נגישות

 • מלון יו סוויטס אילת

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש מלונות בישראל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

דילים למלון יו סוויטס אילת

מלון יו סוויטס אילת מלון בוטיק עם הנוף המרהיב, לרשות האורחים לובי חדש ומורחב עם מרפסת שמש הפונה אל הים, ריהוט חדש ומסכי LCD בחדרים, טרקלין עסקים מעוצב עם כול חידושי הטכנולוגיה. בחדר האוכל המשופץ והמורחב של המלון ייהנו האורחים מבישול פרונטלי להעצמת החוויה הקולינרית. המלון צמוד לטיילת וממוקם במרחק הליכה מקניון מול-הים ונהנה ממזח פרטי עם גישה נוחה לים. יו סוויטס אילת(לשעבר מרידיאן) המלון כולל 7 קומות, 2מעליות. במלון נבנה מועדון ילדים חדש בליווי צמוד של גננות

תיאור מלון יו סוויטס אילת

 
המלון מונה 245 סוויטות מפוארות ומיוחדות מאד המעוצבות בסגנון אירופאי קלאסי יחודי המאפשר לאורחי המלון להנות מנופש ים תיכוני בניחוח אירופאי, מנוחות מקסימלית ואירוח מפנק ברמה בינלאומית. ספא בתשלום.
 
מה בחדרים
 
חדר דלאקס:

 

סוויטה המיועדת לזוג ושני ילדים או לשלושה מבוגרים. הסוויטה כוללת סלון, חדר אמבט מהודר, פינת ישיבה, חדר שינה, פינת קפה ומיני-בר מאובזר (בתשלום). הסוויטה מאובזרת ב-2 מסכי טלויזיות עם חיבור לכבלים, 2 טלפונים, ריהוט עץ במרפסת וכספת.

סוויטה פונה לבריכה או לים:

סוויטה המיועדת לזוג ושני ילדים או לשלושה מבוגרים. הסוויטה כוללת סלון, חדר אמבט מהודר, פינת ישיבה, חדר שינה, פינת קפה ומיני-בר מאובזר (בתשלום). הסוויטה מאובזרת ב- 2 מסכי טלוויזיה עם חיבור לכבלים, 2 טלפונים, ריהוט עץ במרפסת וכספת.

סוויטות:

סוויטה עם נוף לים המיועדת לזוג ושלושה ילדים או ל-4 מבוגרים. הסוויטה כוללת סלון, שני חדרי שינה, שני חדרי אמבט מהודרים, פינת ישיבה, פינת קפה ומיני-בר מאובזר (בתשלום). הסוויטה מאובזרת ב-3 מסכי טלוויזיה עם חיבור לכבלים, 3 טלפונים, מרפסת שמש עם ריהוט עץ וכספת.

סוויטת עם ג`קוזי:

סוויטה עם נוף לים המיועדת לזוג ושלושה ילדים או ל-4 מבוגרים. הסוויטה כוללת סלון, 2 חדרי שינה, 2 חדרי אמבט מהודרים, פינת ישיבה, כספת, פינת קפה ומיני-בר מאובזר (בתשלום). הסוויטה מאובזרת ב-3 מסכי טלוויזיה עם חיבור לכבלים, 3 טלפונים, מרפסת שמש עם ג`קוזי מפואר וריהוט עץ.

אילת

11°-13°
שלישי 8°-22°
רביעי 10°-24°
חמישי 11°-24°