נגישות
 • טיסות ללוס אנג'לס

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסה ללוס אנג'לס

עליתם טיסות ללוס אנג'לס ותנחתו בבירת החוף המערבי של ארצות הברית, ולא בכדי. מאות אלפי סרטים צולמו ברחובות העיר ואינספור מילים נשפכו על העיר. על מנת ליהנות מלוס אנג'לס אין צורך ביותר מתיק גב ומשקפי שמש, משום שמדובר על יעד אידיאלי עבור כל סוגי התיירים: החל ממשפחות עם ילדים, דרך זוגות צעירים ואפילו עד אנשי עסקים המגיעים לעיר למספר ימים בודדים בלבד.
טיסות לוס אנג'לס

טיסה ללוס אנג'לס

03/3/19 - 10/3/19
טיסת סדירות
טיסות לוס אנג'לס

טיסה ללוס אנג'לס

07/3/19 - 14/3/19
טיסת סדירות
טיסות לוס אנג'לס

טיסה ללוס אנג'לס

24/2/19 - 03/3/19
טיסת סדירות
טיסות לוס אנג'לס

טיסה ללוס אנג'לס

07/3/19 - 14/3/19
טיסת סדירות

טיסות ללוס אנג'לס מזמינים עם אופיר טורס


טיסות ללוס אנג'לס - הפרשי שעות ותחבורה

 
על המטבע המקומי של לוס אנג'לס אין צורך להרחיב, משום שכידוע מדובר על הדולר הנפוץ כל כך בקרב ישראלים. מבחינת טיסות ללוס אנג'לס, שדה התעופה בעיר נקרא LAX והוא פועל במתכונת מלאה לכל אורך השנה. מדובר על שדה תעופה מפואר, הזמין עבור טיסות ללוס אנג'לס ממאות יעדים ברחבי העולם. מזג האוויר המקומי נוח וחמים, בטמפרטורות הקרובות מאוד לאלו הקיימות בישראל. חודשי האביב הם אפריל-מאי, בעוד חודשי הסתיו הם ספטמבר עד נובמבר כאשר בחודשי החורף של ינואר ופברואר הן יכולות לרדת עד 12 מעלות בלבד. הפרש השעות מישראל על פי שעון הקיץ עומד על מינוס 10 שעות. מבחינת תחבורה, ישנו שירות שאטלים הניתן בחינם ומסיע תיירים משדה התעופה אל תחנת Aviation, וניתן גם להתנייד ברכבת המופעלת על ידי החברה הלאומית או באוטובוסים ציבוריים. ישראלים המגיעים ללוס אנג'לס יכולים להשתמש ברישיון הנהיגה הישראלי החדש ללא צורך ברישיון בינלאומי.
 

טיסות זולות ללוס אנג'לס

 
טיסות ללוס אנג'לס מופעלות על ידי 90 חברות תעופה המשמשות גם תיירים המגיעים ליעדים אחרים בארצות הברית ולכן העומס הגדול על השדה. מישראל ניתן להזמין טיסות ללוס אנג'לס דרך חברות אל על, דלתא או בריטיש אירווייז כאשר טיסה עם חברה זרה מלווה בעצירה. שדה התעופה LAX  מרוחק כרבע שעה בלבד ממקומות הבילוי הפופולאריים, ולכן ישנן גם אפשרויות לינה רבות: מוטלים, מלונות יוקרה או דירות המושכרות על ידי המקומיים.
 
איפה מבלים בלוס אנג'לס?
 
אתרי הבילוי המרכזיים בעיר הם יוניברסל סטודיו, שדרת הכוכבים ומוזיאון ריפלי'ס. מי שמעדיף שמש וחול יכול להגיע אל רצועת החוף המדהימה של לוס אנג'לס וליהנות יחד עם מפורסמים בינלאומיים. בנוסף, אסור לוותר על פארק סיקס פלאגס, מוזיאון הגראמי ומוזיאון המדע המפואר.
 
אסור לוותר!
 
לסיכום, טיסות ללוס אנג'לס הן הדרך הטובה ביותר להגשים את החלום האמריקאי. 
 
 
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

לוס אנג'לס

-4°-14°
שישי -4°-10°
שבת -5°-10°
ראשון -4°-12°