נגישות
 • טיסות לרודוס

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לרודוס

האי רודוס מציע את השילוב המושלם לחופשה. לצד חופים זהובים ושמש אינסופית, ניתן למצוא מסעדות איכותיות, צלילים יווניים ושמחים הבוקעים מכל פינה ואפשרויות בילוי ליליות. בשנים האחרונות הפכה רודוס ליעד פופולארי בקרב ישראלים, הן בשל מיקום האי והן בזכות מחירי טיסות זולות לרודוס.
טיסות רודוס

טיסה לרודוס

04/4/19 - 09/4/19
טיסת סדירות
טיסות רודוס

טיסה לרודוס

07/4/19 - 11/4/19
טיסת סדירות
טיסות רודוס

טיסה לרודוס

31/3/19 - 04/4/19
טיסת סדירות
טיסות רודוס

טיסה לרודוס

18/4/19 - 21/4/19
טיסת שכר

טיסות לרודוס מזמינים עם אופיר טורס!


טיסה לרודוס - אמצעי תחבורה עיקריים ופרטים נוספים על האי

 

שדה התעופה דיאגורס נמצא 16 ק"מ מהעיר, והמטבע המקומי הוא יורו. ניתן להגיע משדה התעופה אל מרכז העיר ואיזור בתי המלון באמצעות אוטובוס שירות, אך אופציה אחרת היא מונית או קווי אוטובוס ציבוריים. התחבורה ברודוס אינה מהווה פקטור משמעותי, משום שממרכז העיר ניתן להגיע כמעט אל כל יעד בהליכה רגלית או ברכיבה על אופניים. עם זאת, ישנם חמישה קווי אוטובוס הפועלים בעיר וגם בהם ניתן להיעזר. מזג האוויר ברודוס הוא ים תיכוני ומתאפיין בטמפרטורות נעימות בחודשי האביב והסתיו. השעון המקומי זהה לישראלי, מה שהופך את החופשה ברודוס לנוחה אפילו יותר.
 

טיסות זולות לרודוס - סדירות או לואו קוסט


טיסות זולות לרודוס מתבצעות בתדירות גבוהה, בעיקר מישראל. לצד טיסות לרודוס במתכונת הרגילה ניתן גם להזמין טיסות זולות, אליהן מתלוות יתרונות הרלוונטיים כמעט לכל קהלי היעד. בנוסף, ניתן להזמין טיסות סדירות לרודוס. לאחר ההגעה לרודוס זמינים עבור התיירים בתי מלון במחירים משתנים. אפשרויות הלינה נעות מחבילות נופש הכוללות ארוחות וביקור באטרקציות, או לחילופין הזמנת חדר בלבד עבור תקופת הזמן הרצויה.
 

טיסות לרודוס - בילויים לאורך כל היום


רוב מקומות הבילוי ברודוס מתכתבים היטב עם אווירת החופש באי. היות ואורכן של טיסות לרודוס עומד על מספר שעות בלבד, ניתן לצאת ולבלות מיד עם ההגעה. ישנם פאבים ובארים הפתוחים עד השעות הקטנות של הלילה, לעומת מסעדות הפועלות בשעות המקובלות. יחד עם זאת, כדאי לזכור לארוז בגד ים ומשקפי שמש כי רוב החופשה מתבצעת על החופים.
 
הצטרפו למיליוני תיירים מאושרים
 
אוכלוסיית רודוס מונה 130,000 תושבים בלבד, אליהם יש לצרף תיירים מכל העולם. במילים אחרות, לא רק ישראלים גילו את האטרקטיביות של טיסות לרודוס.
הקלות בהזמנת טיסות לרודוס דרך חברת אופיר טורס והמחירים האטרקטיביים תורמים לקסם המיוחד של האי.  
 
 
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

רודוס

16°-20°
שלישי 13°-20°
רביעי 15°-18°
חמישי 15°-18°