נגישות

טוס וסע לקפריסין

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טוס וסע לקפריסין עם אופיר טורס!

 חופשה בקפריסין אינה בהכרח חופי רחצה קסומים ותו לא. האי, השלישי בגודלו בים התיכון, אוצר בשטחו הקטן (9251 קמ"ר בלבד) גם ערים עתיקות, הרים מרהיבים, ומעל לתשעת אלפים שנות היסטוריה. טיסות לקפריסין יוצאות משדה התעופה בן גוריון, שדה דב ומנמל התעופה של חיפה. בנוסף, ניתן להגיע אל האי במעבורת מיוון, למשל לקחת טיסה לכרתים ומשם מעבורת לקפריסין ולשלב חופשה בשני האיים. ניתן להגיע אל קפריסין גם במסגרת קרוז של אחת מספינות הנופש הסבות סביב הים התיכון.

רובם המוחלט של התיירים המחפשים חופשה בקפריסין, מגיעים אל חלקו הדרומי של האי, המיושב ע"י תושבים יווניים, וכולל את מרבית האתרים ההיסטוריים ועיירות הנופש. טיסות לקפריסין היוצאות מישראל לא יגיעו בדרך כלל לחלק הצפוני של האי, קפריסין התורכית, ומי שמעוניין לבקר בו – יאלץ לקחת טיסה דרך תורכיה.

המומחים של אופיר טורס ישמחו לעזור לכם במציאת טיסות לקפריסין או חופשה בקפריסין שתענה על כל חלומותיכם...

חופשה בקפריסין – הטבע

הדבר הראשון שחשוב לדעת על קפריסין הוא, שהיות ומדובר באי – יש בו לא מעט בעלי חיים וצמחים אנדמיים, ייחודיים לו, שלא קיימים בשום מקום אחר בעולם. בהרים הגבוהים של רכס טדורוס, ובחופים הפראיים של חצי האי אקאמס, ניתן לראות מגוון של בעלי חיים, ובהם נשרים, שועלים, עטלפים, צבי ים, וכבשי בר ממין הגדל רק בקפריסין – הם לבדם מצדיקים טיסות לקפריסין. 

חופשה בקפריסין יכולה בקלות לשלב טיולים בטבע. חובבי נופים, אלו שלוקחים טיסה לאיטליה וומטיילים בהרי הדולומיטים ובאזור האגמים - יהנו גם מחופשה בקפריסין. רכס הרי טדורוס מכיל מסלולי הליכה רבים, מנזרים קטנים המשובצים בין רכסי ההרים, וכפרים נעימים, כמו פלארס ופדולאס, בהם ניתן להתאכסן במהלך מסלולים ארוכים. עוד ניתן למצא באזור אתרי סקי, ומסלולי רכיבה על אופניים. חופשה בקפריסין יכולה, אם כן, לשלב טבע הררי עם חופי רחצה מענגים.

טיסות לקפריסין - החופים

נדמה כאילו רוב רובם של התיירים עולים על טיסות לקפריסין במטרה אחת בלבד – חופי הרחצה הנהדרים שלה. עיירות כמו לימסול, איה נאפה ולרנקה הפכו לאתרי נופש מבוקשים, והם מלאים מלונות מפוארים, עורקי תחבורה נוחים, מסעדות מצוינות ומגוון של פינוקים.

עם זאת, נופש בקפריסין אינה חייבת לכלול דיל של טיסה ומלון. לא מעט תיירים מגיעים עם טיסות לקפריסין, שוכרים וילת נופש על שפת הים – ופונים למגוון האטרקציות שמציעים החופים. התיירות הגואה לאזור החופים גרמה לפיתוח של מגוון פעילויות חופים וספורט מים, ובהם שיט, דיג, צלילה, צניחה ימית, ועוד. כמו כן ניתן לשכור כמעט בכל מקום אופנוע או רכב, ולנסוע בין עיירות הנופש המענגות. המומחים של אופיר טורס ישמחו להזמין עבורכם טיסות לקפריסין, מלונות, וילות וכל מה שמסביב.

חופשה בקפריסין - הערים

הערים של קפריסין – ובראשן ניקוסיה, פאפוס ולימסול - מציעות הכל: אדריכלות, תרבות, מוזיאונים, כנסיות, בילויים וקרבה אל הטבע והחופים. אל רובן ניתן להגיע ישירות מהארץ, באמצעות שיט או טיסות לקפריסין. לצד אתרים היסטוריים, מוזיאונים, מנזרים, שרידים רומיים ואתרי עתיקות (שיספקו גם חובבי היסטוריה, מהסוג הלוקח טיסות לרומא בשביל הקולוסיאום) – מציעות הערים גם מסעדות טובות, יינות משובחים וחיי לילה סוערים. כל מה שצריך כדי למצות חופשה בקפריסין. 

עם זאת, יש לזכור ששטחו של האי לא גדול, בין הערים קיימת תחבורה ציבורית נוחה, וניתן לשכור בקלות אופנוע, או ג'יפ. חופשה בקפריסין, אם כן, לא חייבת להתמקד במקום אחד – אתם יכולים להתחיל בניקוסיה, להמשיך אל רכס הטדורוס, לרדת אל פאפוס, ולנסוע מערבה אל לימסול, איה נאפה ולרנקה, להירגעות בחופים. אם אתם מעוניינים בטיול מקיף – התחילו עם טיסה לקפריסין, שכרו רכב והמשיכו משם.

חופשה בקפריסין יכולה, אם כן, להיות חופשה מגוונת ומלאת הפתעות. אנו באופיר טורס נשמח להזמין עבורכם טיסות לקפריסין, מלונות בקפריסין, חבילות נופש בקפריסין, סיורים מאורגנים, ועוד. בנוסף, אנו מציעים חבילות נופש במגוון יעדי נופש פופולרים, ובהן נופש בבורגס, נופש בורנה, נופש ביוון ועוד. נופש בקפריסין מזמינים רק דרך אופיר טורס!