נגישות

רומא וטוקסנה - רומא ודרומה - מסלולי טיול מאורגן לאיטליה

רומא וטוסקנה - מסלול טיול מאורגן 

 
כוכבי הטיול: רומא, סיינה, סן ג'מיניאנו, פירנצה, פיזה, אורבייטו
 
יום 1 – ת"א - רומא
נפגש בנתב"ג ונטוס לרומא – בירת איטליה. עם ההגעה נצא למדינת הוותיקן. נבקר בכיכר פטרוס הקדוש המרהיבה, פרי תכנונו של ברניני ובבזיליקת פטרוס הקדוש, הנחשבת לגדולה והמפוארת בעולם. בערב נצא לסיור הכרות עם אתריה המוארים של רומא כולל המזרקות והכיכרות המפורסמות. בתום הסיור ניסע למלוננו ברומא ללינה.
 
יום 2 – רומא העתיקה – טיבולי (בתשלום)
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור ברומא העתיקה. נבקר בכנסיית "פטרוס בכבלים", בה נמצא פסל משה של האומן מיכלאנג'לו. נצפה בקולוסאום, הפורום הרומאי, בשער קונסטנטין ושער טיטוס. נסיים את הסיור בפיאצה ונציה הגדולה והמרשימה, הצופה על הרחוב הראשי והמרכזי "ויה דל קורסו". אחה"צ נמשיך לטיבולי לביקור בגנים ובמזרקות של וילה ד'אסטה. לאחר הסיור נהנה מארוחת ערב לצלילי שירה ונגינה של פולקלור איטלקי. בתום הסיור ניסע למלוננו ברומא ללינה.
 
יום 3 – סיינה – סן ג'מיניאנו
הבוקר ניפרד מרומא וניסע צפונה למחוז טוסקנה. נגיע לסיינה שנשתמרה מתקופת ימי הביניים ונבקר בכיכר המפורסמת. נצפה בקתדרלה המרהיבה ומשם נמשיך לסן ג'מיניאנו, הלא היא עיר הצריחים והמגדלים – "מנהטן של ימי הביניים". נסייר בסמטאותיה הציוריות ולא נוותר על טעימה מהגלידה שזכתה במדליה עולמית.בתום הסיור ניסע למלוננו שבטוסקנה ללינה.
 
יום 4 – פירנצה - פיזה
הבוקר נבקר בבירת מחוז טוסקנה – פירנצה, עיר האומנות.  נראה את הדואומו,
דלתות גן העדן, כיכר הסיניוריה ובו פסל דוד וכמובן "פונטה וקיו" – הגשר המפורסם.
בתום הסיור, נעלה לתצפית מרהיבה על העיר ואתריה מפיאצלה מיכלאנג'לו.
משם ניסע לפיזה, הידועה בזכות המגדל הנטוי. נצפה בקתדרלה, בית הטבילה, וכמובן לא נפסח על צילום על רקע המגדל. בתום הסיור ניסע למלוננו שבטוסקנה ללינה.
 
יום 5 – צ'ינקואה טרה – יום חופשי
המעוניינים, יוכלו לצאת (בתשלום) ליום שיוקדש כולו לטיול קסום בריביירה האיטלקית. ניסע לעיר לה ספציה, ממנה נמשיך ברכבת מקומית לאזור הציורי של "חמש האדמות" – "צ'ינקואה טרה". נבקר בחלק מהעיירות, נהנה מיופיין ונטייל בסמטאות הציוריות. חוויה ייחודית מובטחת!. בתום הסיור ניסע למלוננו שבטוסקנה ללינה.
 
יום 6 – אורבייטו – רומא – ת"א
הבוקר נעזוב את חבל טוסקנה המדהים. ניסע דרומה לכיוון רומא ובדרכנו נבקר בעיירה הציורית "אורבייטו" שבמחוז אומבריה. נעלה לעיירה בפוניקלור ונצפה בקתדרלה הגותית הגדולה והמרהיבה שנבנתה במהלך 500 שנה.
נסייר בסמטאות הציוריות ונהנה מכוס קפוצ'ינו או מיין לבן האופייני למקום.
משם נעשה דרכנו לשדה התעופה ברומא לטיסה חזרה לארץ.
 
הערות:
המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. 
 
המחירים כוללים:
v     טיסות 
v     בתי מלון - אכסון במלונות בדרגת תיירות טובה, בהתאם לכלול בתוכנית הטיול
v     תחבורה – אוטובוס  תיירים נוח וממוזג לביצוע הסיורים
v     תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל
v     מדריך מקצועי מבית אופיר טורס.
 
המחירים אינם כוללים:
v     תשר למדריך הקבוצה
v     הנפקת דרכון ו/או הארכת תוקפו (על הדרכון להיות בתוקף למשך 6 חודשים מיום תחילת הטיול).
v     תוספת דלק ומיסים – תוספת דלק שתחול לאחר 1.1.2016 וכן מיסי נמל בחו"ל
v     דמי סבלות
v     כל מה שלא כלול בסעיף "המחירים כוללים"


 

רומא ודרומהכוכבי הטיול: רומא, נאפולי, פוזיטנו, אמלפי, ראוולו, פומפיי

יום 1- ת"א – רומא - ותיקן
נפגש בנתב"ג ונטוס לרומא, בירת איטליה. נצא למדינת הוותיקן ונבקר בכיכר פטרוס הקדוש המרהיבה, פרי תכנונו של ברניני ובבזיליקת פטרוס הקדוש, המפוארת והגדולה בעולם, בה נמצא פסל ה"פיאטה" המפורסם של מיכלאנג'לו. בערב ניתן להצטרף (בתשלום) לסיור לילי בכיכרות ובמזרקות המוארות של העיר – לינה ברומא.  

יום2 – רומא העתיקה - נאפולי                                                                                   
הבוקר נצא לסיור ב"רומא העתיקה". נבקר בכנסיית "פטרוס בכבלים", שם נמצא פסל משה של האומן מיכלאנג'לו. נמשיך ונצפה בקולוסאום – אחד מסמליה הבולטים של העיר, נראה את שער קונסטנטין ושער טיטוס ונעלה לתצפית על הפורום הרומאי, שם נשמע על ההיסטוריה של העיר. נסיים ב"פיאצה ונציה", מונומנט מרהיב שנבנה לאחר איחוד איטליה.  לאחר הסיור נעשה דרכנו דרומה לכיוון נאפולי. לינה באזור.  

יום 3 - הדרך האמפליטנית – פוזיטנו – אמלפי - ראוולו
היום נטייל ב"דרך האמפליטנית", אחת הדרכים היפות בעולם שהוכרזה ע"י אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. נתחיל את היום בנסיעה בכביש צר ופתלתל, לאורך עשרות קילומטרים של מצוקים שנשברים בדרמטיות אל הים. מצדם השני כפרי דייגים צבעוניים, כרמי זיתים, גפנים ומטעי לימונים שמהם מייצרים את ליקר הלימונצ'לו המפורסם. נערוך תצפית על עיירת הקיט הצבעונית, פוזיטנו ונגיע לעיירה אמלפי שהייתה בעבר מעצמה ימית. מאמלפי נעפיל לראוולו, עיירת פסטיבל המוסיקה, ממנה נשקף נוף נפלא של מפרץ סלרנו. מראוולו נעשה דרכנו חזרה למלוננו.

יום 4 – (יום חופשי) – קפרי-סורנטו
ניתן להצטרף (בתשלום) לטיול ב"אי החיים הטובים – קפרי". נשוט ברחפת לאי, נבקר במערה הכחולה (באם מזג האוויר והגאות יאפשרו). נמשיך בנסיעה לעיירה המקסימה אנאקפרי, הצופה על האי מגבוה. נטייל בטיילת של העיירה ונשקיף על הנוף הנפלא. נשוטט להנאתנו בסמטאות הציוריות ונטעם את הליקר המקומי – לימונצ'לו. בתום הסיור נפליג לסורנטו, ששמה ניתן לה בגלל הסירנות המיתולוגיות, ששרו כאן בקולן היפה וגרמו לכל יורדי הים שהתאהבו בשירתן להתנפץ עם ספינותיהם אל צוקי החוף התלולים. נטייל במרכז העיירה, נהנה מהסמטאות הציוריות והאווירה המיוחדות. לינה באזור.
 
יום 5 – פומפיי – נאפולי - רומא
הבוקר נצא לסיור מודרך בפומפיי, העיר הרומית הגדולה שנקברה תחת אפר הלבה של הר הגעש וזוב, בשנת 1979 לספירה. נשמע את סיפורה המיוחד של העיר – נראה את בתי העשירים, בית הבושת, המאפיה, הפורום ועוד. לאחר מכן נבקר בנאפולי, נראה את כיכר פלבישוטו, ארמון המלך, גלריה אומברטו, בית האופרה וכמובן שנותיר זמן לשוטטות במדרחוב ובבתי הקפה של העיר.         אחה"צ נעשה דרכנו לשדה התעופה ברומא ונטוס מלאי חווית חזרה לארץ.  
 
 
הערות:
המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים.
ייתכנו שינויים בסדר ומקומות הלינה.
המחירים כוללים:
v     טיסות תל אביב - רומא- תל אביב
v     בתי מלון - אכסון במלונות בדרגת תיירות טובה, בהתאם לכלול בתוכנית הטיול
v     תחבורה – אוטובוס  תיירים נוח וממוזג לביצוע הסיורים
v     תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל
v     מדריך מקצועי מבית אופיר טורס
 
המחירים אינם כוללים:
v     תשר למדריך הקבוצה
v     הנפקת דרכון ו/או הארכת תוקפו (על הדרכון להיות בתוקף למשך 6 חודשים מיום תחילת הטיול).
v     תוספת דלק ומיסים – תוספת דלק שתחול לאחר 1.1.2016 וכן מיסי נמל בחו"ל
v     דמי סבלות
v     כל מה שלא כלול בסעיף "המחירים כוללים"