נגישות
  • טיולים מאורגנים למשפחות

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:

טיולים מאורגנים למשפחות 2018

טיול מאורגן למשפחות הוא הזדמנות נהדרת לזמן איכות עם היקרים לכם. הטיול מלווה בהנאה, התרגשות ושלל חוויות חדשות. אנו באופיר טורס מאמינים כי טיולים מאורגנים למשפחות מהווים הזדמנות לא רק לחקור את הארץ או את העולם, אלא גם להגביר את חווית ה"ביחד", להתגבש וליצור זכרונות משותפים. עם זאת, ארגון טיול משפחות הוא משימה מורכבת – מגוון המסלולים והאטרקציות עצום, וחשוב לא רק למצוא את המקומות המעניינים ביותר במחירים הזולים ביותר, אלא גם לשמור על איזון. טיול מאורגן למשפחות חוסך מכם את הצורך לבנות את המסלול בעצמכם, ומציע לכם חוויה משפחתית קולחת, במינימום מאמץ מצידכם. אנו באופיר טורס מציעים מגוון טיולי משפחות מאורגנים.
טיולים מאורגנים בנגקוק

טיול מאורגן משפחות לתאילנד כולל נופש בפטאיה

תאילנד למשפחות ונופש בפטאיה 15 ימים
20/11/18 - 03/12/18
חצי פנסיון
באישור מיידי
טיולים מאורגנים בנגקוק

טיול מאורגן לתאילנד כולל נופש בקו צ'י - משפחות

תאילנד למשפחות ונופש בקו-צ`אנג 15 ימים
10/1/19 - 23/1/19
חצי פנסיון
באישור מיידי
טיולים מאורגנים בנגקוק

טיול מאורגן לתאילנד ונופש בפוקט - משפחות

תאילנד למשפחות ונופש בפוקט 15 ימים
06/12/18 - 19/12/18
חצי פנסיון
באישור מיידי
טיולים מאורגנים בנגקוק

טיול מאורגן לתאילנד ונופש בפטאיה - משפחות

תאילנד למשפחות ונופש בפטאיה 12 ימים
02/12/18 - 12/12/18
חצי פנסיון
באישור מיידי

טיולים מאורגנים למשפחות לאירופה

מסלולים מוצעים:

איטליה וקרואטיה סלובקיה משפחתית 
בעקבות דרקולה - רומניה 
פינוקיו - צפון איטליה 
חגיגת פארקים -  פריז, בריסל ואמסטרדם הולנד וגרמניה- "פארקים ללא הפסקה" 
היער הקסום - היער השחור


יבשת אירופה היא יעד מועדף לטיולי משפחות באופן כללי, ולטיולי משפחות מאורגנים – בפרט. הסיבה לכך: טיול משפחות לאירופה הוא טיול קרוב, בקרב תרבות דומה, עם מותגים מוכרים – מה שמתאים ונכון לילדים, אך עם זאת יש בו את כל הקסם של צרפת, הולנד, ספרד או גרמניה – מה שכמובן מושך מבוגרים. בנוסף, טיולי משפחות לאירופה משלבים בדרך כלל אטרקציות נפלאות לכל המשפחה.

טיול משפחות לצרפת, למשל, עובר גם ביורודיסני –ניתן לפגוש לא מעט משפחות אשר יצאו אל טיול משפחות לפריז באופן עצמאי במיוחד כדי להגיע ליעד זה. אולם אירופה מציעה פארקים מרהיבים רבים: טיול משפחות לאיטליה, למשל, יעבור בדרך כלל גם בפארק גראנדה לנד המהנה, טיול מאורגן למשפחות העובר בהולנד יחייב עצירה בפארק אפטלינג, טיול משפחות לספרד יכלול גם את פארק השעשועים פורט אוונטורה.

כמובן, טיול משפחות מאורגן בחוכמה משלב את הפארקים, שהם כיף טהור, עם ערים מרתקות, מוזיאונים וטבע, ומאזן בין ימים "רגועים" לימים "סוערים". טיולים מאורגנים למשפחות של אופיר טורס בנויים בצורה האופטימלית כדי לאפשר לכם ולילדיכם להכיל את החוויה על הצד הטוב ביותר.* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.