טיולים מאורגנים

הטיולים המאורגנים מבית אופיר טורס מתוכננים בקפידה מתוך ניסיון רב של 62 שנות פעילות. המסלולים המוצעים מותאמים לקבוצות וכוללים את מיטב האתרים ביעד הנסיעה. את הטיולים מלווים מדריכים מקצועיים בעלי וותק וניסיון רב.

יציאה לטיול מאורגן עם אופיר טורס מבטיחה חזרה בטוחה ארצה כשאתם עמוסי רשמים וחוויות.

אז הכינו את הדרכונים וארזו את המזוודות!!
 


 
חיפוש טיולים מאורגנים
לאן?
יעד
מתי?
יציאה

לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
ההרשמה
בוצעה בהצלחה!
7 לילות  א. בוקר כולל פסטיבל הניוקי בורונה
יציאה: 23/02/2017 חזרה: - 02/03/2017 | 7 לילות 

יעדים נוספים

7 לילות  23/2 - 02/3
א. בוקר
4 לילות  13/4 - 18/4
א. בוקר
10 לילות  08/4 - 19/4
א. בוקר
8 לילות  07/3 - 15/3
פנסיון מלא

טיולים מאורגנים עם אופיר טורס 

 

הידעתם? המבחן של המדינה קבע בפעם השמינית: אופיר טורס היא החברה המארגנת את "הטיולים המאורגנים בחו"ל הטובים והאיכותיים ביותר" על פי סקר מכון גיאוקרטוגרפיה.
 
כל היתרונות בטיול אחד!!
 
מחלקת טיולים מאורגנים באופיר טורס מגישים לכם את כל הסיבות הטובות והנכונות לצאת לטיול מאורגן. טיול מספק ומעניין יותר, נוח בהרבה, ממצה אך לא מעמיס מידי ומקצועי הרבה יותר.
 
ראשית, לפני היציאה לטיול מאורגן תחסכו לעצמכם את הצורך להתארגן, לתכנן ולקבוע מהם האתרים החשובים ביותר מחשש שתפספסו מקום חשוב, מה הסדר המומלץ ומהן שעות פתיחת האתרים. שכן, טיולים של מספר ימים דורשים תכנון והיכרות מסוימת עם האזור. בטיול מאורגן התכנון איננו מורגש ותוכלו להתרכז בציפייה ובאריזה בלבד, אנחנו באופיר טורס כבר נעשה עבורכם את כל היתר.
 
כאשר יוצאים לטיול מאורגן עם מדריך מנוסה ומקצועי ההספק והידע הנרכש הוא גדול בהרבה מאשר תטיילו בעצמכם. אדם שמכיר היטב את האזור, יעזור לכם לא לאבד את הכיוון, לא לפספס אתרים חשובים ואת ההיסטוריה שלהם ואפילו "על הדרך" לגלות איפה מומלץ לאכול או לקנות בליווי טיפים מקומיים. בנוסף, כל נסיעה ושהות באתרים, היא קצרה, קולעת ושופעת בידע מרתק, וכך חוסכת בזבוז זמן שהוא מאוד יקר לנו בחו"ל.  
 
כמו כן, לאלו מאתנו אשר חוששים מפערי שפה ופערי תרבויות, בטיולים מאורגנים עם המדריכים המנוסים שלנו הם אינם רלוונטיים. בין אם תטוסו לסין או לצרפת, תיהנו באותה המידה כיוון שהטיול המאורגן והמדריך המנוסה יחסכו לכם את הצורך להבין ולדבר אתה השפה כמו גם להסתגל לתרבות והמקום החדש. בנוסף, המדריך דובר שפתכם ולרוב גם את השפה המקומית, יכיר לכם כל פינה חשובה בעיר ויתרגם את החוויה המקומית לשפתכם. זאת ועוד, מדריך מנוסה יעזור לכן להימנע במלכודות התיירים המפורסמות.
 
חשוב לדעת שפעמים רבות גם בטיולים מאורגנים הזמנים בידיכם ולשיקול דעתכם. לרבים מאתנו חשוב שיהיה להם זמן חופשי לטיולים וקניות או לחילופין, שיהיה להם טיול מלא וממצה ללא יותר מידי זמן חופשי. הפתרון לכך הוא שכיום הטיולים המאורגנים מציעים מגוון לוחות זמנים של טיולים עם ימים חופשיים או ללא ימים חופשיים. כמו כן, ישנם טיולים המיועדים למשפחות עם ילדים ומתרכזים באטרקציות מתאימות ובעיקר פארקים ועל הדרך ניתן להכיר משפחות וילדים נוספים מהקבוצה.
 
אופיר טורס מציעה שפע טיולים מאורגנים ברחבי העולם... נותר לכם רק לבחור את היעד: 
טיולים מומלצים לאירופה:איטליה על כל אזוריה המרתקים, חצי האי האיברי- ספרד ופורטוגל, רוסיה וחבר העמים עם טיולי לילות לבנים, מרכז אירופה- שוויץ, סלובקיה, הונגריה וגרמניה, טיולים נפלאים לארצות הבלקן: רומניה, סרביה ובולגריה וטיולים המותאמים במיוחד למשפחות עם דגש על אטרקציות ופארקים לילדים.
 

טיולים מאורגנים מומלצים לרחבי אסיה


סין כוכב בייג'ינג, קסמי יפן, תאילנד, וייטנאם - קמבודיה וסרילנקה.


טיולים מאורגנים ייחודיים עם אופיר גיאוגרפי 


מרוקו, דרום אפריקה, קובה, קוסטה ריקה, פיליפינים והונג קונג.         
 
 
מחלקת הטיולים המאורגנים שלנו תשמח להעניק לכם פרטים והכוונה על הטיול המאורגן הבא שלכם!
 
  
Missing 752133
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.