נגישות
 • טיסות ודילים לסרדיניה

 • חבילות נופש לסרדיניה

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

דילים וטיסות לסרדיניה

חבילות נופש לסרדיניה מזמינים עם אופיר טורס

טיסות סרדיניה

טיסה לסרדיניה

21/3/19 - 25/3/19
טיסת סדירות
טיסות סרדיניה

טיסה לסרדיניה

24/3/19 - 31/3/19
טיסת סדירות
טיסות סרדיניה

טיסה לסרדיניה

07/4/19 - 11/4/19
טיסת סדירות
טיסות סרדיניה

טיסה לסרדיניה

31/3/19 - 04/4/19
טיסת סדירות

טיסות לסרדיניה איטליה עם אופיר טורס


טיסות לסרדיניה, אי בים התיכון ששייך לאיטליה. 80% משטחה של סרדיניה הם הרים וגבעות וסמוך לחופי הים, אזורים מישוריים מועטים. ברחבי האי אגמים מלכותיים שנוצרו ע"י סכרים שחוסמים את זרימת הנהרות ומהם גם שואבים מים. לאורך החוף מפרצים המשמשים לעגינה ונופש.

בסרדיניה מבחר אטרקציות המתאימות לכולם – אפשר לבקר בכפרים הקטנים הפזורים לאורך החוף, לראות את החפירות באתר הארכיאולוגי בנורה, להתבונן בעצי הענק בני מאות השנים, ליהנות מאוכל מעולה, לבקר במערות הנטיפים המסתוריות וליהנות מהחופים הלבנים ומי הטורקיז של הים.
 

דילים לסרדיניה איטליה – אטרקציות מרכזיות


חבילות נופש לסרדיניה, האי האיטלקי הרגוע, הוא מקום יפיפה עם חופים שלווים, אוכל מגוון המבוסס רובו על פירות ים טריים ובשרים, נופים דרמטיים ואזורי טבע פראיים.

החופים – החופים של סרדיניה בעלי חול בהיר ומים כחולים נקיים. חלקם מסודרים ומתאימים גם למשפחות ויש גם חופים נטושים שקשה יותר להגיע אליהם, אבל מומלץ למי שמעוניין בשקט.
קאליארי – היא בירת סרדיניה ובה אטרקציות המושכות תיירים רבים. בעיר חופי ים נעימים, קתדרלת הדואומו, עיר עתיקה, פארקים וגני משחקים, מסעדות מצוינות, גלידה טעימה, רחובות צרים, טיילת המשקיפה על הנמל ואווירה צעירה ונעימה.

באי חוות חקלאיות המגדלות כ- 3 מיליון כבשים, בלה מדלנה אפשר לרכוש מזכרות, לחם מקומי, פסטה, יין ועוד ולראות את המוזיאון הלאומי המוקדש לגריבלדי, באלגרו העיר הקטלונית רחובות שקרויים על שם מקומות מוכרים בספרד, עיר עתיקה עם סמטאות צרות וארוכות והבניינים גבוהים ומקושטים בכביסה צבעונית. בעיר אפשר לראות את הכנסייה העתיקה, מגדלים, ללכת על הטיילת לאורך חומות העיר ולאכול אוכל מקומי וגלידה נפלאה. מהנמל אפשר לצאת לסיור במערת נפטון – מערת נטיפים אחת היפות באי.

מקומות נוספים באי – טמפיו פאוסניה – עצי אגוז מוסקט, צמחייה ירוקה, מעיינות מרפא מינרליים וקרנבל שנתי בחודש פברואר. אולביה מציעה מלונות זולים, אפשרויות בילוי, חיי לילה, קניונים וחנויות, תעלת מים ומסעדות שונות. ברחבי האי אתרים היסטוריים מתקופת הברונזה, אתרי נופש, משקים המייצרים גבינות, דבש ושמן זית, יקבים המייצרים יין מקומי ונוף שאי אפשר להירגע ממנו.

הזמינו עוד היום טיסות וחבילות נופש לסרדיניה עם אופיר טורס ובואו ליהנות מכל הטוב שהאי הזה מציע.