נגישות
 • טיסות לקוס

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לקוס

בדרך כלל כשמעוניינים לבחור חופשה, הקריטריונים הנפוצים ביותר יהיו מחיר סביר, מקום אקזוטי עם ים ושמש ומלונות ברמה גבוהה. על הקריטריונים הללו עונים בדרך כלל החופים הסמוכים ליוון או קפריסין דוגמת כרתים או סנטוריני. אבל בעוד שהחופים המוזכרים הפכו להיות משופעים תיירים, יש עדיין חופים המיועדים לאלו שלא מעוניינים בהמון הסואן בעת חופשתם דוגמת האי קוס.
טיסות קוס

טיסה לקוס

16/6/19 - 20/6/19
טיסת שכר
טיסות קוס

טיסה לקוס ביוון

27/6/19 - 30/6/19
טיסת שכר
טיסות קוס

טיסה לקוס

18/7/19 - 21/7/19
טיסת שכר
טיסות קוס

טיסה לקוס - יוון

07/7/19 - 11/7/19
טיסת שכר

טיסות לקוס עם אופיר טורס !


טיסות לקוס - חופים עוצרי נשימה

האי קוס מלא בחופים נהדרים, לצד מסעדות איכותיות, מקומות בילוי ומלונות ברמה גבוהה. את כל זאת ניתן להוסיף לשווקים ולאתרי העתיקות בהם מתהדר האי. אך עם כל הכבוד לתקופה הקדומה של האי ולהיסטוריה המקומית, הדבר המשמעותי ביותר בעת שאנו מגיעים לחופשה באי מסוג זה הם קודם כל החופים. טיסות לקוס יציעו לנו קילומטרים רבים של רצועות חוף, כשכל חוף מיועד לפעילות אחרת ועליכם פשוט לבחור מביניהם. החוף בו יש ככל הנראה הכי הרבה מתרחצים זהו חוף טיגאקי, שם תיהנו מהחול הרך ביותר מבין כל החופים של קוס וממים רדודים, חוף המיועד בעיקר למשפחות. החוף שכנראה מדורג שני במצעד הפופולריות הינו חוף לאמבי, ככל הנראה בשל קרבתו היחסית לעיר. הייחוד של האי הוא האפשרויות הרבות לספורט ימי שמוצעות בו דוגמת אופנוע ים, סקי מים וכדומה. חוף שונה לעומת שאר החופים באי קוס הוא חוף ת'רמה, מלשון תרמי, חם. בחוף זה המים הינם מים חמים לעומת המים הקרירים בהם מתאפיינים החופים של קוס, והחול שצבוע שחור מזכיר יותר את חופיו של האי סנטוריני.
 

טיסות לקוס - העתיקות

בקוס כמובן פרט לחופים יש, כפי שכבר הוזכר קודם לכן, גם אטרקציות תיירותיות, בעיקר עתיקות מהתקופה הקדומה. טיסות לקוס יאפשרו לתיירים במקום להסתובב בין השווקים באי, אחד מהם הוא השוק העירוני המקורה אשר נמצא בכיכר המרכזית של העיר קוס ולמרות שמו שמעיד על גודלו, תוכלו למצוא כאן כמעט הכל, החל ממאכלים דוגמת פירות וירקות ועד משקאות אלכוהוליים ושמנים מיוחדים. שוק נוסף בקוס הוא שרידי השוק העתיק, שם כפי שתוכלו להבין מהשם לא תמצאו מזכרות הביתה, אבל כן תיהנו מצפייה בשרידיו של המרכז המסחרי העתיק בקוס.

 
 
 
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.