נגישות
  • טיולים מאורגנים לקובה וקוסטה ריקה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:

טיולים מאורגנים לקובה וקוסטה ריקה


לטיולים מעודכנים לחץ כאן

טיולים לקובה וקוסטה ריקה


זהו מסלול המשלב תרבות, מוסיקה , הסטוריה, טבע, פעילות אתגרית ונופש בחוף הקריבי.
בקובה- תוכנית הטיול תוביל את המטיילים אל סמטאות הערים העתיקות/קולוניאליות, מועדוני המוסיקה, מפעלי ייצור הסיגרים ומפגש בלתי אמצעי עם המקומיים. נעשה את זאת ככל שיהיה אפשר אף מעבר לתוכנית עצמה.
בקוסטה ריקה- נטייל בשמורות טבע וביערות גשם, נצפה במגוון רב של בעלי חיים וצמחים, נהלך על גשרים התלויים בין שמים וארץ, נגלוש בקנופי מרגש (אומגות בין צמרות עצים), נצפה בהרי געש מעלי עשן, נתרחץ בחופים קריביים לבנים ונטבול במעיינות טרמאליים חמים ומפנקים.

אופי הטיול- מסע בתנאים טובים. מסלולי הליכה בערים, מועדוני סלסה חושניים ואווירת רחוב צבעונית. טיול מודרך בדגשי טבע. הליכה בשמורות (בשבילים מסומנים), מעט פעילות ספורטיבית ומשפחתית ונופש.

קובה היא אי צר וארוך, הגדול מבין האיים הקריביים. נמצאת בלב הים הקריבי בפתחו של מפרץ מקסיקו. מיקומה האסטרטגי כתחנה אחרונה בדרך ליבשת אמריקה הפך אותה, מאז גילויה בסוף המאה ה-15לנקודת מעבר חשובה עבור כובשים, מהגרים ויורדי ים, שביקשו ליהנות מאדמתו הפורייה של האי, אוצרות הטבע שלו ונמליו.
בעת האחרונה חלה התעוררות לטיולים לקובה. טיולים באווירה אחרת המפגישה אותנו עם נופים ירוקים, עמקים חקלאיים בהם מגדלים בחלקות קטנות טבק וסוכר, חופים קריביים לבנים יפהפיים הנושקים למי ים בצבעי הכחול והטורקיז עם שקיעות אדומות עוצרות נשימה. לצד החופים ניבנו בתי מלון מודרניים ומפנקים. הערים והכפרים צבעוניים ואוטנטיים. קצב ההתנהלות היום יומית איטית ומתגברת כשנשמעת מוזיקת הסלסה הקובנית הקצבית. קובה אינה מדינה מודרנית, היא מזכירה את ארץ ישראל הטובה והנאיבית כפי שחיינו לפני כ- 50 שנים. גלגלי הזמן עצרו מלכת. כמו רוטב הסלסה גם האוכל בקובה והמוסיקה היא תערובת ומפגש מרתק בין תרבויות: ספרדית, צרפתית, אפריקאית, סינית ועוד. הססגוניות הקובנית, ניחוחם המתקתק של הסיגרים האיכותיים בעולם המגולגלים ביד, טעמם של שיכר הרום וקוקטיילי המוחיטו והפינה קולדה, מכוניות עתיקות מיוחדות, מוזיקת סלסה, הסון ושירי אהבה קובניים ישנים, עושים את הטיול לאירוע מרגש שמלווה את המטיילים תקופה ארוכה לאחר שובם לארץ.
קוסטה- ריקה קיבלה את שמה מכריסטופר קולומבוס ופירוש תרגומו מספרדית - "החוף העשיר". קוסטה ריקה היא מדינה דמוקרטית, שלווה ומכניסת אורחים. חבל ארץ ירוק ואקולוגי המכונה בגאווה בשם "שוויץ של מרכז אמריקה". המקום בורך בטבע פראי, נוף בראשיתי נפלא ועולם חי וצומח עשיר ומגוון. כ-30% משטחה מוגנים בשמורות טבע עם מסלולי הליכה נוחים ומשולטים. בנוסף, במדינה הרי געש מרשימים, מעיינות טרמליים חמים, יערות גשם, פעילויות ספורטיביות וחופי זהב ציוריים. כל אלה ועוד עושים את קוסטה ריקה לפנינת טבע עוצרת נשימה.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.