נגישות
 • נופש לאיי יוון

 • טיסות ליוון

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

חבילות נופש ליוון

מגוון חבילות, מלונות, והצעות משתלמות ביותר לנופש ביוון

חבילות קוס

חבילת נופש לקוס

ANDAVIS HOTEL
16/6/19 - 20/6/19
ארוחת בוקר , העברות
באישור מיידי
חבילות זקינטוס

דיל לזקינטוס

PERKES HOTEL
24/6/19 - 01/7/19
לינה בלבד , העברות
באישור מיידי
חבילות סלוניקי

חבילת נופש לסלוניקי

SANTA BEACH HOTEL
25/3/19 - 29/3/19
חצי פנסיון , העברות
חבילות רודוס

חבילת נופש לרודוס

ELITE HOTEL
14/4/19 - 18/4/19
ארוחת בוקר , העברות
באישור מיידי

דילים לאיי יוון עם אופיר טורס

חבילות נופש וחופשה ביוון

 

יוון ממוקמת בחלק הדרומי של חצי האי הבלקני וכלולים בה כ-3,000 איים. כיוון שכך, נסיעה אליה שונה מאוד מיעד ליעד. האיים היוונים כבר קנו לעצמם שם בקרב ציבור הנופשים הישראלי המגיע אל האיים היוונים לנופש ים-תיכוני בשפת הים. כל אחד מהאיים מכיל אתרים רבים ושונים. אמנם בכל אחד מהמקומות ניתן לפגוש את הנופים וההיסטוריה של יוון הקלאסית, אך מובן כי אין תחליף לביקור באתונה, בעבור מי שרוצים לפגוש פנים-אל-פנים את התרבות היוונית המפורסמת והאתרים ההיסטוריים.

 

חופשה ביוון מידע כללי
 

הזמן המקומי ביוון זהה לזמן בישראל (GMT +2). נמל התעופה העיקרי של המדינה, סינטאגמה, נמצא כ-35 ק"מ מזרחית ממרכז אתונה, וקיימת תחבורה ציבורית משדה התעופה אל העיר עצמה. המטבע המקומי היום הוא האירו וקיימת תיירות ליוון משך כל השנה, בזכות האקלים הים תיכוני שלה, שהוא נוח משך רוב ימות השנה.

מי שיחפש חופשה ביוון או חבילות נופש ביוון יוכל למצוא חבילות רבות אל שלל יעדים. חבילת נופש בכרתים (שלושה לילות) במלון 4 כוכבים יכולה לעלות כ-450$ (על בסיס חצי פנסיון), ואם תחפשו היטב, תוכלו למצוא חבילות של שלושה לילות ברודוס במלון 5 כוכבים במחיר דומה (גם בשהייה באתונה המחירים דומים למדי). מלבד אלה הרי שישנן גם חופשות "הכל כלול" או טיולים מאורגנים, שיעזרו לכם לבחור את היעדים ולסייר בצורה ממצה יותר ביוון.

 
אתרים מרכזיים ביוון
 

יוון על שלל אייהּ היא עולם ומלואו, וברור כי לא נוכל לתת רשימה ממצה של האתרים העיקריים בה. ישנם כמה אתרים מרכזיים שכדאי לדעת עליהם: ראשית, העיר הגדולה ביוון, אתונה, שהיא גם עיר הבירה של המדינה. שמה של אתונה מוכר בעולם כולו בזכות האתרים ההיסטוריים הרבים שבה, ובפרט האקרופוליס באתונה שסמלו המובהק ביותר הוא הפרתנון שנמצא עליו. אזור האקרופוליס נקרא פלאקה, והוא משופע באתרים היסטוריים-ארכיאולוגיים רבים. מלבד אתרים אלה ישנם באזור גם שווקים ואתרי בילויים ההופכים את האזור כולו לאתר חובה למבקרים ביוון. מלבד אתר זה, הרי שלא ניתן לוותר על ביקור בפיראוס, נמל הים המפורסם שהוא גם הגדול ביותר באירופה.

 
חופשה ביוון תרבות ואומנות

 

בעבור חובבי התרבות יש ליוון הרבה מה להציע. בין אם אתם נמצאים באיים – למשל בכרתים היוונית, או באחד האיים הקטנים יותר, ובין אם אתם נמצאים בערים כמו אתונה שהוזכרה לעיל. באתונה, תוכלו למצוא באזור כיכר סינטאגמה הנחשב למרכזה של העיר, שפע שלשווקים, בתי קפה ומסעדות לבילוי. למי שמחפשים חוויה מעניינת יותר, נוכל להמליץ על סיור בעיר העתיקה קורינתוס, הכולל טעימות יין ומטעמים מקומיים בבית היין שבעיר. באיים תמיד ניתן למצוא טברנות יווניות אותנטיות כמו הטברנה של אנטוניס ברודוס ועוד.

 

קניות ובילויים

 

בין אם אתם באיים השונים של ובין אם אתם נמצאים באתונה או באחת הערים הגדולות של יוון, ישנם שפע של אתרי קניות ובילויים שתוכלו לבקר בהם. היות וכבר ציינו את מרכז אתונה, הרשו לנו להמליץ על אזור הקניות קולונקי המפורסם באתונה, שיש בו מגוון גדול של חנויות, מסעדות ובתי קפה.

בכרתים היוונית תוכלו למצוא שפע של אתרי קניות גם כן, כמו למשל: שוק האוכל של חאניה, איזור הטיילת של חרסוניסוס. בעבור מי שמחפשים קניות במוטיב יווני מיוחד, נוכל להמליץ על מרגריטס – כפר בכרתים אשר מוכר בעולם כבירת הקדרות המקומית, ובו תוכלו למצוא שפע של כדים, שנוצרים בשיטה העתיקה כפי שנעשתה לפני אלפי שנים.

 

חבילות נופש ביוון עם הילדים

 

אנשים רבים שמטיילים ביוון ממליצים מאוד על טיול ביוון עם הילדים. בין היתר מומלץ לבקר באיים כגון רודוס, אגיסטרי, פארוס ואיים נוספים אשר יש בהם הרבה מאוד מסלולי טיולים, שאפשר לבקר בהם יחד עם הילדים ומתאימים לכל אחד. ניתן להמליץ – בחודשי הקיץ בעיקר – על פארק המים בפאלירקאי שברודוס או אקווה-לנד בקורפו. מלבד אתרים כאלה, הרי שהאתרים ההיסטוריים, כמו האקרופוליס כוללים פעילויות המתאימות לילדים.

 
 
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.