נגישות
 • טוס וסע לקולומביה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טוס וסע לקולומביה עם אופיר טורס!

קולומביה היא אחת המדינות הכי פחות מתוירות בדרום אמריקה – וחבל שכך. טיסה לקולומביה תחשוף אתכם אל תערובת משכרת של הרים, חופים, יערות גשם, אתרים ארכיאולוגיים מרתקים וערים מודרניות ותוססות. קולומביה גובלת בוונצואלה, פנמה, ברזיל, אקוודור ופרו, והיא המדינה היחידה בדרום אמריקה הגובלת בשני הימים - האוקיינוס השקט והים הקאריבי. מסיבות אלו, טיסה לקולומביה יכולה להוות מפתח לטיול ביבשת כולה.

קולומביה היא המדינה הרביעית בגודלה בדרום אמריקה, וחיים בה כ-40 מילון תושבים. השפה הרשמית בה היא ספרדית – אולם בנוסף דוברים בה למעלה מ-200 ניבים אינדיאניים מקומיים. היא המדינה שיש בה הכי הרבה צמחים ליחידת שטח, ובין בעלי החיים בה ניתן למנות את היגואר, הטפיר, הארמדיל, דב המשקפיים הנדיר, קונדור האנדים, דגי פיראנה טורפים וצלופחים חשמליים. את כל השפע הזה תוכלו לראות במחירים שנחשבים לזולים במיוחד. דולר אמריקאי אחד שווה לכ-1880 פזו קולומביאני, וניתן להתקיים בה בנוחות בעלות של כ-30 דולר ליום.

אנו באופיר טורס נשמח לסייע לכם לתכנן מסלול טיול במדינה הסוערת, ולהזמין עבורכם טיסות לקולומביה, טיסות פנים, מלונות ועוד.

טיסות לקולומביה – אזור המרכז

טיסות לקולומביה ינחתו בדרך כלל בבירה בוגוטה, עיר מרתקת ומרובת סתירות, המהווה בית לכשבעה מיליון תושבים. בבוגוטה ניתן להנות מאתרים כמו מוזיאון הזהב, המוזיאון הלאומי, הרובע הקולוניאלי לה קאנדלאריה, הכנסיות איגלסיה דה סן איגנאסיו ואיגלסיה דה סנטה קלרה, הגן הבוטני ועוד. בוגוטה מהווה את המרכז הכלכלי, המסחרי והתחבורתי של קולומביה, וממנה ניתן לקחת טיסה לקולמביה, לאזורי החוף הקראיבי ולדרום. היא מאופיינת גם בחיי לילה עשירים, מועדוני סלסה, תיאטראות, נגני רחוב, ואפילו זירות של מלחמות שוורים.

ערים נוספות שאליהן כדאי לשים לב באזור המרכז היא גואטאוויטה, הממוקמת כ-50 ק"מ צפון-מזרחית לבוגוטה, ובה נמצא האגם המקודש לבני השבט האינדיאני מויסקה. בהמשך, ממוקמת מדג'ין, העיר השנייה בגודלה בקולומביה, המוקפת הרים ונחשבת לבירת האופנה וחיי הלילה של המדינה. לא כדאי לפספס את כיכר הבוטרו, ואת אגם פיאדרס, ממנו מזדקר צוק בזלת ענק. מערבית לה, בסן חיל, ניתן ליהנות ממרכז של ספורט אתגרי כגון ראפטינג, מצנחי רחיפה, טרקים ועוד.

טיסות לקולומביה – אזור הצפון

כמובן, איש לא לוקחת טיסה לקולומביה בשביל להישאר בבוגוטה. אזורי החוף של קולומביה מקסימים, ויש בהם מספר אתרים השווים ביקור. בראשם – קרטחנה, לשעבר קולוניה ספרדית, עיר נמל מבוצרת ומוקפת חומה, המשופעת בתי אחוזה, מבצרים וכנסיות יפהפיות. קרטחנה ידועה גם בזכות אתרי הצלילה שלה, הר הבוץ וולקן טטומבו, ופארק יפה בו ניתן לחזות בין השאר באיגואנות ענק ובעצלנים. צפונית לה נמצאת ברנקייה, המפורסמת בעיקר בקרנבל שלה, שנערך בחודשים ינואר-פברואר ונמשך שלושה שבועות.

טיסות לקולומביה מגיעות גם צפונית יותר, אל סנטה מרתה, העיר העתיקה ביותר במדינה. מסנטה מרתה ניתן לצאת בטרק בג'ונג'ל, אל לה סיודאד פרדידה, "העיר האבודה" של בני שבט טאירונה, האתר הארכיאולוגי הגדול ביותר שנתגלה במאה העשרים. מזרחית לסנטה מרתה נמצא פארק טאירונה, תערובת של ג'ונגלים וחופי רחצה קסומים ומבודדים, משופעי לגונות ומפרצונים נסתרים. מי שמעוניין לקחת טיסה לקולומביה בשביל מעט שקט ושלווה – זה המקום בשבילו.

טיסות לקולומביה – דרום

טיסות לקולומביה נוחתות גם בקאלי, העיר השלישת בגודלה בקולומביה, הנחשבת לבירת הסלסה של דרום אמריקה. ממנה ניתן להגיע אל פארק פורסה ואל סן סיפריאנו, כפר נופש השוכן ביער טרופי, על גדות נהר. לא רחוק ממנה ממוקמת העיר פופאין, ממנה ניתן לצאת אל האתרים הארכיאולוגיים סן אוגוסטין וטייראדנטרו, בשניהם ניתן למצוא מערכות קבורה מרשימות ופסלים עתיקים. מעט צפונית משם, ממוקם חבל הקפה, בו מומלץ לבקר בכפר האמנים סולנטו, בעמק הקוקורה הציורי, בפארק הלאומי לוס נבדוס ובמעיינות החמים של סנטה רוזה.

ויערות גשם? גם הם נמצאים כאן, הרחק בדרום, אליהם חובה להגיע באמצעות טיסה לקולומביה, דרך בוגוטה אל העיר לטיסיה, השוכנת על משולש הגבולות עם ברזיל ופרו. מלטיסיה ניתן לצאת לטרקים של כמה ימים בג'ונגל האמזונס, אך חובה לפנות לחברות המתמחות בנושא, ולצאת עם מורה דרך מנוסה.

אנו באופיר טורס נשמח להזמין עבורכם טיסה לקולומביה, טיסות פנים, מלונות, טרקים, וכל מה שצריך כדי להפוך את הטיול שלכם למושלם. אנו מציעים טיסות נוספות ליבשת אמריקה, ובהן טיסות לניו יורק, טיסות למקסיקו, טיסות לברזיל, טיסות לארגנטינה ועוד. טיסות לקולומביה מזמינים רק דרך אופיר טורס!