נגישות
 • טוס וסע ללוס אנג'לס

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טוס וסע ללוס אנג'לס עם אופיר טורס!

טיסות ללוס אנג'לס הן טיסות לעיר הגדולה בחוף המערבי, והשנייה בגודלה בארה"ב. העיר, המכונה "עיר המלאכים", היא צומת תחבורתי וכלכלי חשוב בארה"ב, ואוחזת בנמל ימי גדול, מפעלי תעשייה ואזור הייטק מפותח. כמובן, רבים לוקחים טיסה ללוס אנג'לס בכדי לבקר בהוליווד ובאחד מאולפני הקולנוע והטלוויזיה הרבים, שהפכו את העיר למרכז הקולנוע הבינלאומי. ועם זאת, טיסה ללוס אנג'לס יכולה להוות עילה לא רק לביקור בעיר, המרתקת בפני עצמה, אלא גם פתיח לטיול בחוף המערבי כולו, כמו לאס וגאס. אנו באופיר טורס מציעים טיסות ללוס אנג'לס, טיסות לארצות הברית ומגוון של טיסות וחבילות נופש ליעדים נוספים בעולם.

טיסות ללוס אנג'לס – אתרים מרכזיים

ממש כמו טיסה לניו יורק – גם טיסה ללוס אנג'לס תביא אתכם לעיר ענקית, שיש בה המון מה לראות ולעשות. העיר מחולקת לרובעים, ומומלץ לכסות במהלך הטיול כל אחד מהם בנפרד. המפורסם שבהם הוא כמובן אזור הוליווד, שרבים לוקחים טיסות ללוס אנג'לס על מנת לבקר בו. האתרים בהם מומלץ מאוד לבקר באזור הוליווד הם כמובן שדירת הכוכבים המפורסמת, בה נחרתו לנצח שמותיהם של אמנים מפורסמים בעבר ובהווה, שחקנים, זמרים ובכירים בתעשיות הבידור, באמצעות כוכב מוזהב הנושא את שמם; או באמצעות הטבעת כפות ידיהם ורגליהם בבטון, ברחבה שלפני התיאטרון הסיני – בו מוקרנים עד היום סרטים, ונערכות בו פרימיירות נוצצות. עוד מומלץ לבקר בהוליווד במלון רוזוולט, שם נערך טקס האוסקר הראשון; בתיאטרון קודאק, בו נערך הטקס בימינו; בבית הקברות של סנטה מוניקה, בו קבורים רבים מגדולי התעשייה; ובמצפה הכוכבים של פארק גריפית', ממנו נשקף נוף מרהיב של העיר. בנוסף, טיסות ללוס אנג'לס מזמנות לכן את הסיכוי המוצלח ביותר לראות שחקנים מפורסמים בגודל טבעי, באחד מבתי הקפה הרבים של העיר.    

כמובן, טיסות ללוס אנג'לס אינן טיסות להוליווד בלבד. בדאון טאון לוס אנג'לס מומלץ לבקר בבית העירייה היפה, הבנוי בגנון ארט דקו; בתחנת הרכבת יוניון; בשכונות ליטל טוקיו וצ'יינה טאון. בווסט הוליווד, שם תוכלו להתרשם משדרות סנסט, ומאזור הבילויים שלח העיר; ובבוורלי הילס, שם תוכלו לעשות סיור בעקבות בתי הכוכבים. מי שלקח טיסה ללוס אנג'לס ומעוניין להתרחק טיפה מהעיר, יכול לנסוע לבקר בעיירות החוף סנטה מוניקה ומאליבו, ובפארקים הלאומיים מאליבו קריק והרי סנטה מוניקה. וחובבי הים שלקחו טיסה ללוס אנג'לס, לא יפספסו ביקור בחוף הים של סנטה מוניקה או בווניס ביץ', הנחשב ליפה שבחופי העיר.

טיסה ללוס אנג'לס – תרבות ואמנות

כעיר המובילה מזה שנים ארוכות את תעשיית הקולנוע הבינלאומית – חובה לנצל טיסות ללוס אנג'לס לביקור בקולנוע. בעיר הסרטים ניתן לעשות זאת בסטייל, בקולנוע של התיאטרון הסיני, בתיאטרון אל קפיטן או בתיאטרון המצרי. טיסה ללוס אנג'לס תאפשר לחובבי הקולנוע לחקור את הנושא מעט יותר בעומק, עם ביקור במוזיאון הוליווד או במוזיאון הבידור של הוליווד, המכילים שניהם מוצגים מההיסטוריה הקולנועית של העיר, או במוזיאון השעווה, בו מונצחים גדולי התעשייה.

לחובבי אמנות מעט יותר קונבנציונלית, כדאי לנצל טיסות ללוס אנג'לס על מנת לבקר בשני סניפי מוזיאון גטי: הראשון, וילה גטי שבמאליבו, מעוצב כוילה רומית ומכיל ממצאים מיוון העתיקה. השני, מרכז גטי, מציד עבודות אמנות אירופית ואמריקנית. ואם לקחתם טיסה ללוס אנג'לס, כדאי לבקר גם ב-LACMA, מוזיאון האמנות של מחזו לוס אנג'לס, ובשני סניפי מוזיאון MOCA – המוזיאון לאמנות מודרנית, הממוקמים בדאון טאון לוס אנג'לס ובשדרות סנסט שבווסט הוליווד.

טיסות ללוס אנג'לס – בילויים וקניות

טיסה ללוס אנג'לס תביא אתכם לעיר הידועה במועדוני הסטנד-אפ שלה. שניים מפורסמים במיוחד – The Factory Laugh  ו-The Comedy Store , ממוקמים בשדרות סאנסט שבווסט הוליווד, ובהם התחילו את דרכם שחקנים דוגמת רוסין וויליאמס, ג'ים קארי, אדי מרפי ועוד. אם, לעומת זאת, אתם מחובבי המוזיקה – אתם יכולים לנצל טיסות ללוס אנג'לס בכדי לבקר ב- Hollywood Bowl, בו מתקיימות קונצרטים אדירים ומגוונים, מהופעות אופרה ועד מופעי רוק; ב- House of Blues, מועדון מוזיקלי השייך לשחקן דן אקרויד, ומציע הופעות בלוז, רוק, ג'ז וגוספל; ב-The Roxy Theatre , המתמחה במוזיקת רוק; ב-  Whisky A Go-Go, בו התפרסמה להקת הדלתות; או ב-The Viper Room , מועדון השייך לשחקן ג'וני דפ, בו מצא את מותו השחקן ריבר פיניקס. חובבי הכדורסל יוכלו לצפות במשחק של הלוס אנג'לס לייקרס.    

בנוסף, טיסות ללוס אנג'לס יאפשרו לכם לקחת חלק במו ידיכם בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה המקומית – על ידיד השתתפות כקהל באחת מהתוכניות היומיות הרבות המצולמות בעיר מדי יום. בפארק יוניברסל יש דוכן בו ניתן להשיג כרטיסים לתוכניות המצטלמות באותו יום, וניתן גם להשיג כרטיסים דרך משרדים מיוחדים המתמחים בנושא, דוגמת Audiences Unlimited. וכמובן, אי אפשר למצות עד תום טיסה ללוס אנג'לס בלי קצת שופינג. את זה מומלץ לעשות בשדרות מלרוז, בטיילת של וניס ביץ', במרכז הקניות סנטה מוניקה, בטיילת יוניברסל סיטי, הפתוחה גם למי שלא מבקר באולפנים, ולמי שיכול להרשות את זה לעצמו – גם בשדרת המעצבים רודיאו דרייב.

טיסה ללוס אנג'לס – עם הילדים

מי שלקח טיסות ללוס אנג'לס עם הילדים – צפוי לו בילוי נפלא בחברתם. העיר מלאה אטרקציות לילדים, ששתיים מהן ידועות במיוחד: מחד, דיסנילד, שהממלכה הקסומה שלו הוקמה לפני למעלה מחמישים שנה, כשטירת האגדות הקסומה במרכזה, ומאז הורחבה, שופצה, מתקנים חדשים נוספו לה, וגם פארק-אח – פארק הרפתקאות קליפורניה. מאידך, פארק יוניברסל, פארק שעשועים המורכב כולו מאטרקציות המופיעות בסרטי החברה – ובהם רכבות הרים בסגנון "המומיה", מכוניות מעופפות כמו ב"בחזרה לעתיד", נסיעה בין הדינוזאורים של "פארק היורה", ועוד. פארקים נוספים אותם ניתן לפקוד כשלוקחים טיסה ללוס אנג'לס הם סיקס פלגס מג'יק מאונטיין, בו תוכלו לעלות על לא פחות מ-16 רכבות הרים; נוטס ברי פארם, שלצידו פארק מים; ובאזור סנטה מוניקה - רציף סנטה מוניקה הוותיק, עם קרוסלת העץ משנת 1922, ופארק פסיפיק.  

כמובן, טיסה ללוס אנג'לס עם הילדים אינה מסתכמת בפארקים גרידא. כדאי להקדיש יום ביקור לבפארק אקספוזישן, המציע, לצד משטחים ירוקים, גם את מוזיאון המדע, המוזיאון לתולדות הטבע והמוזאון האפרו-אמריקאי של קליפורניה. שני מוזיאונים איזוטריים יותר, שגם בהם ניתן לבקר אם לקחתם טיסות ללוס אנג'לס עם הילדים, הם מוזיאון גינס, המציג מגוון של שיאים שנשברו ברחבי העולם, ומוזיאון ריפלי, המציג מוזרויות ממוזרויות שונות. וכמובן שתמיד תוכלו לצאת איתם אל מחוץ העיר, לחופים היפים של סנטה מוניקה ווניס ביץ', או לטיול בשמוקות הטבע שבסביבה.

טיסות ללוס אנג'לס יוצאות מישראל בכל ימות השנה, עם מגוון של חברות תעופה, ישירות או דרך יעדים שונים באירופה. ניתן לקחת טיסות שכר ללוס אנג'לס או טיסות סדירות ללוס אנג'לס. טיסות ללוס אנג'לס המשולבות בחבילה הכוללת גם מלונות בלוס אנג'לס, או להסתפק בטיסה ללוס אנג'לס בלבד. טיסות ללוס אנג'לס למטרות נופש בעיר, או טיסות ללוס אנג'לס  למטרות טיול כולל ברחבי ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, ומשולבות עם טיסות לניו יורק, טיסות ללאס וגאס, טיסות לסן פרנסיסקו, ועוד. לא משנה מהי מטרת הנסיעה שלכם, אנו באופיר טורס מציעים טיסות ללוס אנג'לס במחירים המשתלמים ביותר, מהמגוון הרחב ביותר של ספקים, תוך מתן השירות הקשוב והנעים ביותר. טיסות ללוס אנג'לס מזמינים רק דרך אופיר טורס!