מלון קלאב מד אילת

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מלונות בישראל, הזן פרטים:
    בחר תאריכים
    תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
    תאריך נבחר
    תאריכים לא פעילים

חופשה בU-קורל ביץ' אילת עם אופיר טורס!
 

תיאור המלון

U קורל ביץ אילת הוא מושג נרדף לנופש המושלם. כי Uקורל ביץ הוא לא רק מלון, Uקורל ביץ הוא תפיסת עולם של חופש אינסופי. כחלק ממסורת בינלאומית של מועדוני הים התיכון בעולם, גם קלאב-מד אילת הוא בעל קוד אקסקלוסיבי ורמה גבוהה ביותר בכל מה שקשור לנופש. המלון השוכן בקורל ביץ` נהנה מאווירת קרנבל לאורך כל השנה, חוף פרטי מהמם, 50 מארחים (GO`s) המנעימים ומפנקים את אורחי הקלאב, הופעות בידור ברמה בינלאומית, ארוחות מטריפות סביב השעון והכי חשוב - הכל, אבל ה-כ-ל כלול. ניתן לבצע הזמנה במלון קלאב מד אילת מחודש לפני תאריך האירוח בלבד!

מתקני המלון

לובי מפואר עם קירות שקופים *בר *בריכה גדולה *מסעדת גורמה על חוף הים ( לא כשרה ) יש לציין כי כל הארוחות במלון כשרות *הקלאב מציע מגוון פעילות ספורטיבית

מה בחדרים

חדר קלאב:

חדרי הקלאב נמצאים באגפי המלון ומיועדים לאירוח זוג ושני ילדים. לכל חדר שני מפלסים, חדר אמבט ושירותים. מיטה זוגית במפלס תחתון ושתי מיטות מקובעות במפלס העליון. כל חדר מאובזר בטלוויזיה, טלפון, כספת ומיני בר.

חדר טאוור:

חדרים הנמצאים בקומת המגדל במלון ומיועדים לזוג וילד (עד שני ילדים). לכל חדר שני מפלסים, חדר אמבט ושירותים. המפלס העליון כולל מיטה זוגית, והמפלס התחתון כולל ספת פוטון נפתחת לילד אחד. ניתן לקבל חדר עם מרפסת בתוספת תשלום. כל חדר מאובזר בטלוויזיה, טלפון, כספת ומיני בר.

חדר טאוור פונה לים:

חדרים הנמצאים בקומת המגדל במלון ומיועדים לזוג וילד (עד שני ילדים). לכל חדר שני מפלסים, חדר אמבט ושירותים. ניתן לקבל חדר עם מרפסת בתוספת תשלום. המפלס העליון כולל מיטה זוגית והמפלס התחתון כולל ספת פוטון נפתחת לילד אחד. כל חדר מאובזר בטלוויזיה, טלפון, כספת ומיני בר.