נגישות
  • טיולים מאורגנים לרוסיה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:

טיולים מאורגנים לרוסיה

הפדרציה הרוסית היא המדינה בעלת השטח הגדול בעולם וחולקת גבול משותף עם 14 מדינות שונות. טיול מאורגן לרוסיה חושף את המבקרים בה לניגודים מרתקים. במהלך הטיול תמצאו היסטוריה עשירה שהטביעה את חותמה בעולם כולו: דיקטטורים אכזריים אל מול אנשי רוח מהגדולים בעולם, ארכיטקטורה עדינה ויפהפייה לצד מפלצות תעשייתיות קומוניסטיות ואפורות, עושר עצום לצד עוני קשה, תושבים לבביים ומכניסי אורחים אל מול ביורוקרטיה בלתי נגמרת.הניגודים ניכרים גם בנופים אליהם תיחשפו במהלך הטיולים המוצעים - טונדרה קפואה, חופים שטופי שמש, יערות עבותים, אגמים עמוקים, פסגות מושלגות ומשטחי עשב אדירים. כל אלה הופכים את רוסיה ליעד מרתק.
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים קופנהגן
טיולים מאורגנים סנט פטסבורג

מאורגן לסנט פטרסבורג

RULED - ST PETERSBURG
02/6/19 - 06/6/19
ארוחת בוקר
טיולים מאורגנים סנט פטסבורג

מאורגן לפניני מוסקבה וסנט פטרסבורג

פניני מוסקבה וסנט פטרסבורג
16/5/19 - 22/5/19
חצי פנסיון
טיולים מאורגנים

טיול מאורגן לרוסיה עם אופיר טורס


אופיר טורס פתחה את השוק המבוקש של טיולים מאורגנים לרוסיה לפני כעשור תחת המותג "לילות לבנים" - אשר מתאר תופעת טבע מרתקת המתרחשת בין השאר בעיר סנט פטרסבורג למשך תקופה מסוימת בקיץ - האור נמשך גם בלילה וחשיכה של ממש איננה משתררת כלל ועיקר.
 
אופיר טורס  צברה ניסיון של מעל 40,000 נוסעים ליעד זה – לקוחותינו מדרגים טיולים לרוסיה במסלולים השונים - כטיולי הדגל של החברה. אופיר טורס מציעה מספר רחב של טיולים מאורגנים לרוסיה. כל טיול לרוסיה כולל מספר שונה של ימים – המאפשרים הרחבה והעמקה של התוכנית והמסלול ככל שהטיול ארוך יותר. סוכני הנסיעות המיומנים שלנו ישמחו לשמוע לייעץ לכם על טיולים לרוסיה שמתאימים לכם בדיוק, מבחינת אורך המסלול, מספר הימים, היעדים המרכזיים ועוד. טיול מאורגן לרוסיה מזמינים רק דרך אופיר טורס!
 

טיול מאורגן לרוסיה - מוסקבה

 
בירתה של רוסיה היתה בעבר לבה של מעצמת הענק ברית המועצות. טיול למוסקבה, העיר הבלתי מושגת שמעבר למסך הברזל, היה עבור רבים בבחינת חלום. כיום, לעומת זאת, טיולים למוסקבה הם דבר שבשגרה, וניתן לנצל טיול מאורגן למוסקבה בכדי לשוטט בכיכר האדומה, מתחת לצריחיה הססגוניים של קתדרלת ואסילי הקדוש, להציץ בקרמלין הנודע, סמלה של רוסיה, וליהנות מהצגה חגיגית בתיאטרון הבולשוי.   
 

טיול מאורגן לרוסיה - סנט פטרסבורג


יש המכנים את סנט פטרסבורג הבירה הצפונית של רוסיה. אין ספק כי סנט פטרסבורג היא נקודת שיא במהלך טיול לרוסיה, ובה תמצאו עדות לעושר והסגנון המרהיב של רוסיה הצארית: תיאטראות, מוזיאונים, ארכיטקטורה מיוחדת ותרבות עשירה. סנט פטרסבורג מושכת כמות אדירה של מבקרים מדי שנה - לא רק תיירים המגיעים אל טיולים לרוסיה, לא גם אנשי עסקים, היות והעיר מהווה את מרכז העסקים הגדול במדינה.

אין ספק כי הדרך המועדפת לצאת אל טיול לרוסיה היא באמצעות טיול מאורגן. מחסור בשילוט בשפה האנגלית, פערי המנטליות והעובדה כי המקומיים אינם מדברים כמעט כלל בשפה האנגלית - לא מאפשרים לגלות את כל פניני המדינה העצומה הזאת שלא בצורת טיול מאורגן לרוסיה, עם מדריך ישראלי מנוסה.

מוסקבה

1°-3°
חמישי -1°-2°
שישי -3°-1°
שבת -7°-2°