נגישות
 • טוס וסע לארגנטינה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טוס וסע לארגנטינה עם אופיר טורס

טוס וסע לארגנטינה עם אופיר טורס!
 

ארגנטינה, המדינה השמינית בגודלה בעולם, משתרעת על פני חלקה המזרחי של דרום יבשת דרום אמריקה. טיסות לארגנטינה לוקחות את התיירים אל מגוון עצום של נופים, ובהם מפלים, אגמים, יערות גשם, קרחונים ומישורים צחיחים. הערים המרכזיות של ארגנטינה בנויות בסגנון אירופאי. התושבים, ברובם צאצאים למהגרים אירופאיים, חביבים ומסבירי פנים. היא גן עדן לכל מי שלוקח טיסה לארגנטינה במטרה לטייל, לראות נופים מדהימים, וכמובן – לאכול בשר ולצפות בכדורגל.
 

שטחה של ארגנטינה עומד על למעלה משני מיליון וחצי קמ"ר. האוכלוסיה עומדת על קרוב ל-37 מיליון איש – כ-12 מיליון גרים בבירה בואנוס איירס בלבד. זמני החורף והקיץ הפוכים מבישראל – אולם בגלל גודלה העצום, ניתן לטייל בה בכל ימות השנה, כשהזמנים המומלצים ביותר הם בין דצמבר למרץ. טיסות לארגנטינה מישראל נוחתות בדרך כלל בבואנוס איירס, אולם אם אתם מגיעים אליה ממקומות אחרים – ניתן לקחת טיסה לארגנטינה ולנחות במקומות אחרים, בהתאם למסלול הטיול. אנו באופיר טורס נשמח לסייע לכם להזמין טיסה לארגנטינה, טיסות פנים, מלונות, ועוד.
 

טוס וסע לארגנטינה – הצפון
 

חלקה הצפוני של ארגנטינה כולל כמה אתרי תיירות שאסור לפספס. במזרח, אלו מפלי האיגואסו האדירים, היושבים על גבול ארגנטינה-ברזיל, וכוללים כ-280 מפלים על פני שטח של כשלושה קילומטרים. טיסות לארגנטינה נוחתות בין השאר בעיירה פוארטו איגואסו, וניתן לשלב את הביקור ביערות הגשם המדהימים שמבסביב, או בפארק הציפורים הסמוך.
 

במערב, ניתן לקחת טיסה לארגנטינה אל סלטה, המוקפת יקבי יין, ומהווה נקודת מוצא טובה מאוד לטרקים וטיולים באזור, המשופע מדבריות, קקטוסים וכפרי אינדיאנים. קצת דרומית ממנה ניתן למצוא את טוקומאן, אחת מהערים העתיקות בדרום אמריקה, בה ניתן ליהנות מחיי לילה משובחים. בין שתי הערים יש מגוון של עיירות תרמילאים, כמו טאפי דל וייה ואיימאצ'ה דל ווילה.
 

טוס וסע לארגנטינה – המרכז


במרכז ארגנטינה נמצאות כמה מהערים בהן התפרסמה. בואנוס איירס, הבירה, ממוקמת על גדות נהר ריו דה לה פלאטה, היא בעלת מראה אירופאי לכל דבר, ובין האטרקציות שלה ניתן למנות את השדרה הרחבה בעולם, בית האופרה המקומי, מספר גדול של מוזיאונים, וכן – בית קברות מהודר. דרומית ממנה ממוקמת מאר דל פלאטה, עיירת חוף, גם אליה ניתן להגיע עם טיסות לארגנטינה. בקורדובה, העיר השנייה בגודלה בארגנטינה, ניתן למצוא כמה מבנים קולוניאליים יפים. מזרחית משם ממוקמת מנדוסה, נווה מדבר לרגלי הרי האנדים, ודרומה משם - ברילוצ'ה, הידועה בפארקים והאגמים הסובבים אותה, וכן במפעלי השוקולד שלה.
 

כמובן, איש אינו לוקח טיסה לארגנטינה במטרה להישאר בערים בלבד. אזורי הנוף והטבע באזור מרכז ארגנטינה כוללים את הפאמפאס, הערבות החקלאיות של ארגנטינה, המשתרעות מצפון לבאונוס איירס, בואכה סנטה פה, ומפורסמות בחוות הבקר העצומות שלהן ובגאוצ'וס – הבוקרים המקומיים. דרומית משם, לחוף הים, ממוקם חצי האי ולדז, בו ניתן לצפות בבעלי חיים ייחודיים, כמו לוויתנים, כלבי ים, פילי ים, ארמדילים וגואנקו – רק לשם כך שווה לקחת טיסה לארגנטינה.
 

טוס וסע  לארגנטינה – הדרום
 

באזור דרום ארגנטינה מתחיל מחוז פטגוניה, המשלב לגונות צבעוניות עם הרים ומדבר. אל פטגוניה מגיעים עם טיסה לארגנטינה דרך בואנוס איירס, הנוחתת באזור אל קלפטה. באזור זה ניתן לטייל אל פארק הקרחונים הגדול, ובהן קרחון מורנו, המתנשא מעל נהר קרח; אל מושבת הפינגווינים המרתקת Cabo Virgenes, ואל העיירה אל-צ'לטן, ממנה ניתן לצאת לטרק בהר פיצ-רוי.
 

דרומית מפטגוניה ממוקמת "ארץ האש" – שם שניתן לה על ידי מגלן, אך עדיף היה לקרוא לה ארץ הקרח. היא ממוקמת על אי המנותק מהיבשת, ולכן ההגעה אליה וממנה היא דרך טיסות לארגנטינה וממנה, הנוחתות באושואיה, העיר הדרומית ביותר בעולם. מאושואיה ניתן לצאת לטייל בפארק הלאומי ארץ האש, בקרחון מרטיאל, ובלגונה איזמרלדה. בנוסף, ניתן לצאת לשיט בתעלת ביגל, העובר במושבות כלבי ים ופינגווינים, ובחודשים דצמבר-מרץ - להפליג ממנה אל אנטארטיקה.
 

אנו באופיר טורס נשמח לסייע לכם לתכנן את הטיול שלכם בארגנטינה, להזמין טיסות לארגנטינה, טיסות פנים, מלונות, כניסות לפארקים ולאטרציות, וכל מה שצריך כדי לעזור לכם להפוך טיסה לארגנטינה לתחילתה של חופשה מהנה ומשתלמת. אנו מציעים טיסות נוספות למרחקים ארוכים, ובהן טיסות לניו יורק, טיסות לקולומביה, טיסות לברזל, טיסות לבנגקוק, ועוד. טיסות לארגנטינה מזמינים רק דרך אופיר טורס!