טיול מאורגן לדרום אפריקה

טיול מאורגן לדרום אפריקה

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים לדרום אפריקה

טיול לדרום אפריקה, מדינת הענק הממוקמת בין כף התקווה הטובה שבדרום מערב לבין פארק קרוגר שבצפון מזרח. מדינה עם היסטוריה עשירה, גיבורי תרבות מרתקים ומגוון אדיר של נופים - מנופים מדבריים ועד לנופים מוריקים ומפלים שוצפים. בטיול מאורגן לדרום אפריקה נשוטט בין חופי הים והדיונות האדומות ונגלה טבע עשיר בבעלי חיים ומגוון אנושי ותרבותי גדול ומיוחד

טיול מאורגן לדרום אפריקה


דרום אפריקה ממוקמת בקצה הדרומי של אפריקה. זוהי מדינה ענקית שמציעה נופים פראיים שונים ואוכלוסייה מגוונת. דרום אפריקה ידועה ביינותיה ובתפוקת הזהב. לדרום אפריקה הכלכלה החזקה ביותר באפריקה והיא מהווה גורם משפיע בפוליטיקה האפריקאית. טיול מאורגן לדרום אפריקה ייתן לכם טעימה מספקת עשירה בתרבות, בהיסטוריה ובממלכת החי והצומח. לצד שמורות טבע בראשיתיות נבקר גם בערים הגדולות והמודרניות, לצד עוני מחפיר, נראה גם עושר מופלג – כל אלו הופכים את הטיול המאורגן לדרום אפריקה לחוויה קסומה ומרתקת.

מהי התקופה הכי מומלצת לטיול בדרום אפריקה?


בדומה לנופים המגוונים גם האקלים בדרום אפריקה מגוון. האקלים נע בין המדבר שבצפון אל החוף שבדרום. עונת הגשם היא בקיץ למעט אזור הכף המערבית - שם הגשמים יורדים בחורף. הטמפרטורות במהלך החורף נעות סביב 0 מעלות צלזיוס, הקיץ יכול להיות חם מאוד ובמקומות מסוימים הטמפ' עולה מעל ל- 35 מעלות צלזיוס. דרום אפריקה היא יעד נפלא לכל אורך השנה, הקיץ הוא תקופה נהדרת לבלות בכף התקווה הטובה ואילו חודשי החורף הם הזמן הטוב ביותר לצפות בלווייתנים. האזורים הצפוניים יכולים להיות גשומים אומנם בחודשי הקיץ, אך זו תקופה נפלאה לצפרות.
 

טיול לדרום אפריקה - קייפטאון 


קייפטאון היא העיר השנייה בגודלה בדרום אפריקה והיא עיר הבירה של מחוז הכף המערבית. קייפטאון היא גם בירת החקיקה, כאן נמצא בית הפרלמנט בו מוצעים סיורים חינמיים בשפות שונות כמה פעמים ביום. בנוסף זו העיר הדרומית ביותר ביבשת אפריקה והיא ממוקמת ליד כף התקווה הטובה.קייפטאון היא עיר קוסמופוליטית ויש בה אתרים רבים בעלי חשיבות היסטורית. אחד מהם הוא "הפארק הלאומי הר השולחן"המוכר כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו.

פארק לאומי קרוגר

ממוקם בצפון מזרח דרא"פ, פארק לאומי קרוגר משתרע על פני 20,000 קמ"ר ומהווה אטרקציה מרכזית למעוניינים לצפות בחיי הטבע של חיות הבר. הפארק הוקם בשנת 1898 על ידי נשיא דרא"פ פול קרוגר כאזור מוגן עבור חיות הבר. הפארק פתח את שעריו לקהל הרחב בשנת 1927. הפארק מפעיל אמצעים יעילים שונים על מנת למנוע ציד בלתי חוקי והמכוניות נבדקות בכניסה אל הפארק וביציאה ממנו. אסור לצאת מהמכונית כשאתה נמצא בתוך הפארק, אלא אם כן אתה נמצא בנקודות תצפית המיועדות לכך. בפארק קיימים מספר מחנות המספקים בעיקר אירוח למבקרים, רמת השירות תלוי בגודל המחנה. גודלם של מחנות מסוימים מגיע לגודל של עיירה, עם בריכת שחייה, ספרייה, מסעדה, תחנת דלק, סופרמרקט ומגרש גולף. נסיעה מאתר אחד למשנהו לוקחת בממוצע מעל שעתיים.

רוצה שמומחה יחזור אליך? נא השאר פרטים
תחזרו אליי