נגישות
 • דילים לפראג

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

חבילות נופש לפראג

דילים לפראג שהיא בירת צ'כיה והעיר הגדולה בה. העיר מהווה מרכז כלכלי, תרבותי ותעשייתי חשוב. היא ממוקמת על נהר ולטאבה ומאכלסת כיום 1.2 מיליון תושבים. העיר פראג נחלקת לעיר החדשה והעיר הישנה בה נמצא הרובע העתיק, הרובע היהודי, גשר קארל ומעברו השני מאלה סטרנה עם מס' נוסף של רבעים ואטרקציות.
חבילות פראג

דיל לפראג

IBIS MALA STRANA
23/4/19 - 30/4/19
ארוחת בוקר , העברות
חבילות פראג

דילים לפראג

OLYMPIK
24/3/19 - 28/3/19
ארוחת בוקר , העברות
חבילות פראג

נופש בפראג

FORTUNA WEST
27/3/19 - 31/3/19
ארוחת בוקר , העברות
באישור מיידי
חבילות פראג

חבילה לפראג

SMARAGD
10/4/19 - 13/4/19
ארוחת בוקר , העברות
חבילות פראג

דיל לפראג

FORTUNA WEST
25/3/19 - 29/3/19
ארוחת בוקר
חבילות פראג

דיל לפראג

OSTAS
07/4/19 - 10/4/19
ארוחת בוקר
חבילות פראג

דיל לפראג

CENTURY OLD TOWN
09/4/19 - 12/4/19
ארוחת בוקר , העברות
חבילות פראג

דיל לפראג

ILF HOTEL
01/4/19 - 03/4/19
ארוחת בוקר , העברות
באישור מיידי

דילים לפראג עם אופיר טורס

 
פראג היא עיר תיירותית ובה מבנים עתיקים שברובם ציורי קיר, אדריכלות מעניינת החל מארט נובו ובארוק, אומנות קוביסטית וגותית וכלה בנאו קלאסית ואולטרה מודרנית. המרכז ההיסטורי של העיר הוכרז ע"י אונסק"ו בשנת 1992 כאתר מורשת עולמית.
 
בעיר תיאטראות רבים, בתי אופרה, אולמות קונצרטים, גלריות, מועדוני מוזיקה וכן משרדים חשובים ומוסדות כולל מקום מושבם של הנשיא, הממשלה ושני בתי הפרלמנט. בנוסף בעיר אוניברסיטת קארל החשובה וכן אוניברסיטאות ומכללות שונות.
 
עוד מראשיתה התיישבו בפראג יהודים ורבים והייתה בה קהילה משגשגת. כמו בכל אירופה גם פה סבלו היהודים מהגבלות רבות ופוגרומים וכבר בימי הביניים נבנה רובע מיוחד עבורם עם חומות ושערים רבים ובו הם חיו כבמעין גטו – עד היום הרובע קיים ומכונה רובע יוז'פוב.
 
בשנת 1939 פלשו הנאצים לעיר, ללא קרב ולאחר תקופה הוחלו חוקי נירנברג על היהודים והם חויבו לענוד סרט צהוב על בגדם. לאחר שנתיים וחצי החלו לשלוח אותם לטרזיינשטט. בתקופה זו מנתה הקהילה היהודית 50,000 ומרביתם נספו בשואה.
רוב היהודים שנותרו בפראג אחרי המלחמה היגרו ממנה עקב הכיבוש הסובייטי והקמת מדינת ישראל.  כיום מונה הקהילה כ-1300 איש.
 

חבילות נופש לפראג – אתרים מרכזיים

 
רובע המצודה –
 
מצודת פראג שהצריחים שלה שולטים ברקיע וניתן לראות אותם מכל נקודה בעיר. המצודה העתיקה והגדולה בעולם שעמדה בפלישות, שריפות ומלחמות ונבנתה מחדש כמה פעמים. משמשת היום את מקום מושבו של נשיא צ'כיה ומדי שעה ניתן לצפות בחילופי המשמרות במקום.
 
המבנה הבולט במתחם היא קתדרלת סנט ויטוס בעלת סגנון גותי ומגדל שעון. עוד במתחם ארמונות, מוזיאונים, אולמות וגנים.
 
כיכר הרדצ'אני – כיכר המוקפת מבנים המשלבים את סגנונות הבארוק והרנסנס. בין המבנים בית הארכיבישוף ששימש מקום מושבו של הארכיבישוף של פראג, ארמון שוורצנברג עם העיטורים בשחור ולבן על הקירות וארמון שטרנברג בו מוצגת אמנות אירופאית.
 

אטרקציות בעיר העתיקה  של פראג

 
גשר קארל – מחבר בין העיר העתיקה לבין רובע לסר. הוא נבנה במאה ה-15 ובתחילתו ניצב מגדל מרשים. לכל אורך הגשר פסלי קדושים ומהגשר נשקף נוף עוצר נשימה של פראג.
לאורך היום אפשר למצוא על הגשר דוכני אומנות ומופעי מוזיקה. 
 
כיכר העיר העתיקה – אחד ממוקדי התיירות המרכזיים של העיר. במאה ה-10 שימשה כאזור שוק תוסס. מסביב לכיכר בניינים מעוצבים בסגנון גותי ובארוק ואחד המבנים החשובים הוא השעון האסטרונומי שניצב בחזית בניין העיירה הישן ונבנה במאה ה-15.
 
רובע לסר – נמצא בצדו המערבי של נהר וולטאבה והוא ידוע ברחובות ובכנסיות היפות. ברובע בתי קפה ומסעדות רבות. ברובע נמצאת גם קתדרלת סנט ניקולאס בעלת הכיפה הירוקה. תקרת הקתדרלה מעוטרת בפרסקאות בסגנון הבארוק. 
 
אטרקציות באזור החדש
 
כיכר וצלאב – הוקמה במאה ה-14 כשוק סוסים ושימשה לאורך השנים לכינוס הפגנות. בימים רגועים הכיכר מהווה מקום מפגש לתושבי העיר עם שפע מלונות, מסעדות, חנויות ומקומות בילוי.  בכיכר נמצאים גם פסל הברונזה של וצלאב הקדוש והמוזיאון הלאומי.
 
בית העירייה – מבנה ארט נובו מרשים שמכיל אולמות קונצרטים, בתי קפה ומסעדות. חזית הבניין מקושטת במוזאיקה צבעונית. בצמוד לעירייה נמצא מגדל אבק השריפה ששימש בעבר כאחד משערי הכניסה לעיר העתיקה. גובהו 65 מטר והוא הוקם במאה ה-15.
 

חבילת נופש לפראג – הרובע היהודי

 
הרובע היהודי בפראג נקרא רובע יוז'פוב והוא נמצא בין הגדה הימנית של נהר הוולטאבה לבין כיכר העיר העתיקה וזה גם האזור היחיד בו הותר ליהודים להתגורר.
 
ברובע נמצאים המוזיאון היהודי בו ניתן למצוא אוסף נדיר של אמנות יהודית והיסטוריה עתיקה, בית הקברות היהודי העתיק ובו 12,000 מצבות וכן קברו של הרב יהודה ליווא בן בצלאל, המהר"ל מפראג, בית העירייה היהודי, אולם זיכרון לזכר היהודים שמתו בשואה וארבע בתי כנסת שאחד מהם הוא החשוב והמפורסם ביותר שנבנה במאה ה-13 בסגנון בארוק.
 
 
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

פראג

2°-6°
חמישי -3°-8°
שישי -2°-11°
שבת -1°-15°