נגישות
 • טיסות לאוגנדה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לאוגנדה

אי שם באפריקה מצויה לה מדינה שם כמעט כולנו התיישבנו בה. הרעיון של בנימין זאב הרצל ליישב אותנו באוגנדה היה רעיון מעניין, כשגם לאחר שאנו כבר גרים וחיים בישראל, עדיין לא כדאי לפסול אותו. יערות, צמחייה, פירות, בעלי חיים- כל מה שאפשר לבקש נמצא במדינה הנהדרת.

אז למה לא אוגנדה?


האמת? אין סיבה שלא, אבל יש הרבה סיבות שכן. אחד המקומות המסקרנים ביותר, הוא מקום שרבים כבר ביקרו בו- מפלי מרצ'יסון. בפארק הגדול ביותר באוגנדה תוכלו לשוט במימיו של נהר הנילוס, נהר המלא במפלים גבוהים ובחיות מים מרתקות. החיה המסוכנת ביותר שנפגוש בדרך היא לא התנין אלא דווקא ההיפופוטם, אז עשו לעצמכם טובה והשתדלו לא ליפול למים. את האטרקציה הבאה של אוגנדה נמצא בפורט פורטל. אינספור הרי געש תמצאו שם שצפייה בכל אחד מהם הינה חוויה מסעירה בפני עצמה. באזור תוכלו לישון במגוון מקומות, החל ממלונות רעועים במקצת ועד בתי הארחה ברמה גבוהה, שם יציעו לכם מיטה מפנקת לשנת לילה ארוכה וארוחת ערב חמה ועשירה בכל טוב.

הקופים של אוגנדה


מלבד המפלים השוצפים והרי הגעש המאתגרים, אחת המטרות לשמן באים תיירים רבים למדינה הם הקופים. שימפנזים, גורילות וקופים מכל המינים מתרוצצים במספר שמורות ויערות, וכל שעליכם לעשות הוא רק לבחור מקום לטייל בו, כשסביר להניח שתמצאו לפחות כמה קופים שיתרוצצו ביניכם. אחד המקומות לעשות זאת היא שמורת בוינדי, יער גשם הררי שם תזכו לחזות בגורילות ההרים. ייתכן מאוד וביער בוינדי, אחת מהפנינות של אוגנדה, תתקשו מעט להיתקל בגורילות הללו ולכן מומלץ להתלוות למדריך מקצועי שינווט אתכם בעקבות טביעות הרגליים שלהן, כך שתוכלו לאתר אותן ולצפות בזן זה של הגורילות. דווקא ביער קיבלה, עוד מקום מרתק במדינה השוכנת ביבשת אפריקה, את השימפנזים שמסתובבים באזור לא קשה למצוא. תוכלו למצוא אותם מטיילים ביערות ובעיקר מטפסים על העצים ומקפצים בין הענפים, אך למרות החביבות שהם משדרים, את הבננות שתכננתם לתת להם עדיף שתשמרו בתיק. ביער זה תוכלו למצוא גם קופים מסוגים שונים, כמו הקוף בעל הזנב האדום.