסות שיקגו

טיסה לשיקגו

07/3/19 - 14/3/19
טיסת סדירות
טיסות שיקגו

טיסה לשיקגו

28/2/19 - 07/3/19
טיסת סדירות

טיסות לשיקגו עם אופיר טורס


טיסות לשיקגו- סיור במוזיאונים


רבים לא יודעים זאת, אך אחת הערים התרבותיות ביותר בארה"ב מבחינת כמות מוזיאונים היא דווקא שיקגו. המבחר בעיר הוא די גדול, לכן כל תייר הממריא על גבי טיסות לשיקגו ונוחת בעיר, מוכרח לעשות לעצמו סדר עדיפויות מהם המוזיאונים בהם ירצה לבקר קודם כל. המוזיאון המרכזי וזה שמחייב ביקור במקום, הוא ככל הנראה מוזיאון התעשייה והמדע. במוזיאון זה תוכלו להתוודע להתפתחויות חדשות כמו סימולציות חלל מתקדמות לצד אמצעים טכנולוגיים ישנים קצת יותר דוגמת הזפיר, רכבת הדיזל הראשונה בעולם. משם תוכלו להמשיך למוזיאון האמנות של שיקגו. סלוודור דאלי, מטיס ואנדי וורהול הם רק חלק מהאמנים שהיצירות שלהם מוצגות לראווה במקום. נוסף על כך, תוכלו למצוא יצירות אמנות של יוצרים חדשים ומרתקים כך שהשילוב של אמנות ישנה וחדשה מעניק השראה וחוויה מדהימה, גם לאלו האוהבים אמנות וגם לאלה שלא. אם בידכם די זמן, תוכלו לעבור למוזיאון נוסף, מוזיאון ההיסטוריה. תשע קומות במבנה העצום הזה, כשבכל מבנה תיתקלו בתקופה אחרת בהיסטוריה האנושית החל מהתקופה הפרעונית ועד ימינו אנו.


טיסות לשיקגו - מבנים עד קו הרקיע


למרות היותה משופעת בהן כמובן שהעיר לא רק מוזיאונים. אחד האתרים שהכי מזוהים עם העיר הזו זהו מגדל סירס. ביקור במגדל שעד לא מזמן התגאה בתואר המגדל הגבוה בעולם הופכות למיותרות. הנוף הנשקף מראש המגדל הופך את ההגעה למקום לאחת החוויות המרהיבות שכל תייר יעבור בחייו. המקום האחרון שהינו בגדר חובה להגיע אליו הוא פארק המילניום, שמתגאה בפסל עצום ומרהיב ביופיו העשוי פלדה ובעל חזות כסופה. הפסל מתנשא לגובה של 11 מטרים ושוקל כ-110 טון, והופך אט אט לסמלה החדש של העיר שיקגו.

* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

שיקגו

-5°-2°
שישי -11°--1°
שבת -4°-1°
ראשון -1°-4°