נגישות
 • דילים לורונה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

חבילות נופש לורונה

חבילות ורונה

חבילת נופש לורונה

VERONESI LA TORRE
14/4/19 - 20/4/19
ארוחת בוקר
חבילות ורונה

דיל לורונה

CRISTALLO
09/7/19 - 16/7/19
ארוחת בוקר
חבילות ורונה

חבילת נופש לורנה

MONTEMEZZI
18/4/19 - 25/4/19
ארוחת בוקר
חבילות ורונה

דיל לורנה

WEST POINT
06/7/19 - 13/7/19
ארוחת בוקר

חבילות נופש לורונה – איטליה עם אופיר טורס


חבילות נופש לורונה, עיר עתיקה, שנמצאת במחוז ונטו בצפון איטליה וידועה בעיקר בזכות סיפור האהבה הטרגי של רומיאו ויוליה והמרפסת היא אחד האתרים המפורסמים בוורונה ובאיטליה בכלל. ורונה היא עיר רומנטית והיסטורית שהוכרזה כאתר מורשת עולמית, עם מבנים עתיקים מהתקופה הרומית, מוזיאונים, שרידי מבצר מהמאה ה-14 שהיה חלק מחומה שהקיפה את העיר, ארמונות מפוארים מתקופת הרנסנס, רחובות צרים, מטבח עשיר ומסורת ייצור יינות מהטובים בעולם.

האטרקציות המרכזיות בנופש בורונה בעיר – כמובן המרפסת המפורסמת של רומיאו ויוליה, אמפיתיאטרון רומי עתיק, טירת סן פייטרו, בית הכנסת בעיר העתיקה, שוק פשפשים קטן, מוזיאונים, כנסיות עתיקות ועוד.

בעיר מתקיימים פסטיבלים שמושכים תיירים רבים – פסטיבל היין הגדול, פסטיבלי מוזיקה, תיאטרון, הופעות וריקודים.
 

דילים לורונה – איטליה – אטרקציות מרכזיות


דילם לורונה, העיר הרומנטית מציעה מבחר אטרקציות ומבנים עתיקים שהמפורסם מביניהם היא המרפסת של יוליה מהמחזה של שייקספיר רומיאו ויוליה. עוד בעיר מבחר כנסיות מרשימות, מוזיאונים שונים, ירידים, מופעים, אופרות ומבנים עתיקים רומנסקים.

אתרים בעיר –

האמפיתיאטרון הרומי / הארנה של ורונה– נבנה במאה ה-1 לספירה ונשתמר כמעט בשלמותו. הוא יכול להכיל עד 30,000 צופים ובנוי מאבן שיש ורדרדה. בקיץ מתקיימים במקום מופעי אופרה וקונצרטים ובעבר שימש לקרבות גלדיאטורים והוצאות להורג פומביות.

הבית של יוליה / המרפסת– האטרקציה התיירותית ביותר בעיר היא הבית של יוליה, מהמחזה המפורסם של רומיאו ויוליה. הבית נמצא ברחוב קאפלו מס' 23 ובו נמצאת גם המרפסת המפורסמת בה עמדה יוליה בעוד רומיאו חיזר אחריה בשירה (במחזה). בחזית הבית פסלה של יוליה עשוי ארד ועל קירות החצר מאות מכתבי אהבה של המבקרים במקום. הבית שייך למשפחת קאפולט, אבל אין קשר בינה לבין המחזה הדמיוני של שייקספיר.

עוד לראות בחופשה לורונה – הארמון העתיק שנבנה בין השנים 1354-56 והיה בבעלות שליטי ורונה בימי הביניים, הפך למבצר צבאי בשנת 1925 וכיום יש בו מוזיאון אומנות, כלי נשק ותכשיטים עתיקים. הקתדרלה הראשית נבנתה במאה ה-12 ובה ארכיטקטורה מרשימה, בניין העירייה הישן, המוזיאון הארכיאולוגי עם אוסף ואזות יווניות, פסיפסים ואלמנטים מזכוכית, גשר פייטרה הרומי שמספק תצפית על העיר והנמל, מגדל למברטי ועוד.

אז הזמינו עוד היום דילים וחבילת נופש לורונה ובואו לראות את היופי ואף צאו לטייל בערים הקרובות אליה. 

ורונה

3°-10°
רביעי 3°-6°
חמישי 1°-8°
שישי 1°-11°