1 פירוט עסקה
שלב נוכחי
2 ביצוע הזמנה
3 סיום

מלון באילת - ישרוטל ריביירה קלאב

2 לילות 2 נוסעים לינה בלבד

פרטי המלון באילת

 • תמונת המלון 1
 • תמונת המלון 2
 • תמונת המלון 3
 • תמונת המלון 4

ישרוטל ריביירה קלאב,
אילת

 • כללי

  חופשה בריביירה קלאב היא רעיון משתלם ביותר, לכל משך זמן, ומבלי לוותר על שום דבר, אם בוחרים לא לוותר... אוכלים במרפסת הדירונית או בכל מסעדה בסביבה שתבחרו, ומוציאים בדיוק כמה שרוצים על מה שרוצים!
  מעבר לכל הדברים הנכונים האלה, כיאה בכל חופשה משפחתית, פועל במקום גם מועדון ילדים מקסים, המעסיק את הזאטוטים במהלך כל שעות היום, ומותיר גם מעט זמן פנוי להוריהם...
  עוד פועל במקום קולנוע בתלת מימד - `סינמה רשתי`, המקרין סרטים לכל המשפחה.
 • מידע כללי

  מלון `ישרוטל ריביירה קלאב`, הוא מלון דירוניות הממוקם בחוף הצפוני, מרחק 2 דקות הליכה מחוף הים, `טיילת המלך`, ואזור הבילויים והקניות של אילת.
  בזכות הדירוניות והסוויטות, המאובזרות במטבחון ובפינת אוכל, החופשה בישרוטל ריביירה קלאב מושלמת למשפחות ולקבוצות חברים - ובעיקר למי שמבקשים ליהנות מחופשה המתאימה לכל כיס.
  דירוניות הגן נושקות לבריכה ולהן יציאה פרטית אליה, ולחדרי הסטודיו שמעליהן מרפסות מרווחות, הפונות גם הן לבריכה.
  במלון ישרוטל ריביירה קלאב פועל מינימרקט מצויד היטב, המציע, בין השאר, רכישת פריטי מזון וחומרי גלם לבישול עצמי במטבחון.
  כמו כן תמצאו במלון מתחם פלייזון חדשני עם משחקי מולטימדיה לילדים ונוער ומועדון `ילדודס` לקטנטנים.
 • מה במלון

  חופשה בריביירה קלאב היא רעיון משתלם ביותר, לכל משך זמן, ומבלי לוותר על שום דבר, אם בוחרים לא לוותר... אוכלים במרפסת הדירונית או בכל מסעדה בסביבה שתבחרו, ומוציאים בדיוק כמה שרוצים על...
 • מה בחדר

  סטודיו עם מרפסת לבריכה:

  חדר נעים ומרווח עם מרפסת הפונה לבריכה, מטבחון ופינת אוכל חדר סטודיו אינטימי ושקט בקומה השנייה. ארון, מיטה זוגית, מנורות קריאה, פינת ישיבה, מטבחון מאובזר, פינת אוכל המיועדת לזוג, חדר רחצה עם אמבטיה מרפסת וריהוט מרפסת.

  דירונית לארבעה:

  דירונית נעימה בת חדר וחצי עם מטבחון ופינת אוכל, ללא מרפסת, לא פונה לבריכה בדירונית: סלון, חדר שינה, מטבחון ופינת אוכל. בסלון: ארון, ספה נפתחת למיטה זוגית, פינת ישיבה. בחדר השינה: מיטה זוגית, מנורות קריאה. עוד בדירונית: מטבחון מאובזר, פינת אוכל לארבעה אנשים וחדר רחצה עם אמבטיה.

  דירונית גן לארבעה:

  דירונית נעימה בת חדר וחצי בקומת הקרקע עם מרפסת גן ויציאה לבריכה בדירונית: סלון, חדר שינה, מטבחון ופינת אוכל לארבעה אנשים. בסלון: ארון, ספה נפתחת למיטה זוגית, פינת ישיבה. בחדר השינה: מיטה זוגית, מנורות קריאה. עוד בדירונית: מטבחון מאובזר, פינת אוכל לארבעה אנשים, וחדר רחצה עם אמבטיה, מרפסת עם ריהוט גן.

  סטודיו עם מרפסת:

  חדר נעים עם מרפסת שאינה פונה לבריכה, מטבחון ופינת אוכל חדר סטודיו אינטימי ושקט בקומה השנייה. ארון, מיטה זוגית, מנורות קריאה, פינת ישיבה, מטבחון מאובזר, פינת אוכל המיועדת לזוג, חדר רחצה עם אמבטיה מרפסת וריהוט מרפסת.

  דירונית לחמישה:

  סוויטה נעימה המורכבת משני חדרי סטודיו עם דלת מקשרת ביניהם ושני חדרי רחצה בסוויטה: סלון, חדר הורים, מטבחון מאובזר ופינת אוכל לארבעה אנשים. בסלון: ספה הנפתחת למיטת יחיד, שולחן קפה. בחדר השינה: ארון, מיטה זוגית, מנורות קריאה, שולחן קפה. עוד בסוויטה: שני חדרי רחצה עם אמבטיה, מטבחון מאובזר, פינת אוכל לארבעה אנשים.

  דירונית גן לחמישה:

  סוויטה נעימה בקומת הקרקע המורכבת משני חדרי סטודיו עם דלת מקשרת ביניהם ויציאה לבריכה. לסוויטה שתי כניסות נפרדות. בסוויטה: סלון, חדר הורים, מטבחון מאובזר ופינת אוכל לארבעה אנשים. בסלון: ספה הנפתחת למיטת יחיד, שולחן קפה. בחדר השינה: ארון, מיטה זוגית, מנורות קריאה, שולחן קפה. עוד בסוויטה: שני חדרי רחצה עם אמבטיה, מטבחון מאובזר, פינת אוכל לארבעה אנשים.
התמונות להמחשה בלבד

הערות לעסקה

לאחר ביצוע ההזמנה ישלח אליך אישור על ביצוע ההזמנה לדוא"ל.
דרוג בתי המלון נקבע ע"י המלונות באופן עצמאי ואינו כפוף לגוף מפקח. גילאי ילדים במלונות בארץ הינם 2-12 אלא אם כן צוין אחרת.
לתנאים נוספים לחץ כאן

הרכב נוסעים

חדר 1

זוג
סוג החדר בסיס אירוח סטטוס מחיר
לינה בלבד באישור מיידי ₪875
לינה בלבד באישור מיידי ₪921
לינה בלבד באישור מיידי ₪1,027
לינה בלבד באישור מיידי ₪1,286
חזרה לרשימת התוצאות
סה"כ לתשלום כולל מיסים והיטלים ₪875