נגישות

חברות הטיולים האמריקאיות המובילות קוסמוס וגלובוס

אופיר טורס מציעה טיולים מודרכים, בשפה האנגלית, לנוסע העצמאי

 

 

  
 
חברת התיירות אופיר טורס, נציגה וסוכנת מועדפת של חברות הטיולים האמריקאיות המובילות Cosmos ו-Globus, מציעה בימים אלה את התוכניות החדשות לשנת 2017.

"אנו שמחים להוסיף לרשימת ההצעות שלנו את הטיולים המודרכים בשפה האנגלית, לנוסע העצמאי לשנת 2017, תכניות הטיולים של חברות Globus ו-Cosmos. מדובר בחברות המציעות בשנה, יחדיו, יותר מ-460 טיולים מודרכים בשפה האנגלית, עם קהל מגוון מארצות שונות בעולם, המיועדים למטיילים המבקשים לחוות את נסיעתם בחברה ובאווירה בינלאומית מושלמת. החברים לטיולים והמדריכים הינם מארצות שונות ומתרבויות מגוונות ובכך יכול הנוסע הישראלי לבלות עם אנשים שלא היה באפשרותו להכיר בנסיבות אחרות, ליצור חברויות חדשות עם אנשים מרחבי העולם שהיו שותפים לטיולים ולחוויות ולהמשיך את הקשר איתם בפייסבוק ובפלטפורמות מדיה חברתיות נוספות " מסר בועז וקסמן, יו"ר ובעלים חברת התיירות 'אופיר טורס'.

חברת גלובוס (Globus), מציעה טיולים יוקרתיים, מודרכים בשפה האנגלית לנוסע העצמאי, שהם למעשה מסעות מעשירים, הכוללים: אטרקציות נגישות וייחודיות, מדריכי טיולים בעלי ידע רב וחופשות ללא כל דאגה.

הטיולים מציעים לחוות את התרבות המקומית באירופה, אפריקה, דרום פסיפיק, אסיה, קנדה, אמריקה הצפונית והדרומית והמזרח התיכון. מדובר בחופשות ברמת 'מחלקה ראשונה', הכוללות בתי מלון מצוינים, אוכל מעולה, נופים יוצאי דופן וטיול בו כל הפרטים והלוגיסטיקה מנוהלים ומטופלים על ידי החברה עבור המטייל.

מר קונאל שאה, מנהל הפיתוח העסקי הבינלאומי של החברות קוסמוס / גלובוס מספר שלחברת גלובוס ניסיון של 89 שנים בארגון טיולים איכותיים, מודרכים בשפה האנגלית לנוסע העצמאי, ב- 81 מדינות. לחברה כוח קניה אדיר שנצבר על פני כמעט 100 שנים של ניסיון.

אנו מוציאים כ– 460 טיולים בשנה, טיולים הפרושים על כל עונות השנה ובמגוון תאריכים. המשתתפים בטיולים שלנו נהנים מחוויות יוצאות דופן, לדוגמה בעמק סודי בפרו יחוו המטיילים את טקס " אמא אדמה ", המנוהל ע"י כהן דת מקומי, באיטליה התוססת יצטרפו לשף מקומי בהכנה ולימוד של פסטה.

המטיילים ישהו במלונות נהדרים, ייסעו מאתר לאתר באוטובוסים מפוארים וחדישים והמדריכים שילוו את המטילים הם רב תרבותיים, מהשורה הראשונה בתחומם.

קוסמוס (Cosmos) היא חברת טיולים מודרכים בשפה האנגלית לנוסע העצמאי, המציעה מגוון חבילות טיול בתקציבים אפשריים לכל כיס. לחברה ניסיון של יותר מ-50 שנים והיא מציעה טיולים במקומות המרתקים ביותר בעולם כדוגמת: איטליה, אירלנד, סקוטלנד, צרפת, גרמניה, דרום אמריקה, ניו יורק, הוואי, אלסקה ועוד.

עבור סכום של החל מ-77 דולר ליום לדוגמה בטיול לאיטליה, ניתן ליהנות מהיתרונות של טיול מודרך בשפה האנגלית עם תקציב הגיוני, מגוון פעילויות, זמן חופשי להכרות עם היעד לפי העדפת הנוסע ושהיות ממושכות יותר בערים מרכזיות.


מבצעים


$100 הנחה לזוג לכל הטיולים לאירופה עד לתאריך 4 לאוגוסט, 2017 בטיולי קוסמוס/גלובוס באירופה:
מבחר מסלולי טיולים: אנגליה, בלגיה, הולנד, גרמניה, שוויץ וצרפת | הולנד, לוקסמבורג ובלגיה | אנגליה, צרפת, שוויץ ואיטליה | בריטניה ואירלנד | רוסיה | סקנדינביה | ספרד ופורטגל ועוד ...

עבור הזמנות חדשות מה 5 ליולי,2017 עד ל 4 לאוגוסט, 2017.

 
לפרטים והזמנות: סנדי נובאג
טל': 03-5269829 או במייל: sandy_n@ophirtours.co.il