נגישות
 • מלונות ישרוטל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש מלונות בישראל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

מלונות ישרוטל

הרשת נוסדה בשנת 1984 על ידי מר דיוויד לואיס. המלון הראשון ברשת שהקים לואיס היה מלון ישרוטל המלך שלמה באילת. מאז היווסדה, ישרוטל הפכה לרשת המלונות הגדולה והמצליחה באילת ונכון ליום היא מפעילה 8 מלונות בעיר, מלון רויאל ביץ' אילת הינו היוקרתי מביניהם.

מלון ישרוטל

רשת מלונות ישרוטל היא הבעלים של 4 מלונות נוספים בארץ: ישרוטל טאואר תל אביב, ישרוטל פונדק רמון, ישרוטל ים המלח ומלון הספא היוקרתי יערות הכרמל. בסך הכל רשת מלונות ישרוטל מציעה כ-2,700 סוויטות וחדרים בכל רחבי הארץ והמלונות השונים מציעים מגוון רחב של שירותים עסקיים ופרטיים: מסעדות, אולמות כנסים, מגרשי טניס, מועדוני ילדים, בריכות שחייה ועוד...

תוכניות הבידור של רשת מלונות ישרוטל מספקות לאורחיה בידור ברמה גבוהה ואפילו כוללת לאורך השנה מופעים, פסטיבלים ואירועים שונים: פסטיבל יינות, פסטיבל ברידג', פסטיבל קולנוע, תחרות בינלאומית בפסנתר, פסטיבל מוזיקה קלאסית. בנוסף לצוותי הבידור הקבועים שנמצאים בכל מלון ישרוטל, המשעשעים את קהל האורחים של הרשת על בסיס יום-יומי.

בנוסף, הלקוחות של רשת מלונות ישרוטל מקבלים גם הנחות בשימוש באטרקציות באילת וגם ילדי האורחים נהנים מהפעלות. במועדוני ה"ילדודס", במלונות ישרוטל אילת, מועסקים מדריכים מקצועיים ומסורים, כמו גם צוותי בידור ייחודיים שנועדו להפוך את החופשה שלכם לגן עדן מהנה בשביל הילדים וכך בעצם גם לתת שקט להורים.

אגמים

רשת מלונות ישרוטל גם פונה לנופשים שמחפשים נופש רגוע יותר, כזה שמזכיר יותר את סיני, ישרוטל אגמים, אגם גדול, מפרצים מקסימים וחדרים עם ירידה ישירה לתוך הבריכה. מלון אגמים מציע לכם חווית נופש של ערסלים, הירגעות ופינוקים שלא תמצאו במקום אחר.

ישרוטל אילת

בכל מלון ישרוטל תמצאו ספא מפנק, כל מלונות הרשת באילת (ישרוטל אילת) כוללים את מועדון הספא "אספרי", בספא תטופלו ותפונקו על ידי מטפלים מקצועיים שיעניקו לכם טיפולים שונים. ניתן גם לרכוש חבילות טיפולים שונות. מועדון ספא הדגל של רשת מלונות ישרוטל הינו כמובן אחוזת הבריאות של יערות הכרמל, שם תקבלו טיפולים מכל הסוגים ולכל הצרכים התרפויטיים שיש. כמו כן, מוצעות חבילות ספא ייחודיות לטיפוח היופי, לאיזון גופני ורוחני ועוד.

 
 
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.