נגישות
 • טיסות לסנטוריני

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לסנטוריני

האי סנטוריני הינו למעשה לא אי בודד, אלא קבוצה קטנה ומעגלית של איים יוונים בים האגאי, חלק מארכיפלג האיים הקיקלאדיים. טיסות זולות לסנטוריני יפגישו אותנו עם אי יווני שונה מאוד מהאיים הנפוצים האחרים דוגמת קוס או כרתים מאחר שיופיו המרהיב אינו היופי המוכר אותו אנו רגילים לראות בעת שמתכננים חופשה על חוף ים.
טיסות סנטוריני

טיסה לסנטוריני

07/4/19 - 11/4/19
טיסת סדירות
טיסות סנטוריני

טיסות לסנטוריני

04/4/19 - 08/4/19
טיסת סדירות
טיסות סנטוריני

טיסה לסנטוריני

11/4/19 - 15/4/19
טיסת סדירות
טיסות סנטוריני

טיסה לסנטוריני

31/3/19 - 04/4/19
טיסת סדירות

טיסות לסנטוריני עם אופיר טורס!


מי אמר שכדי ליהנות מחופשה עם ים כחול, שמש בוהקת וחופים יפהפיים יש להרחיק עד תאילנד או לעלות על טיסה לברזיל? אחד החופים היפים ביותר בעולם ממתין לכם ממש מבעד לפינה, במרחק של טיסה קצרה והגעה לחוף היפה ביותר מבין שלל החופים המרהיבים של יוון.
 

טיסות זולות לסנטוריני - החופים השחורים שמגלים באמצעות


במקום חול לבן ובוהק אנו מקבלים חופים שחורים עם אבנים קטנות, צבע שנוצר כתוצאה מפעילות וולקאנית באי לאורך השנים. לעומת צבע החוף, בצבע המים כבר לא ניתן להתבלבל והמים כחולים וצלולים, כך שניתן לראות דרכם כל מה שקורה על הקרקעית. אחד האתרים המתויירים ביותר בסנטוריני זהו לוע הר הגעש העצום סביבו ניתן לחזות בכפרים קטנים, כשסמטאות צרות מפרידות בין הבתים במקום. עוד באטרקציות הוולקניות של האי ניתן למצוא דיונות של לבה שחורה ונהר של מים חמימים בצבע טורקיז.
 

טיסות לסנטוריני - מלונות היוקרה


כמובן שהגעה אל איים בדרך כלל אינה מתרכזת בפעילות שמסביב אלא בעיקר בחופשה ומנוחה על חוף הים ובבתי המלון שבאזור. חופשה מסוג זה מתאימה בדיוק עבור אלה העולים על טיסות לסנטוריני שכן האי מלא במלונות יוקרתיים וברמה גבוהה. המלונות הבולטים שבין מלונות היוקרה הם מלונות הבוטיק שהזמנה ללילה של פינוק בהם עשויה גם לעלות מעל 1000 יורו. כמובן שכמו בכל מקום גם בסנטוריני תוכלו למצוא מלונות פשוטים יותר במחירים זולים בהרבה, מלונות שעדיין ייחשבו למלונות ברמה גבוהה ויציעו יופי של שירות. לאחר שתשבו על החוף ותחזו בשקיעה הנהדרת והיפהפייה, ירד הלילה ואתו תוכלו לבחור ממגוון הבילויים שמציע האי. בסיבוב קצר תוכלו למצוא שפע של אטרקציות ביניהן מסעדות יוקרה עם ארוחות שף מהודרות וערבות לחך, חנויות בגדים מלאות מותגים מכל העולם וכמובן שביוון כמו ביוון, גם טברנות בהן תוכלו לחגוג עם המוזיקה היוונית והשתייה המקומית.

 
 
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.