טיסות לואו קוסט

טיסות לואו קוסט

טיסות לואו קוסט מזמינים עם אופיר טורס

בשנים האחרונות אנחנו עדים לירידה משמעותית במחירי הטיסות, להיצע גדול יותר וליעדים חדשים בעולם שניתן להגיע אליהם בקלות ובמהירות. מחיר הטיסה הוא מרכיב משמעותי בכל חופשה או יציאה מהארץ והזמנת טיסות לואו קוסט בהחלט מאפשרת להירגע ולחסוך בהוצאות הכלכליות הנלוות. במידה ואין לכם מקום לינה מוסדר במדינת היעד, ניתן לשלב את הטיסות יחד עם חדר בבית מלון או בית הארחה, בדיל אטרקטיבי שיקל עליכם גם בראש וגם על הכיס.
טיסה זולה לכרתים

טיסה לכרתים

318 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 30/7/22 - 01/8/22
טיסת LOW COST
RYANAIR
אישור מיידי
טיסה זולה לבודפשט

טיסה זולה לבודפשט

234 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 02/7/22 - 30/6/22
טיסת LOW COST
WIZZ
אישור מיידי
טיסת לואו קוסט לפראג

טיסה זולה לפראג

937 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 02/7/22 - 09/7/22
טיסת LOW COST
Fly Dubai
אישור מיידי
טיסה זולה - לואו קוסט ךברלין

טיסה לברלין

728 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 09/7/22 - 18/7/22
טיסת LOW COST
RYANAIR
אישור מיידי
טיסה זולה לוינה

טיסה זולה לוינה

$446 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 11/7/22 - 13/7/22
טיסה סדירה
TURKISH AIRLINES
אישור מיידי
טיסה זולה למדריד

טיסה למדריד

$1,864 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 13/7/22 - 20/7/22
טיסת LOW COST
AIR FRANCE
אישור מיידי

מה זה טיסות לואו קוסט?

הודות למדיניות שמיים פתוחים, האופציה לטוס לחופשה בחוץ לארץ הפכה נגישה יותר מתמיד. ההיצע שמציעות חברות התעופה גדל ובשל כך ניתן למצוא כיום טיסות לואו קוסט (טיסות חסך בעברית) כמעט לכל יעד בעולם. אנחנו באופיר טורס מביאים לכם מבחר של טיסות מוזלות לחו"ל למגוון יעדים במחירים אטרקטיביים. 
באתר שלנו תמצאו רשימה מסודרת של טיסות סדירות וטיסות לואו קוסט זולות במגוון תאריכים ושעות. הטיסות המוצעות באתר מופעלות על ידי חברות התעופה הגדולות, אשר מציעות טיסות ליעדים בכל העולם: טיסות זולות לאירופה,  לאסיה ולמזרח הרחוק, טיסות לצפון ולדרום אמריקה, טיסות זולות לאוסטרליה ולניו-זילנד ועוד. אם כבר טסים – אז טסים רק דרך "אופיר טורס"!
 

הזמנת טיסות לואו קוסט מישראל מחברות התעופה המובילות
 

 
טורקיש איירליינס – חברת התעופה הטורקית מהמובילות בעולם.
טורקיש מציעה מגוון רחב של טיסות לואו קוסט מישראל ליעדים שונים ברחבי העולם, ביניהם – איסטנבול, אתונה, וינה ועוד שלל יעדים נוספים במחירים אטרקטיביים.
 
 
 
קלמ - חברת התעופה ההולנדית מהמובילות בעולם.
קלמ מציעה מגוון רחב של טיסות לואו קוסט מישראל ליעדים שונים ברחבי העלם, ביניהם -  בודפשט, מדריד ועוד שלל יעדים נוספים במחירים אטרקטיביים.
 
 
 
ישראייר – אחת מחברות התעופה המובילות בארץ.
ישראייר מציעה מגוון רחב של טיסות לואו קוסט מישראל ליעדים שונים ברחבי העולם, ביניהם – דובאי, סלוניקי, קיגלי ועוד שלל יעדים נוספים במחירים אטרקטיביים.
 
 
 
פגסוס - חברת לואו קוסט טורקית.
פגסוס מציעה מגוון רחב של טיסות לואו קוסט מישראל ליעדים שונים ברחבי העולם, ביניהם – פראג, אנטליה ועוד שלל יעדים נוספים במחירים אטרקטיביים.

כל מה שצריך לדעת על טיסות לואו קוסט

כאמור, התמורות בשוק התעופה אשר הובילו למדיניות השמיים הפתוחים, פתחו צוהר למגוון רחב של חברות תעופה קטנות אשר החלו להפעיל טיסות מהארץ למגוון יעדים שונים בעולם. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון שלרוב מדובר בטיסות שכר וכי זמני הטיסה עשויים להשתנות.
בנוסף, יש לשים לב לאותיות הקטנות שבהזמנה היות ופעמים רבות טיסות לואו קוסט אינן כוללות ארוחה ומגבילות את משקל הכבודה שניתן להטיס.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות. 

מחפשים טיסה מוזלת ומשתלמת באמת למגוון יעדים שווים? נציגי השירות שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם ולהתאים לכם את החופשה המתאימה לכם ביותר חייגו 2662*.
טיסות לואו קוסט
טיסות לואו קוסט ברגע האחרון
רוצים לקבל עוד פרטים? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי