נגישות
 • חבילות נופש לסקי בסוצ'י רוסיה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

הדילים החמים לסקי ברוסיה 2019 - יתעדכנו בקרוב

מגוון חבילות סקי לסוצ'י, רוסיה.

חבילות סקי לרוסיה עם אופיר טורס

מגוון חבילות סקי בסוצ'י, רוסיה

סקי בסוצ'י, רוסיה – אתר Rosa Khutor  אלפיני

 
Rosa Khutor  הוא אתר נופש יוקרתי באיכות בינלאומית והמפורסם ביותר ברוסיה,  הוא ממוקם במרכז הקווקז המערבי, כ-40 דק' נסיעה בלבד משדה התעופה הבינלאומי של העיר סוצ'י.  אתר זה היה הראשון לפגוש בסטנדרטיים הגבוהים של המטיילים ההרריים באירופה ומאוד נגיש ומציע מגוון רחב של פעילויות עבור אורחים בגילאים שונים ומשפחות עם ילדים. באתר כ-1600 חדרים ומגוון של שירותים, בניהם מסעדות, ברים, בתי ספר לסקי, משטח החלקה על הקרח ,תוכניות מיוחדות עבור ילדים, וכו',כל זה  על מנת לספק חופשת סקי בלתי נשכחת באתר האולימפי.
 
רוזה חוטור מתגאה במיקומו הקרוב מאוד למדרונות הסקי המדהימים שתוכננו בטכנולוגיה מתקדמת על ידי המומחים המובילים בעולם, והסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות ובטיחות. אתר הסקי מתאים גם למתחילים וגם למומחים, מציע רמות קושי שונות ומאפשר לבדוק את הגבולות, ליהנות ולהתמקצע, בזכות אזור הסקי המתרחב כל הזמן הודות לבניית תשתיות חדשות והתקדמות האתר. השלג בסוצ'י ייחודי מאוד, שילוב של אוויר מחוף הים ומים צלולים – מה שהופך אותו לרך ושופע יותר, אך בריזורט זה קיימת אחת ממערכות השלג המלאכותיות הגדולות באירופה, התורמות לשלג האמיתי הקיים – בימים בהם הטבע זקוק לעזרה.
 
סוצ'י אירחה את אירועי הסקי עבור אולימפיאדת החורף ואת המשחקים האולימפיים הפאראלימפיים בשנת 2014, שם התחרו בסגנונות שונים כגון – הוקי קרח, סנאובורד, סקי אלפיני, סקי חופשי, קפיצות סקי ועוד. אתרי הנופש ממשיכים את דרכם של פיתוח האתרים גם לאחר סיום המשחקים וממשיכים להתקדם ולהתפתח.
 
אורך כולל של שבילי הסקי ברוזה חוטור הוא – 77 ק"מ, ירידה אנכית מקסימלית של שבילים מסתכמים ב- 1534 מ', ישנם 21 מעליות, שהמעלית הגבוהה ביותר היא גונדולה "אקספרס הקווקז" המטפסת לפסגה ב-2,320 מ' (7,610 רגל), מניבה ירידה אנכית של מעל קילומטר ב- 1,760 מ' (5,770 רגל), אזור הבסיס העיקרי לסקי הוא ברמת רוזה ב-1,170 מ' (3,840 רגל) עם ירידה אנכית של 1,150 מ' (3,770 רגל) מהפסגה.
 
הנוף מהפסגה הוא עוצר נשימה וייחודי, וסוצ'י מייחדת את עצמה בשילוב טבעי מדהים של אזור אלפיני ואקלים ים תיכוני.
שלח