נגישות
 • חבילות נופש למשפחות במלונות הכוללים פארק מים

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

מלונות בחו"ל עם פארק מים

מגוון בתי מלון למשפחות הכוללים פארק מים

חבילות נופש למשפחות במלונות הכוללים פארק מים


חבילות נופש הכוללות פארק מים שמתאימות עבור משפחות. כיום יש יותר ויותר בתי מלון הכוללים גם פארק מים, עם מתקנים באיכות גבוהה.

חבילות הנופש מוצעות לרוב בחודשי הקיץ, אז אפשר ליהנות במזג אוויר טוב ולנצל גם את חופי הים הקרובים, אבל יש גם מבחר מלונות ברחבי העולם בהם יש פארק מים סגור ומחומם המתאים לחורף. חבילות הנופש מציעות למשפחות בתי מלון בדרגות שונות, פארק מים פתוח או מקורה במלון או בקרבת המלון, טיסות הלוך חזור ובחלק מהם גם הסעות לבית המלון.
שהות בבית מלון עם פארק מים חוסך מהמטיילים חיפוש אחר אטרקציות ותעסוקה לילדים, זמן איכות משפחתי או אפשרות להשאיר את הילדים ברשות עצמם וליהנות מחופשת ספא המתאימה למבוגרים.

פארקי המים מציעים מגוון אטרקציות המתאימות לכל המשפחה – מגלשות בדרגות שונות, בריכות שחייה, סאונות, ג'קוזי עבור המבוגרים, אטרקציות שונות לילדים ואף בריכת שחייה המתאימה לקטנטנים. כמו כן בתי המלון מציעים מגוון פעילויות נוספות שאינן קשורות לפארק המים. מומלץ לשלב גם טיול בסביבה וביקור באתרים מעניינים.

ישנם מספר יעדים שבהם ניתן ליהנות ממלונות עם פארק מים – כרתים, רודוס, אנטליה, בורגס, פאפוס, איה נאפה, קורפו ועוד, הכול במרחק טיסה קצר יחסית, אווירה נעימה ומזג אוויר ים תיכוני. כמו כן ישנם פארקי מים מקורים שניתן לבלות עם הילדים בחודשי החורף כגון בודפשט, אגם גרדה באיטליה, מלטה, קוסטה בראווה, אגנזיה, פוליה, סלובקיה ועוד.  

מומלץ להזמין את חבילות הנופש עבור חופשת הקיץ מראש, מכיוון והן מאוד מבוקשות. החבילות כוללות כמובן טיסה, בית מלון הכול כלול, בו אפשר ליהנות מארוחות ופינוקים לאורך כל היום, פארק המים או כניסה לפארק מים קרוב והסעות למלון.