טיסות לאירופה

טיסות לאירופה

טיסות זולות לאירופה

אירופה מציעה שלל יעדים תיירותיים עבור המטיילים מהעולם ומישראל. קרבתה של אירופה לישראל היא יתרון גדול בעבור הישראלים המחפשים יעד לחופשה. ביבשת המרתקת הזו תוכלו למצוא שלל יעדים אטרקטיביים אליהם תוכלו להזמין טיסות זולות - טיסות לאירופה יוצאות באופן עקבי סדיר ותדיר אל יעדים רבים
טיסה ללונדון

טיסה ללונדון

$744 מחיר לאדם
הזמן

03/5/20 - 07/5/20
טיסת שכר אישור מיידי

טיסה זולה לפראג

טיסה זולה לפראג

$374 מחיר לאדם
הזמן

10/5/20 - 14/5/20
טיסת שכר אישור מיידי

טיסה לאמסטרדם

טיסה לאמסטרדם

$323 מחיר לאדם
הזמן

11/5/20 - 05/6/20
טיסת שכר אישור מיידי

טיסה זולה לברלין

טיסה זולה לברלין

$334 מחיר לאדם
הזמן

01/7/20 - 05/7/20
טיסת שכר אישור מיידי

טיסה לוינה

טיסה לוינה

$237 מחיר לאדם
הזמן

05/4/20 - 09/4/20
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסה למדריד

טיסה למדריד

$274 מחיר לאדם
הזמן

01/5/20 - 04/5/20
טיסת שכר אישור מיידי

טיסות לאירופה עם אופיר טורס!


מידע כללי
באירופה ישנן הרבה מדינות ורבות מהן חברות באיחוד האירופי. משמעות האיחוד האירופי היא, כי ניתן לעתים לעבור בין מדינה למדינה בקלות יחסית, והדבר יכול לחסוך את הצורך בוויזה מיוחדת לחלק מהמדינות (עם זאת מומלץ לבדוק אם אכן נדרשת ויזה לביקור במדינה אליה אתם נוסעים). יתרון נוסף של האיחוד האירופי טמון בכך, שברוב המדינות באירופה נהוג מטבע אחד, עם שער אחד ואין צורך להחליף אותו ו/או לשנן אי אילו שערי המרה שונים בין היעדים השונים.

כאמור, טיסות לאירופה יוצאות מישראל במשך כל השנה ולכל היעדים האטרקטיביים: מלונדון פריז, רומא, פראג, אמסטרדם, שוויץ, ספרד, יוון ועוד. אורכן של טיסות לאירופה משתנה ממדינה למדינה בהתאם למרחק מישראל, אולם הטיסות הארוכות ביותר – ללונדון וכו' - אורכות כ-5 שעות בלבד. טיסה אל היעדים הקרובים יותר אורכת כשעתיים לפחות.

ניתן להשיג טיסות סדירות, טיסות שכר (צ'רטר) וטיסות מוזלות. טיסות סדירות בדרך כלל עולות יותר מאשר טיסות שכר, אולם הן נחשבות לאמינות יותר ויש פחות סיכוי לביטולים – במיוחד ככל שהמדובר בחברת תעופה מוכרת. טיסות מוזלות עשויות להיות זולות מטיסות סדירות, אולם חשוב לבדוק ראשית מה מקבלים בטיסות המוזלות, משום שלעתים תמצאו את עצמכם משלמים על "תוספות", שבכרטיס טיסה רגיל היו כלולות במחיר. בנוסף חשוב לבדוק היכן נוחתת הטיסה המוזלת. כדי לחסוך עלויות, טיסות אלה נוחתות בשדות תעופה משניים, אשר עלולים להיות מרוחקים מהיעדים אליהם אתם נוסעים.

יעדים עיקריים
בין היעדים העיקריים באירופה, נמליץ בעיקר על הבירות הגדולות: פריז, לונדון, רומא והיעד המועדף על הישראלים: טיסה לברצלונה. כל אחת מאלה מכילה אינספור אטרקציות אשר הם בגדר"חובה" ממש לבקר בהם: בלונדון – ארמון וסטמינסטר, ארמון באקינגהם, העין של לונדון ושאר המקומות שהם סמלי הממלכה הבריטית; ברומא תוכלו לפגוש את ההיסטוריה הרומית העתיקה, צד בצד עם אחת התרבויות החמות והמעניינות ביותר שיש; פריז – עיר האורות – היא חוויה בפני עצמה. הביקור בה מומלץ במיוחד לזוגות, בזכות האווירה הרומנטית של האטרקציות הרבות בה – מבית האופרה ועד מגדל אייפל או כנסיית מונמרט.

תרבות ואמנות
כל אחת מהמדינות מכילה אינספור יעדי תרבות. אם הזכרנו את פריז – הרי שמוזיאונים כגון הלובר ומוזיאון ד'אורסיי הם תחנות חובה לביקור. במוזיאונים אלה תוכלו לפגוש את מיטב היצירות ואוצרות האמנות של האנושות כולה. בילוי ברומא יאפשר לכם לפגוש את הרחובות, המזרקות והפסלים של גדולי האמנים. מי שירחיק מהבירה אל ונציה או פירנצה יוכל ליהנות בצורה כמעט בלתי אמצעית מתרבות הרנסנס במלוא הדרה. ביקור בלונדון יחשוף אתכם אל התרבות הבריטית ואל בית המלוכה.

בילויים וקניות
טיסה ללונדון תציע לכם את הרחובות המפורסמים - אוקספורד, קמדן מרקט וקרנברי סטריט, אשר מוכרים בעולם כולו לחובבי הקניות. ברחובות אלו תוכלו למצוא אינספור חנויות מהטובות בעולם. בעבור חובבי האופנה, פריז או מילאנו הן יעדים מתאימים גם כן: כל אחת בתחומה היא בירת אופנה.

מי שמחפשים בילויים – אמסטרדם מציעה חוויה יוצאת דופן ומיוחדת במינה. ביקור בברלין או ערים אחרות בגרמניה יפגיש אתכם עם התרבות הגרמנית והבירה הגרמנית. ביקור בטברנות היווניות גם הוא חוויה שונה לחלוטין ממה שאתם מכירים ומומלצת בעבור חובבי הבילויים.

אירופה עם ילדים
ישנם יעדים רבים לביקור באירופה עם הילדים. מפאת קוצר היריעה נתמקד בשתי הצעות: ראשית, ביקור בדיסנילנד שבקרבת פריז, פארק שעשועים קלאסי והכי קרוב שתוכלו למצוא לדבר האמיתי שבאורלנדו ארה"ב.

בגבול בין גרמניה לשוויץ תוכלו למצוא את היער השחור, המוכר כיעד לחופשה אקסקלוסיבית. היער נחשב גם למקום שנתן את ההשראה ליצירתם של האחים גרים, ויש בו עשרות כפרים קטנים הבנויים באווירה מיוחדת במינה ומאפשרים חוויה מיוחדת לילדים.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.
טיסות ברגע האחרון לאירופה