טיול מאורגן להודו

טיול מאורגן להודו

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים להודו

הרי ההימלאיה בצפון, חופי הים הטרופיים בדרום, הדתות העתיקות, האמנות והארכיטקטורה- הודו היא המדינה השביעית בגודלה בעולם בשטחה והשנייה בעולם בגודל אוכלוסייתה. בשל העושר והגיוון הרב של תרבותה, אוכלוסייתה ונופיה מהווה הודו מוקד תיירות עולמי. טיול מאורגן להודו מבטיח ביקורים בשלל אתריה האטרקטיביים של הודו וחזרה עמוסת רשמים ארצה
טיולים מאורגנים להודו
טיול מאורגן להודו

טיול מאורגן להודו

בין התאריכים, 15.10 - 22.10
הודו משולש הזהב 7 לילות
8  ימים חצי פנסיון
טיול מובטח
$1,599
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג
מאורגנים להודו

מאורגנים להודו

בין התאריכים, 07.11 - 14.11
הודו - משולש הזהב
8  ימים חצי פנסיון
טיול מאורגן להודו

טיול מאורגן להודו

בין התאריכים, 05.12 - 12.12
הודו - משולש הזהב
8  ימים חצי פנסיון

טיולים מאורגנים להודו 

 

טיולים מאורגנים להודו הוא טיול מגוון בטעמים צבעים, וריחות. במהלך טיול מאורגן להודו תוכלו לגלות ניגודיות של מדינה עם אדריכלות מיוחדת המשלבת בתוכה עוני, רומנטיקה ואקזוטיקה, בתוך חיי יום יום רועשים ועמוסים באופן בלתי יתואר.
עם מגוון עצום של נופים ותרבויות, אמונות וצבעוניות, כבר בנחיתה בהודו תחושו הלם מסוים בעקבות הפגישה ראשונה עם התרבות השונה כל כך, לכן במסגרת הטיול יתלווה אליכם כמובן מדריך ישראלי ומומחה, שמכיר את הסביבה.

הודו מחולקת ל-29 מדינות שלכל אחת מהן מאפיינים ייחודיים משלה, וזאת הסיבה מדוע טיולים מאורגנים להודו הם שונים ומגוונים, חסרי גבולות, עוצמתיים והרפתקנים
טיול להודו אינו מיועד רק לתרמילאים.
בטיול המאורגן של אופיר טורס תהנו לחוות, להתבונן ולצלם, צפייה בטקסים ופולחנים, מפגשים עם מקומיים, על מנת להפוך את הטיול בהודו לחוויה מיוחדת ובלתי נשכחת.
 

טיולים מאורגנים לצפון הודו
 

צפון הודו הוא חלק עשיר ביותר מבחינת תרבות, אתרים היסטוריים, נופים טבעיים וחוויות ייחודיות. באזור זה, תוכלו למצוא שילוב מרהיב של מסורת עממית, דתות מגוונות, מזון עשיר ואטרקציות טבע מרהיבות.
המגוון הגאוגרפי בצפון הודו מאפשר לכל מבקר למצוא את החוויה המושלמת עבורו.

מנאלי - הגן הסודי של ההימאלאיה

מנאלי היא עיר קטנה ומסביבה מציצים אל הרי ההימלאיה המרשימים. ממוקמת במחוז הפשט, בצפון מזרח הודו, נחשבת לאחת מיעדי הטיול הפופולריים ביותר באזור ההימלאיה.

נופים טבעיים מרהיבים

הנופים הטבעיים במנאלי הם חלום לעיניים. העיר משוקפת בכחול השמיים וסביבתה נפלאה בנופיה שמותירים את הבקרים נשפים. מהרי ההימאליה הגדולים כמו הר החמלייה והר הדולצ'ן, ועד לאגם מנאלי המרשים, האזור ממשך אל תוך הלב.

טיולים ופעילויות

מנאלי מציעה מגוון פעילויות למבקרים. טיולי טרקינג ייחודיים מגלים את יופיו של האזור ומסמנים את הדרך אל המקומות הטבעיים המרהיבים. טיולים רגליים, רכיבה על סוסים ועוד, המספקים למבקרים חוויות בלתי נשכחות.
מנאלי היא ביתה של שוק דוגר, שבו ניתן למצוא מגוון רחב של פירות, ירקות ומוצרים אורגניים מקומיים. השוק הצבעוני הזה הוא חוויה בפני עצמה, והוא מסנן את אוויר העיר ומקנה לה אווירה טהורה וקסומה.

אטרקציות נוספות

מנאלי היא אגם הרי יפיפה, כשבפנים מצוים פרשייה נוספת שמספקת פעילויות מים רבות, כולל רכיבה על סירות וציד דגים.
לסיכום, מנאלי היא יוונת הרי הימאליה, המציעה חוויות טבע, אקטיביות ושקט בסביבה ציורית במיוחד.

רוצים לקבל עוד פרטים? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי