נגישות
 • טוס וסע לברטיסלבה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טוס וסע לברטיסלבה עם אופיר טורס!

חבילות טיסה ורכב לברטיסלבה סלובקיה

טיסה לברטיסלבה, בירת סלובקיה הממוקמת על נהר הדנובה, היא טיסה לאחת הערים העתיקות באירופה – ההתיישבות הראשונה באזור תועדה כבר בשנת 400 לפני הספירה – שהחל מעצמאותה של סלובקיה בשנת 1993 זוכה לתנופה של בנייה מחודשת. בהתאם לכך, טיסות לברטיסלבה מבטיחות טיול לעיר שישן וחדש משמשים בה בערבוביה. טיסה לברטיסלבה היא טיסה לעיר הבירה היחידה בעולם הגובלת בשתי מדינות - אוסטריה והונגריה, ולכן טיסות לברטיסלבה יכולות להיות נקודת מוצא מצוינת לא רק לטיול בעיר, או טיול בסלובקיה – אלא גם לטיול רחב יותר במדינות הסמוכות, אוסטריה, הונגריה, פולין, צ'כיה ואוקראינה. אנו באופיר טורס סמציעים מגוון של טיסות לברטיסלבה וחבילות נופש בברטיסלבה, וביעדים אחרים בעולם.

טיסה לברטילסבה – אתרים מרכזיים

מרבית האתרים המעניינים אותם תוכלו לראות אם לקחתם טיסות לברטילסבה שוכנים באזור העיר העתיקה, המתהדרת בסמטאות נאות, כיכרות ומזרקות. לא מעט מבנייניה העתיקים מאכלסים כיום מסעדות, פאבים ובתי קפה – מה שהפוך את הבירה הסלובקית לתוססת במיוחד. בין האתרים העתיקים שכדאי לראות אם לקחתם טיסה לברטיסלבה: שער מיכאל, השריד היחיד לחומות העיר שעמדו פה בימי הביניים, שממרומי המגדל שלו נשקף נוף מרהיב של העיר; בית העירייה, קומפלקס בניינים מהמאות 14 ו-15; ארמון גראסאלקוביץ', המשמש כיום כבית נשיא המדינה; קתדרלת סנט מרטין הגותית, בה הוכתרו בעבר מלכי הונגריה וקיסרי האימפריה הרומית הקדושה; ארמון הארכיבישוף; ארמון מירבאך; כנסיית השילוש הקדוש, הנחשבת למבנה הבארוק היפה בעיר, ועוד.

טיסות לברטיסלבה – טירת ברטיסלבה

טיסה לברטיסלבה מחייבת ביקור בטירת ברטיסלבה, הממוקמת מחוץ לעיר, במרומי גבעה קטנה על גדת נהר הדנובה. לטירת ברטיסלבה היסטוריה מפוארת: היא נבנתה כבר במאה העשירית לספירה, בשנת 1562 שופצה בסגנון רנסאנס, ב-1649 שופצה שוב, בסגנון בארוק, ב-1811 נשרפה, ושופצה בשנות ה-50 של המאה ה-20. הסלובקים מכנים את הטירה "השולחן ההפוך", בגלל ארבעת המגדלים המזדקרים בפינותיה, ואף מספרים על ענק שנהג להעיר את תושבי הטירה מדי בוקר, עת נהג להפוך אותה ולסעוד עליה את ארוחת הבוקר. אם לקחתם טיסות לברטיסלבה, תוכלו ליהנות מהמוזיאונים השוכנים בטירה, ובהם המוזיאון הלאומי הסלובקי והמוזיאון למוזיקה עממית, ובעיקר – ליהנות מהנוף המרשים הנשקף ממנה, עמוק לתוך סלובקיה, אוסטריה והונגריה.

טיסות לברטיסלבה – תרבות ואמנות

חובבי התרבות והאמנות, יוכלו לנצל טיסה לברטיסלבה כדי לבקר בכמה מהמוזיאונים היפים של העיר: המוזיאון העירוני מציג היסטוריה מרתקת של העיר, כמו גם אוסף מצמרר של מתקני עינויים. הגלריה הסלובקית הלאומית מציגה אמנות סלובקית מרשימה. עוד ניתן לפקוד את מוזיאון דנוביאנה לאמנות, מוזיאון מילאן דובש, המוזיאון לייצור יין ומוזיאון השעונים. בנוסף, כדאי לנצל טיסות לברטיסלבה כדי לבקר בתיאטרון הלאומי הסלובקי, היושב בשני מבנים מרכזיים – הישן מוקם במבנה גותי מהמאה ה-19, החדש נבנה שנת 2007 על גדות הדנובה – ולצפות באחת מהפקות האופרה, הבלט או הדרמה שהוא מעלה בכל  ימות השנה. בנוסף, יושבת בעיר תזמורת פילהרמונית, ומתקיימים בה על בסיס קבוע פסטיבל תיאטרון, פסטיבל סרטים, פסטיבל מוזיקה ופסטיבל ג'ז.

טיסות לברטיסלבה – הנקודה היהודית

עד למלחמת העולם השנייה פעלה בברטיסלבה קהילה תוססת, שמנתה למעלה מ-40 אלף איש, בהם עורכי דין, רופאים ופקידי ציבור רבים. לאחר המלחמה עלו מרבית הניצולים לישראל, והיום קהילת יהודי ברטיסלבה מונה כאלף איש בלבד. אולם ההיסטוריה והמורשת של יהודי ברטיסלבה תועדו במסגרת פרוייקט "נתיב המורשת היהודית בסלובקיה", אשר רבים לוקחים טיסות לברטיסלבה כדי לטייל לאורכו, והוא נלמד בהרחבה גם בקרב קהילות סלובקיות מקומיות. המסלול כולל 24 אתרי מורשת ביהודיים ברחבי סלובקיה, ובהם בתי כנסת, מוזיאונים ובתי עלמין. שלושה מהם – קבר חת"ם סופר, המוזיאון היהודי ובית הכנסת האורתודוקסי – ממוקמים בברטיסלבה עצמה. אם לקחתם טיסה לברטיסלבה – מומלץ לבקר לפחות באחד מהם, וללמוד קצת על הפעילות היהודית הענפה שבעבר אפיינה את העיר.

טיסות לברטיסלבה יוצאות מנתב"ג בכל ימות השנה, עם מגוון של חברות תעופה. ניתן לקחת טיסות שכר לברטיסלבה או טיסות סדירות לברטיסלבה. טיסה לברטיסלבה בפני עצמה, או משולבת בחבילה כוללת של נופש בברטיסלבה. טיסות לברטיסלבה למטרות חופשה בברטיסלבה ושיטוט בעיר עצמה, או טיסה לברטיסלבה המהווה התחלה לטיול ברחבי סלובקיה,  והמדינות הגובלות בה: את ברטיסלבה ניתן לשלב בקלות עם טיולים במדינות הסמוכות, באמצעות חבילת טוס וסע או בשילוב עם טיסה לוינה שבאוסטריה, טיסה לברלין שבגרמניה, טיסה לפראג שבצ'כיה, טיסה לורשה שבפולין, טיסה לקייב שבאוקראינה, טיסה למוסקבה שברוסיה, ועוד. לא משנה מהי מטרת הנסיעה שלכם - אנו באופיר טורס מציעים טיסות לברטיסלבה במחירים המשתלמים ביותר, מהמגוון הרחב ביותר של ספקים,  תוך מתן השירות הקשוב והנעים ביותר. טיסה לברטיסלבה מזמינים רק דרך אופיר טורס!