נגישות
 • טיסות לליטא

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לליטא

ליטא היא רפובליקה בצפון מזרח אירופה והיא גובלת עם לטביה, בלארוס, פולין ורוסיה וממוקמת לחופי הים הבלטי. הכלכלה בליטא מבוססת על ייצור חקלאי – דגנים, תפוחי אדמה, סלק, סוכר, ירקות ומחצבים – כבול, אבן וענבר. הייצור התעשייתי מבוסס על מכונות לחיתוך מתכת, מנועי חשמל, זיקוק נפט, מספנות, רהיטים, טקסטיל, מזון, דשנים, ציוד אופטי ועוד. הקהילה היהודית בליטא מונה כיום 4000 יהודים ומדי שנה יורדת הכמות. לפני מלחמת העולם השנייה היהודים היו 7.5% מכלל האוכלוסייה והתרכזו בערים שבהן הייתה להם השפעה על אומנות ועסקים, כמעט כל היהודים נספו במהלך הכיבוש הנאצי ורוב השורדים היגרו מאוחר יותר לארצות אחרות.
טיסות וילנה

טיסה לוילנה

24/2/19 - 28/2/19
טיסת סדירות
טיסות וילנה

טיסה לוילנה

10/3/19 - 14/3/19
טיסת סדירות
טיסות וילנה

טיסה לוילנה

07/3/19 - 11/3/19
טיסת סדירות
טיסות וילנה

טיסה לוילנה

03/3/19 - 07/3/19
טיסת סדירות

טיסות לליטא – אתרים מרכזיים


וילנה היא עיר הבירה של ליטא. עיר עתיקה ובעלת עבר ומורשת. בעיר נקודות תיירות מעניינות החל מהעיר העתיקה, קתדרלות, כנסיות כגון כנסיית הבזיליקה וכנסיית סנט אן היפה, ארמון גדימינאס בו נקודת תצפית על העיר, המוזיאון הלאומי של ליטא ועוד.

אוניברסיטת וילנה – מרכז תרבותי, חינוכי חשוב באירופה שהוקם בשנת 1579. הבניינים שלה מחוברים בשלוש חצרות שדרכן אפשר לעקוב אחרי הארכיטקטורה וההיסטוריה של ליטא עם סגנונות בנייה גותי, בארוק ואף מתקופת הרנסנס.

בית הכנסת הכוראלי – מתוך עשרות בתי הכנסת שפעלו בליטא עד מלחמת העולם השנייה, רק בית הכנסת הכוראלי שרד ("טהרת הקודש"). מבנה שמור שמעוצב בסגנון רומנסקי, המבנה הפנימי כולל כיפות מסוגננות וקשתות אבן מעוטרות בקישוטים.

טירת טרקאי - מחוץ לווילנה בעיירה קטנה ששוכנת 30 קילומטר משם נמצאת טירת טרקאי. הטירה העתיקה בת מאות שנים שימשה לאורך ההיסטוריה את השושלת הדוכסית הגדולה של ליטא. הטירה נחרבה ועברה שיקום ארוך והיום משמשת כמוזיאון היסטורי לתרבותה של ליטא.

הטירה ממוקמת במרכזו של אגם גלבה, הקופא בימי החורף. סביב הטירה בתי מלון וצימרים, חנויות מזכרות, מסעדות ובתי קפה. בתקופת הקיץ נערכים בטירה ומסביב מספר פסטיבלי תרבות ומוזיקה.

פארק גרוטאס – במרחק של 130 קילומטר דרום מערבית לווילנה שוכן לו פארק ענקי וסוריאליסטי במיוחד. ברחבי הפארק פזורים 86 פסלי ענק, אשר מרביתם נושאים את פניהם של לנין, סטאלין ודמויות חשובות אחרות. פסלים אלו היו פזורים בעבר ברחבי ליטא ולאחר שהוזנחו הועברו לפארק.

בפארק ניתן למצוא גם תערוכות קבועות עם שלל פריטים היסטוריים. בכניסה לפארק מוצב קרון רכבת מקורי שהוביל אסירים ליטאים למחנות עבודה, עוד במקום גן חיות קטן, פינת משחקים לילדים וחנויות מזכרות.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

וילנה

-4°--3°
שישי -8°--3°
שבת -13°--5°
ראשון -15°--4°