נגישות
 • עשרת הטיפים וההמלצות שישדרגו לכם את החופשה המשפחתית

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיולי משפחות בחו"ל הם חוויה מהנה למבוגרים ולילדים כאחד, אין פלא שיותר ויותר משפחות פונות בשנים האחרונות להעביר את זמן האיכות שלהן בטיולים משפחתיים.

ההיצע הוא רחב וכל משפחה יכולה לבחור האם מתאים לה טיול משפחתי שנעשה באופן עצמאי, שכן, חברי המשפחה מארגנים אותו, או לחילופין, האם מתאים להם להצטרף לטיול מאורגן למשפחות המשלב מסלול מוגדר של יעדים, אטרקציות, אתרים לביקור ומדריכים צמודים. 

טיולי משפחות במגוון יעדים הם המתכון לחופשת קיץ מושלמת שתעניק לכם חוויה משפחתית מרתקת והנאה מזמן איכות עם האנשים החשובים לכם ביותר.

אופיר טורס ליקטו עבורכם את כל הטיפים וההמלצות לחופשה משפחתית מוצלחת וקלילה. עכשיו זה הזמן שלכם רק לארגן את המזוודות ולצאת לחוויה המשפחתית הבאה שלכם.

הזמנת החופשה - מומלץ להזמין טיסות וחבילות נופש זמן רב מראש, בייחוד כאשר מדובר בחופש המיועד לחודשי הקיץ בהם  המחירים עולים. כאשר תזמינו חופש למספר נפשות זמן רב מראש, תוכלו לחסוך מאות דולרים בהוצאה הכוללת ולהיערך לנסיעה בהתאם. כמו כן, כאשר טסים עם ילדים, מומלץ להימנע מטיסות קונקשיין אשר מסרבלות, מעייפות ומקשות על כולם.

תנאי הזמנה - בקשו מיועץ התיירות שלכם את תנאי ההזמנה ופרטיה, על מנת שלא תתקלו בבעיות אם תרצו לבטל או לשנות. כמו כן, שם חברת הטיסות ומספר טלפון ישיר של יועץ התיירות למקרה של שאלות ושינויים.

התאמת המלון לילדים - מומלץ לבדוק מהן הפעילויות והאטרקציות המוצעות לילדים במהלך השהות. האם יש שירות בייביסיטר במלון, צוות בידור, הפעלות, הצגות והדרכות.

ביטוח רפואי - ביטוח רפואי ומטען הכולל הטסה רפואית לכם ולילדכם, הינו פעולה זולה יחסית להוצאות החופשה, אך כל כך  משמעותית בתכנון הנסיעה. יש לוודא בעת ההזמנה שהסוכן ינפיק לכם את הפוליסה, גם אם מדובר במספר חודשים מראש, כך תקבלו כיסוי לדמי ביטול בכפוף לתנאי הפוליסה שרכשתם. 

השכרת רכב - למשפחות המטיילות עצמאית עם רכב, מומלץ לשים לב כי הרכב שאתם משכירים מתאים לצרכי המשפחה, נוח ומרווח מקבוצת C  או D  ומעלה.

כמו כן, רצוי לוודא כי יש מספיק מקום להכניס את המזוודות ברכב. להורים המעוניינים לטוס עם תינוק, חשוב לזכור להזמין מראש את כיסא התינוק הבטיחותי לילדכם ולא לחכות לרגע האחרון.

בנוסף, כאשר תנחתו ותאספו את הרכב חשוב לבדוק שלא מחתימים אתכם על ביטוחים והוצאות נוספות בייחוד אם הטפסים בשפה זרה לכם. באשר לדלק, שימו לב שמיכל הדלק מלא וכך גם תחזירו את הרכב. אם תשכחו למלא, אתם עלולים לשלם עד פי 3 מסכום הדלק. באשר למחיר, הזמנת רכב מהארץ תהיה לרוב זולה יותר וגם תכין אתכם כראוי לנחיתה מבלי עיכובים ובירורים מיותרים ביעד. 

משקל עודף בטיסה - חברות התעופה גובות כסף רב על משקל עודף שתרצו לשלוח לטיסה. מומלץ לבדוק מראש מהו המשקל  המותר וכך לתכנן את האריזה והמזוודות שתיקחו. כמו כן, וודאו כי ילדכם לא אורזים יותר מידי בגדים ומשחקים שעלולים לעלות ביוקר כמשקל עודף בטיסה.

שעות הטיסה ופעילויות במהלכה - מומלץ למשפחות עם ילדים קטנים לטוס בטיסות יום כאשר מדובר במספר שעות טיסה בודדות, ובטיסות לילה כאשר מדובר בטיסות ארוכות.

בנוסף, מומלץ להצטייד בהפעלה לילדים כמו משחק, ספר או חוברת צביעה שיעסיקו אותם. כמו כן, רצוי לבדוק איזה ארוחות מוגשות בטיסה (אם בכלל), ולהצטייד בחטיפים ופירות שילדכם אוהבים לכל מקרה.

עזרה ראשונה - חשוב לזכור לקחת תיק תרופות לעזרה ראשונה עם כדורים (או סירופ לילדים) נגד כאב ראש, בחילה וכדומה. הצטיידות בתיק קטן מסוג זה, עלולה למנוע הרבה סבל והתרוצצות ברגע המתאים, או ה"לא מתאים".

אחריות על ילדכם - רצוי לשים לילדכם בכיס או על החולצות מדבקה/פתק עם טלפון שלכם וכתובת המלון למקרה שחלילה ילכו לאיבוד במקומות הומי אדם (אפשר גם בצורת שרשרת על הצוואר בייחוד אם הם אינם דוברי אנגלית).

מטען אבוד - הגעתם ליעדכם והמטען לא הגיע...אל תלחצו. גשו לדלפק "אבדות ומציאות" בשדה התעופה, קחו העתק מהבקשה  ושימרו עליה למקרה שתלך לאיבוד. בקשו מחברת התעופה סכום לקניית מצרכים חיוניים לימים הראשונים עד שהמזוודה תגיע. לרוב מדובר על כ- 200 דולר. חשוב לשמור על הקבלות בכדי לקבל החזר מחברת התעופה או כדי לבקש זאת מחברת הביטוח. במידה ולא הסתדרתם או הייתה בעיה כלשהי עם חברת התעופה, זכרו שהביטוח יכסה לכם את המטען בגובה המצוין בפוליסת הביטוח והממוצע הוא כ- 1500 דולר. 

בדרך כלל המטען שאבד יגיע אליכם תוך מקסימום 72 שעות. לפני שאתם חותמים על קבלת המטען תפתחו את המזוודה, תוודאו שכל מה שארזתם נמצא שם ורק לאחר מכן תחתמו על שחרור וקבלת המטען, עשו זאת בנוכחות עד נוסף. זכרו רק 1 ל 100 אלף מזוודות הולכות לאיבוד.  אז בטוח שזו לא המזוודה שלכם...

שתהיה לכם חופשה נעימה!
הכתבה באדיבות אופיר טורס המתמחה בחבילות תיור, נופש וטיולים מאורגנים למשפחות.