נגישות
 • טיסות לאודסה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לאודסה

טיסות אודסה

טיסה לאודסה

04/4/19 - 08/4/19
טיסת סדירות
טיסות אודסה

טיסה לאודסה

14/4/19 - 18/4/19
טיסת סדירות
טיסות אודסה

טיסה לאודסה

07/4/19 - 11/4/19
טיסת סדירות
טיסות אודסה

טיסה לאודסה

11/4/19 - 15/4/19
טיסת סדירות

טיסות לאודסה ברגע האחרון

טיסות לאודסה מזמינים עם אופיר טורס


אחת המדינות אליהן נוהרים הכי הרבה ישראלים זו אוקראינה. המדינה שהייתה בעבר חלק מברית המועצות מושכת אליה תיירים רבים מישראל בשל עיר הבירה שלה קייב, בשל ערי החוף שלה ובעיקר בזכות אומן, אליה מגיעים מדי שנה, בעיקר לקראת החגים, קבוצות רבות של מתפללים כדי לפקוד את קברו של רבי נחמן מאומן.


טיסות לאודסה - חופשה באוקראינה


אבל אוקראינה היא הרבה יותר מהיעד המבוקש אומן. כפי שכבר הוזכר, עיר הבירה קייב גם היא עיר מתויירת מאוד, שמציגה לתייר שפע של מקומות בהם יוכל לטייל. אחד המקומות הללו הוא מנזר פצ'רסקה לאברה, אחד המנזרים העתיקים והחשובים ביותר לא רק באוקראינה, אלא בכל שטחה של ברית המועצות לשעבר. מוסד דת נוסף אליו כדאי להגיע היא הכנסייה היפהפייה קתדרלת סנט סופיה, אשר באמתחתה שלוש עשרה כיפות מוזהבות. הכנסייה, ששוחזרה פעמים רבות בשל מלחמות, נבנתה במאה האחת עשרה ומכילה ציורי פסיפס וקישוטי קיר מהמרהיבים ביותר בכל אירופה. כמו כן בקייב תוכלו לטייל גם בכיכר העצמאות, אשר ממוקמת ברחוב הראשי של העיר ובה נישאים בגאון שש מזרקות מרהיבות ביופיין, כשמעל כולן ניצבת לה אנדרטת העצמאות של אוקראינה, שבראשה המלאך מיכאל- פטרונה של העיר קייב.אבל אם קייב לא מושכת אתכם, טיסות לאודסה בוודאי יעשו את העבודה. אודסה היא העיר הרביעית בגודלה באוקראינה והינה שוכנת על הים השחור, מה שמאפשר לתיירים רבים שמחפשים קצת שקט להתרחק מההמולה של קייב ולנוח על אחד מהחופים בעיר.

 

טיסות לאודסה - פנינת הים השחור


אודסה מכונה פנינת הים השחור לא בכדי, והיא נחשבת לעיר היפה ביותר בכל שטחה של אוקראינה. העיר מושכת לשטחה תיירים רבים מכל העולם כשלצד הנופש המרגיע על חוף הים היא מציגה גם מקומות יפהפיים אותם ניתן לפקוד. אחד המקומות הבולטים בעיר הם 192 מדרגות פוטיומקין, שהינן שער הכניסה לעיר מכיוון הים ונישאות לגובה של 27 מטר. בראש המדרגות תיתקלו בפסלו של המושל הראשון של העיר אודסה, הדוכס רישלייה. טיסות לאודסה יציגו בפניכם אתרים תיירותיים נוספים ופופולריים לא פחות בדמות המנהרות התת קרקעיות של העיר- הקטקומבות, ארמון טולסטוי ומוזיאון פוטוצ'קי לאמנות.* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

אודסה

7°-8°
שלישי 6°-10°
רביעי 6°-9°
חמישי 5°-8°