נגישות
  • טיולים מאורגנים למשפחות הולנד וגרמניה - פארקים ללא הפסקה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:

טיולים מאורגנים למשפחות 2019

פארקים ללא הפסקה
טיולים מאורגנים בריסל

טיול מאורגן אין כמו אירופה לכל המשפחה

אין כמו אירופה לכל המשפחה-DFA
14/7/19 - 21/7/19
ארוחת בוקר
טיולים מאורגנים בריסל

טיול מאורגן לכל המשפחה - אין כמו אירופה

אין כמו אירופה לכל המשפחה-DFA
21/7/19 - 28/7/19
ארוחת בוקר
טיולים מאורגנים בריסל

טיול מאורגן אין כמו אירופה - משפחות

אין כמו אירופה לכל המשפחה-DFA
28/7/19 - 04/8/19
ארוחת בוקר
טיולים מאורגנים בריסל

מאורגן אין כמו אירופה לכל המשפחה

אין כמו אירופה לכל המשפחה-DFA
07/7/19 - 14/7/19
ארוחת בוקר

טיול משפחות להולנד וגרמניה- "פארקים ללא הפסקה"


 
כוכבי הטיול:
הולנד - פארק שעשועים אפטלינג, פארק רכבות הרים ואליבי, פארק חיות ים דולפינריום, כפר הדייגים וולנדאם, ביקור במפעל גבינות וקבקבים, מוזיאון טחנות הרוח הפתוח -זאנס סחאנס, אמסטרדם ובנוסף (בתשלום) כפר התעלות המופלא חיטהורן.
 
גרמניה - פארק השעשועים פנטזיה לנד, העיר זולינגן, מוזיאון השוקולד קלן, מרכז קלן – הקתדרלה, מדרחוב הקניות הוהשטראס המפורסם ובנוסף (בתשלום) - טירת ימי הביניים שלוס בורג ומסע ללב האדמה במערות Attahohle.
 
מסלול הטיול:
 
יום 1 תל אביב - קלן - וולנדאם – זאנס סחאנס 
ניפגש בנמל התעופה ע”ש בן גוריון ונמריא לקלן שבגרמניה. ניסע צפונה לכיוון כפר הדייגים ההולנדי, וולנדאם. נבקר בחוות גבינות ואף במפעל משפחתי  לייצור קבקבי עץ מסורתיים הולנדיים. משם נמשיך לביקור בכפר הציורי זאנס סחאנס ונתרשם מטחנות הרוח המפורסמות ומשלל ביתנים המציגים כמוזיאון פתוח את תרבות הולנד לתפארתה.

יום 2 פארק הדולפינריום – פארק וואליבי הולנד
יום של שני פארקים מקסימים – הדולפינריום המפורסם באירופה, עם מופעים חיים של אריות ים, דולפינים ועוד מלא הפתעות לנו - אוהבי החיות. בחלק השני של היום, נבקר בפארק רכבות ההרים Walibi , פארק המתמחה ברכבות הרים מכל הסוגים, עם או בלי לופים משגעים. בתום יום עמוס חוויות, חזרה למלוננו.

יום 3 אמסטרדאם -  חיטהורן המופלאה
היום, נצא לסיור בעיר אמסטרדם. נטייל בין הסמטאות ותעלות המים של העיר הקרויה אף “ונציה של הצפון”. נעבור בכיכר דאם ושם נצפה בארמון המלוכה ונטייל ברובע היהודי – בקרבת בית הכנסת הפורטוגזי רווי היסטורית עמנו בגולה. כמו כן  ניתן יהיה לנסוע (בתשלום) לעיירה הציורית - חיטהורן, הבנויה על תעלות מים המשמשות ככבישי העיירה. הטיול כולל כמובן שייט בין התעלות ועצירה לשיטוט חופשי במרכז הכפר הייחודי. נשוב ללינה במלוננו.
 
יום 4 פארק שעשועים אפטלינג
לאחר ארוחת הבוקר, נצא ליום מלא חוויות בפארק השעשועים אפטלינג. פארק אפטלינג הוא מהפארקים המובילים והפופולאריים ביותר באירופה, הוא גם אחד היפים ביותר בה. יער האגדות של אפטלינג משתרע על 720 דונם ומשמש כביתם של גמדים שובבים, פיות מתוקות, מכשפים ואפילו פחי זבל מדברים. העיצוב של הפארק כולל גם טירות אבירים, מערות גמדים, פטריות ענק וגינות מרהיבות של פרחים ססגוניים. בתוך הפארק חלקים המוקדשים לאגדות האחים גרים השונות, לסיפורי שדים ורפאים ואפילו לסיפורי אלף לילה ולילה. בפארק גם אגף מרשים של רכבות הרים. אחרי יום מענג זה חזרה ללינה במלוננו.

יום 5  גרמניה – חבל הריין הצפוני/ ואסטפאליה
לאחר ארוחת הבוקר, ניסע  לחבל הגרמני – וסטפאליה, בצפון נהר הריין. נבקר בעיר זולינגן, אחת משלוש המופלאות באזור: Bergish Three, המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) למסע בלב האדמה, במערת נטיפים Atta Hohle, הנחשבת למרשימה ביותר בגרמניה ובה מסלול הליכה פתוח של כ – 2 ק"מ, בין זקיפים ונטיפים מרהיבים ביופיים, מסע שימשיך לטירת Schloss Burg  המשוחזרת, שם נספוג אווירת אבירים מימי הביניים. בתום המסע, לינה באזור.

יום 6 גרמניה – פארק שעשועים Phantasialand
לאחר ארוחת הבוקר נצא לבקר בעולם האגדות  Phantasialand . הפארק מחולק לכמה "עולמות גיאוגרפיים", עם חוויות שונות לכל הגילאים – מתקני אקסטרים, מתקנים לקטנים, מופעים קסומים ועוד. הנאה מובטחת בפארק הרביעי (!!!!!) במספרו בטיולנו.

יום 7 קלן – תל אביב
לאחר ארוחת הבוקר, נבקר במוזיאון השוקולד בקלן, כדי לסיים את הטיול עם חוויה מתוקה. נתרשם מקתדרלת קלן העצומה, גשר המנעולים על הריין, חנויות מי קולון המקוריות וכמובן רחוב HOHE STRASSE שנחשב למדרחוב הקניות הגדול וההומה באירופה כולה. בשעות אחה"צ המוקדמות, ניסע לשדה תעופה לחזרתנו לתל אביב.  
 
המחירים כוללים:
v     טיסות 
v     בתי מלון - אכסון במלונות בדרגת תיירות טובה, בהתאם לכלול בתוכנית הטיול
v     תחבורה – אוטובוס  תיירים נוח וממוזג לביצוע הסיורים
v     תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל
v     מדריך מקצועי מבית אופיר טורס
 
המחירים אינם כוללים:
v     תשר למדריך הקבוצה
v     הנפקת דרכון ו/או הארכת תוקפו (על הדרכון להיות בתוקף למשך 6 חודשים מיום תחילת הטיול)
v     תוספת דלק ומיסים – תוספת דלק שתחול לאחר 1.1.2016 וכן מיסי נמל בחו"ל
v     דמי סבלות
v     כל מה שלא כלול בסעיף "המחירים כוללים"