נגישות
 • טיסות להוואי

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות להוואי

כל אחד מאתנו חלם לפחות פעם אחת בחייו על חופשה מושלמת. חופשה שתשיג לנו חול לבן עליו נוכל לרוץ בלי כל חשש שניתקל באיזה בקבוק ממוחזר על החוף. חופשה עם ים כחול וצלול, כזה שבעת שנטבול, נשחה או נצלול בו נראה את אותם הדברים ונוכל לחזות בכל הדגים והאלמוגים שמסתתרים מתחת לרגלנו. חופשה בה נוכל לשבת על כיסא נוח עם כוס משקה ביד וספר ביד השנייה, בה נוכל להישען לאחור ולנוח מכל צרות היום. חופשה שתיקח אותנו להוואי.
טיסות הונולולו

טיסה להונולולו

21/3/19 - 28/3/19
טיסת סדירות
טיסות הונולולו

טיסה להונולולו

24/3/19 - 31/3/19
טיסת סדירות
טיסות הונולולו

טיסה להונולולו

31/3/19 - 07/4/19
טיסת סדירות
טיסות הונולולו

טיסה להונולולו

20/3/19 - 27/3/19
טיסת סדירות

טיסות להוואי עם אופיר טורס!

טיסות להוואי אל האי אוהאו

 
אין ספק שמבחינת יופי ואטרקטיביות, הוואי תיקח את המקום הראשון ברוב התחרויות. הנופים המרהיבים שנשקפים מכל חוף והמלונות הנהדרים שמוצעים לבאי האי, כל אלה מלמדים שלא רק בסרטים הוואי נראית כל כך טוב, אלא גם במציאות. טיסות להוואי יפגישו את התייר עם מספר לא מבוטל של איים, ביניהם הוא צריך לבחור לאיזה אי הוא מעוניין להגיע ובאיזה מהם הוא מעוניין לשהות. האיים המוכרים יותר הם האי מאווי, האי בו תראו את רוב כוכבי הוליווד נופשים גם במהלך הסרט וגם במציאות והאי אוהאו שם נמצאת עיר הבירה של הוואי, הונולולו. אוהאו הוא גם האי שאף אחד לא מחסיר מרשימת איי החובה, שכן זהו האי הקרוב ביותר לשדה התעופה בו אתם נוחתים. היתרון הגדול של האי אוהאו מלבד הקרבה לבירת הוואי, הוא חוף ואייקיקי המתפאר בים בצבע טורקיז ובגלים גבוהים, מקום המושלם למי שמתכוון לעסוק בגלישת גלים.
 

טיסות להוואי אל ביג איילנד

 
אי נוסף אליו רבים נוהרים נקרא בשם ביג איילנד והוא האי הגדול ביותר מבין קבוצת האיים של הוואי. ביג איילנד מציג נוף קצת שונה והרבה יותר פראי משאר מקביליו, כשלצד החול והים שנראים זהים בכל חוף, תוכלו לצפות גם ביערות גשם, מפלים ואפילו פסגות מושלגות. במקום נמצא אחד האתרים היותר מרתקים שיחשפו בפניכם טיסות להוואי והוא הפארק הלאומי וולקונז, בו נמצא הר געש פעיל ומרהיב. לאחר הטיול בהוואי תבינו מדוע התעקשתם לנסוע ומדוע אחרים מעוניינים עד מאוד לקיים את ירח הדבש שלהם באי, מאחר שרומנטיקה ויופי הם הדברים השולטים באיי הוואי
 
 
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.