נגישות
 • סקי באנדורה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

סקי באנדורה עם אופיר טורס

סקי באנדורה שהיא מדינה יפהפיה משופעת הרים, בין צרפת לספרד. בשנים האחרונות סקי באנדורה הפך להיות יעד תיירותי מבוקש. אנשים רבים מכל העולם מעוניינים לקיים חופשת סקי במדינה הקטנה. באנדורה אין הרבה תושבים: 65,000 בלבד! רובם עובדים בתיירות, וזה אומר שתקבלו את השירות הטוב ביותר אם החלטתם לנסוע לסקי באנדורה. למדינה הרים מושלגים מרכס פירנאים. בנוסף, בילויים דוגמת בתי קפה, פאבים, אלכוהול וסיגריות עולים מעט מאד כסף באנדורה, בטח ביחס לאירופה כולה. כל זאת הופכים את את אנדורה ליעד מושלם עבורכם אם החלטתם לצאת לחופשת סקי בחורף הקרוב.

אתרי סקי באנדורה


במדינה הקטנה יש הרבה מאד סקי: חמישה אתרים פעילים ושני איזורי גלישה. גראנד ולירה, ואלנורד, ארינסל וארקליס הם רק חלק מהם. באתרים אלו אפשר למצוא מסלולי גלישה ברמה הגבוהה ביותר, כחול / אדום / שחור, מקומות לימוד ובתי ספר, השכרת ציוד בצורה נגישה, חנויות לרכישת ציוד ועוד. כאמור בכל אחד מהאתרים של סקי באנדורה יש בית ספר המלמד אתכם לגלוש כמו שצריך, מרמת מתחילים ועד אימונים למתקדמים, באנגלית. בנוסף כל האתרים מציעים סנופארק, מתקנים לגולשים בסגנון חופשי, אפרה סקי, מעליות, רכבל, בתי מלון וכמובן אפשרויות בילוי דוגמת מסעדות, פאבים ועוד. אתרים רבים מציעים חבילות סקי הכוללות גם שהות במלון, העברות, טיסות, אוכל ועוד. לרוב הטיסות הן לברצלונה ומשם נוסעים לאתרי סקי באנדורה שבחרתם. באופיר טורס אנו מציעים לכם דילים רבים לחופשת סקי באנדורה – גם חבילות של הכל כלול, כמפורט לעיל.


חופשת סקי באנדורה במיוחד לישראלים


חופשת סקי באנדורה עבור מטייל ישראלי מתחיל שאין לו ניסיון היא טובה מאד, שכן אפשר ללמוד לעשות סקי בסבלנות ואיטיות. לומדים מדרגת קושי קלה ועד בינונית. כאמור, במדינה הקטנה שמשקיעה עצמה בתיירות – יש מדריכים רבים שישמחו ללמד אתכם, זו פרנסתם. החוויה של הסקי במדינה הקטנה היא חד פעמית: יחס מיוחד, שירות טוטאלי, נוף עוצר נשימה וכמובן סקי ברמה הגבוהה ביותר. כל אלו הופכים את החופשה שלכם במדינה לחד פעמית וזו הסיבה שאלפים של תיירים מגיעים בכל שנה לעשות שם סקי.

אופיר טורס תשמח להציע לכם חבילות סקי שונות בחורף. אם בכל זאת תרצו לבקר באנדורה ולא בחורף, נשמח להציע לכם שירותים אחרים עבור המדינה – דוגמת טיסות, מלונות, טיול משולב עם ספרד או צרפת ועוד. בקיץ ישנם דברים רבים לעשות באנדורה, לדוגמה רכיבה על סוסים או ספורט אקסטרים, ג'יפים ועוד.