נגישות
 • דילים לפיזה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

חבילות נופש לפיזה

חבילות פיזה

חבילת נופש לפיזה

TERMINUS AND PLAZA
30/6/19 - 06/7/19
ארוחת בוקר
חבילות פיזה

דיל לפיזה

TERMINUS AND PLAZA
04/8/19 - 10/8/19
ארוחת בוקר
חבילות פיזה

חבילת נופש לפיזה

TERMINUS AND PLAZA
14/7/19 - 20/7/19
ארוחת בוקר
חבילות פיזה

דיל לפיזה

TERMINUS AND PLAZA
21/7/19 - 27/7/19
ארוחת בוקר

חבילות נופש לפיזה, איטליה עם אופיר טורס


פיזה, שבאיטליה נמצאת במחוז טוסקנה. עיר יפיפייה שרובה נבנתה ע"י משפחת מדיצ'י והבתים מקושטים בסמל המשפחה – 6 כדורים על מגן. מומלץ לצאת לטיולים בעיר ולאורך הנהר, להתרשם מהארמונות, לראות את החצרות המקסימות עם המזרקות, לבקר באוניברסיטה בת ה-400 שנה ולראות את הכנסיות עם הציורים ואולמות התפילה.

סמלה של העיר הוא המגדל הנטוי – מגדל פיזה, הנמצא בכיכר די מרקולי (פיאצה) ומסביבו אטרקציות נוספות מעניינות כולל מוזיאונים, כנסיות ועוד. הכיכר הוכרזה בשנת 1987 כאתר מורשת עולמית ע"י אונסקו.

בנוסף אפשר ליהנות בפיזה מאוכל מעולה ומיוחד עם שמן זית מונטה פיזנו, גבינת פקורינו, גרגרי פלפל שחור, כבש, פטריות כמהין, עגבניות פיזנלו, מרקים מיוחדים המוגשים עם חתיכות לחם יבש ועוד.

הזמינו עוד היום חבילת נופש לפיזה באיטליה ובואו לראות את האטרקציות הנפלאות של העיר ובעיקר את המגדל הנטוי ואף תוכלו לצאת לטיולים בסביבה ולחוות את היופי של טוסקנה.
 

דילים לפיזה כולל מלון וטיסה – אתרים מרכזיים


פיזה, איטליה היא עיר יפה עם נהר עובר בה ונופים מיוחדים. אטרקציות מעניינות כגון כנסיות מעוצבות, בתים עתיקים, אוניברסיטה בת 400 שנה, ארמונות, מוזיאונים מעניינים וכמובן המגדל הנטוי המפורסם שמושך לעיר תיירים רבים.

המגדל הנטוי – מגדל פיזה - מגדל פעמון שבנייתו החלה בשנת 1173 ונמשכה 200 שנה עקב השקיעה של האדמה ונטייתו של המגדל. במשך השנים המגדל עבר שיפוצים על מנת לסדר את הנטייה שלו, אבל האדמה עדיין ממשיכה לשקוע ושיפוצים נוספים האטו את התהליך.

המגדל נמצא בפיאצה די מירקולי והוא אחד המבנים הידועים באיטליה ובעולם כולו. גובהו 55 מטר ואפשר לטפס במעלה 294 מדרגות לתצפית על העיר ממגדל הפעמון.

אטרקציות נוספות בעיר – אוניברסיטה גדולה ומפורסמת שהוקמה לפני 400 שנה ובה גם מוזיאון לאנטומיה שהוקם בשנת 1832. מוזיאונים נוספים בעיר – המוזיאון הפתולוגי, המוזיאון לאנטומיה וטרינרית, מוזיאון הדואומו ועוד.

מבנים נוספים – קתדרלת הדואומו, בית הקברות קמפוסנטו ובית הקברות מונומנטלה, בהם קבורים האזרחים החשובים של העיר, בית הקברות היהודי, פיאצה די קווליארי עם פסלו של קוזימו מדיצ'י, בית החולים העתיק, כנסיית סן סטפן ועוד.

בעיר מתקיימים אירועים חשובים שמושכים תיירים – פסטיבל מרוצי הסירות, חגיגית רניארי הקדוש וחגיגות מלחמת הגשר.
 

פיזה

8°-15°
שבת 9°-15°
ראשון 10°-15°
שני 10°-14°